Realme Batarya Değişimi
Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / Blog / 0 Yorum

Realme Şarj Soketi Değişimi

Realme modellerini kullanmaya başlayanlar, servisimizin tüm imkanlarından faydalanabiliyorlar. Realme şarj soketini değişimi işlemlerinin tamamı güvenilir hizmet seçenekleri ile yapılıyor. Müşterilerimiz, telefonlarındaki bilgilerim kopyalanır mı, telefonda başka parçalar değiştirilir mi gibi endişeleri yaşamıyor. Hizmetlerimiz, müşterilerimizin yanında yapılmakta ve tüm değişim işlemlerini görmeleri sağlanıyor.

Tamir işlemlerinin yapıldığı bölümler gizli değildir ve kamera ile 7/24 takip edilmektedir. Realme modellerini kullananlar, dış darbeler ya da kullanıcı hatalarından dolayı şarj soketlerinin kırılmasına neden olabiliyor. Şarj sorunu yaşandığında, servisimizden yapılacak işlemlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman elemanlarımızın vermiş olduğu hizmetler sayesinde, tüm işlemler garantili olarak yapılmaktadır.

Realme Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Realme şarj soketi değişimi müşterilerin yanında yapılmaktadır. Şarj soketi değişimleri işlemlerinde müşterilerimize 6 ay garanti veriyor ve müşteri güvenini kazanıyoruz. Şarj soketi değişimi işlemlerinde, arıza tespiti için çeşitli testleri yapıyoruz. Arızalı parçaların değişimi işlemlerini yaparken, ana karta zarar vermeden sökme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kırık olan şarj soketlerini yenisi ile değiştirirken orijinal parçalar kullanıyoruz. Google haritalarda, servisimiz ile ilgili yüksek olumlu yorumların yer alması, müşterilerimizin hizmetlerimize güven duymasını sağlıyor. Müşterilerimizin gözü önünde yapılan işlemlerin tümü garantili olarak sunulmaktadır. Realme ürünleri şarj soketi değişimi sırasında herhangi bir zarar görmemekte ve arıza tamiri sonunda müşterilerimize sağlam olarak teslim edilmektedir.

Realme Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Realme şarj soketi değişimi fiyatı bilgilerini tüm kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Şarj doldurmama ve şarj soketinin kırılması gibi tüm sorunlar, uzman elemanlarımız tarafından çözüme kavuşturuluyor. Realme cep telefonlarına şarj kabloları takıldığı halde şarj doldurmama sorunu olduğu görüldüğünde, hemen tamir edilmesi gerekir. Şarj doldurmama sorunu, mevcut şarj bittikten sonra telefonun bir daha kullanılmamasına neden olabilecektir. Şarj soketi kırılması, şarj doldurmamaya neden olur.

Şarj kablolarında meydana alan arızalar da şarj doldurmama sorununun her an yaşanmasına neden olacaktır. Servisimizde, şarj soketinin değiştirilmesi işlemleri, şarj doldurmama sorunlarının tamamen çözülmesini sağlar. Şarj soketi kırılma sorunu ile karşılaşanlar, telefonlarını kendileri getirebilir ya da kargo ile gönderebilir. Kırık olan şarj soketi tespitlerimizi, cihazı sökerek tespit ediyor ve değiştirme işlemlerini hemen yapıyoruz.

Realme Şarj Almama Sorunu

Realme şarj almama sorunları ile ilgili tüm tespit ve tamir işlemleri, alanında uzman elemanlarımız tarafından yapılır. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizle ilgili müşterilerimizin büyük bir bölümüm farklı interent ve forum sitelerinde olumlu yorumlar yapmaktadır. Şarj almama sorunu tespitlerinde, telefonun içerisini açmadan önce şarj kablosu testlerini yapıyoruz. Kullanıcının elinde olan şarj kablosunda meydana gelen kırılmalar ya da fark edilmeyen kopmalar, şarj almama sorununun oluşmasına neden olur.

Bunun için ilk önce şarj kablosu kontrollerini yapıyoruz. Farklı şarj kabloları ile yapılan denemelerde de telefon şarj almıyorsa, şarj soketinde sorun var demektir. Bu aşamada, müşterimizin gözü önünde, özel aparatlarla telefonu söküyor ve şarj soketini çıkartıyoruz. Şarj soketi arıza nedenlerini tespit ediyoruz.

Çoğu zaman şarj kablosunu takmaya çalışırken uygulanan fazla kuvvetten dolayı, şarj soketi içeri kaçma yapabiliyor. Bu sırada, şarj soketi bağlantı ayakları kopabiliyor. Bağlantı ayakları kopmuş olan şarj soketlerinin bağlantılarını tekrar yaparak şarj denemelerini gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar sonunda şarj almama sorunu giderildiğinde, şarj soketini değiştirmeden sorunu çözmüş oluyoruz. Sorun çözüldükten sonra telefonu orijinal haline getiriyor ve sağlam olarak müşterimize hemen teslim ediyoruz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Şarj soketi değişimi fiyatı ile ilgili her türlü bilgilendirmeleri, tamir işlemlerine başlamadan önce müşterilerimize bildiriyoruz. Müşterilerimiz, realme şarj soketi değişimleri fiyatlarını servisimizde her zaman en uygun olarak bulabiliyor. Tamir ve parça değişim fiyatları, realme modellerine göre değişebiliyor. Yedek parça fiyatları ve parça modelleri, telefonlara göre farklılık gösterdiği için fiyatları da farklı oluyor.

Reeder Modeliİşlem TürüFiyatı
Realme X LiteŞarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme X50 5GŞarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme X2 ProŞarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme U1Şarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme QŞarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme C3Şarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme 6 ProŞarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme 6iŞarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme 6Şarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme 5 ProŞarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!
Realme 5iŞarj Soketi DeğişimiSorunuz...!!

Uygun fiyatlarla verdiğimiz hizmetlerimizde, tüm realme kullanıcıları faydalanabiliyor. Farklı şehirlerde yaşayan kullanıcılar bile şarj sorunu yaşadıkları telefonlarını, kargo ile servisimize gönderebiliyor. Realme şarj soketi değişim fiyatları tüm müşterilerimize eşit olarak sunuluyor. Telefonlarını kargo ile gönderen müşterilerimize bile bilgilerinin kopyalanmaması, okunmaması ve farklı parça değiştirilmemesi konusunda garanti veriyoruz. Tüm işlemleri, kamera kaydı altında yapıyor ve 7/24 takip edilmesini sağlıyoruz.

 

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments