Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi 299 TL – Kırık Mi 5 Pro Ekran Değişimi Kadıköy

299,00 

Xiaomi Mi 5 Pro ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Açıklama

Xiaomi Mi 5 pro ekran değişimi Kadıköy bölgesinde, telefon tamiri yapan pek çok firmanın üzerinde kalitede bir konuma sahibiz. Firma personellerimizin her birisi sertifikalı ve alanında tecrübe sahibi isimlerden oluşuyor. Bu özelliğiyle zaten ekibimiz 20 sendir bölgenin en önemli telefon bakımı ve ekran değişimi işlemlerini gerçekleştirmeyi başarmaktadır.

Dokunmatik değişimi aşamalarımızda bizim için önemli olan şey de müşteri memnuniyetinin sorunsuz bir şekilde sağlanmasıdır. Her daim etkin ve her zaman sıkıntısız bir konuma aktarımını gerçekleştirmekte olduğumuz bu ekran değişim düzenleri sayesinde, olabildiğince verimli bir konuma erişim de sizler için ideale yakın olanakları ortaya çıkartır.

Kadıköy’ün En Etkin Ekran Değiştirme Hizmetleri

Xiaomi mi 5 pro ekran değişimi Kadıköy bölgesinde biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi ekran değişim aşamalarında olabildiğince etkin düzenlemelerle ilerleriz. Firmasal açıdan bu durum çok önemli. Ki zaten her telefonu gözünüzün önünde onarır, ekran değişimini de bu şekilde gerçekleştiririz. İşlemlerimiz 15 dakikalık süreler boyunca gerçekleşir ve sonrasındaki olası sorunların önüne geçebilmek adına kalıcı sonuçlar aktarılır. Orijinale yakın ürünlerle gerçekleştirilen ekran değişimi düzenlemeleri dahilinde de sıkı sıkıya ve sistemli bir düzen size ulaşabilir. Yani telefonlarınızı 6 aylık işçilik ve garanti kapsamında işleme aldığımız için, herhangi bir sorun yaşamaksızın ekran değişim düzenlerine odaklanmanız da mümkün hale gelmiş olacak.

Gerçekleştirmekte olduğumuz bütün bu aşamaların tamam doğrultusunda sunduğumuz ayrıcalıklı detayları da şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Sertifikalı ve başarılı teknisyenler
 • Her daim müşteri memnuniyeti odağında ilerleme
 • Adrese gelerek ekran değişimi gerçekleştirme
 • Kargolama yöntemi ile ekran değişimi gerçekleştirme
 • Sonrasında oluşacak sorunları değerlendirme imkanı
 • Öğrenci ve emekliler için %10 indirim
 • Uygun fiyatlandırma politikaları

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Sorunları

Gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi fiyat uygulamaları ve genel olarak sunulan tüm işlemler kapsamında da ne olursa olsun en dinamik ve en etkili işlevsellikleri aktarmayı başarmaktayız. Bu sebepten mutlaka bizimle iletişime geçin. Sonrasındaki bütün problemleri de garanti kapsamında kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmayı başarmış olacağız.

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi
Cep Telefonu Ekran Değişimi
 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz ?
  Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz
  Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin 
Tıklayınız.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi 299 TL – Kırık Mi 5 Pro Ekran Değişimi Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.