Samsung S4 Cam Değişimi 99 TL – Kadıköy

120,00 

Samsung Galaxy S4 Ekran Değişimi-Göz Önünde Samsung Galaxy S4 Ekran Değişimi

Açıklama

Açıklama

Samsung S4 cam değişimi Kadıköy bölgesinde, telefon ve bakım onarım aşamalarında ilerleyen bir firmayız. Kadıköy’ün yanı sıra İstanbul’da istenilen her türlü bölgeye gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimizde, detaycı ve başarılı bir şekilde ilerlemeye odaklanmaktayız. Bu konuda firma olarak güvenilir bir düzen kuruyoruz. Bu düzen sayesinde de ekran değişimi ve cam değişimi aşamalarımızda sonucu kuvvetli bir düzen kurmaktayız.

Sadece ön cam değişimi ise bizim firmamız tarafından yapılmamaktadır. Çünkü bu gibi durumlarda gerçekleştirilen ön cam değişim aşamalarından sonra telefonlardan gerekli verimin alınmadığı gözlenmiştir. Biz de piksel patlamaları, ekran sararma ve kararmalarının önüne geçebilmek adına cam değişimi ve ekran değişimini daha detaylı bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteririz. Bunu yaparken de orijinale yakın bir tutumla adımlarımızı atmaktayız.

Kadıköy’ün En Güvenilir Cam Değişimi Yapan Teknik Servisi

Samsung S4 cam değişimi Kadıköy bölgesi içerisinde bizden hizmet almak adına bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese gelecek olan sertifikalı teknisyenlerimiz, sorunun temeline odaklanıp ekranınızın ve camın değişimini sağlayabilmekte. Her işlem sonrasında da 25 tl değerinde kırılmaz ekran koruyucu da takviye etmekte olan ekiplerimizin bu tutumu sayesinde de telefonlarınız ilk günkü kalitesinde kaldığı şekilde kullanıma müsait bir konuma taşınmış olacaktır. Bu sebepten dolayı da sizlerin yapması gereken ana şey bize güvenmek olmalı.

Güvenilir bir tutumla gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetlerimizin genel bütünü bu şekildedir;

 • 15 dakika içerisinde cam değişimi aşamalarına odaklanma
 • Sistemli ve kalıcı bir teknik donanım aktarma
 • 6 aylık işçilik ve yedek parça garantisi
 • Kargo yöntemiyle de ekran değişimi ve teslimi
 • Öğrenci ve emekliler için %10’luk indirim

Tüm bunlarla birlikte firmamız aynı zamanda Tema Vakfı için de %10’luk bağışlar yapmaktadır.

Samsung S4 Cam Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirdiğimiz dokunmatik değiştirme aşamaları sonrasında çıkabilecek her türlü sorunda da firmamızla iletişimde kalabilir, teknik destek alabilirsiniz. Bu konuda güçlü ve güvenilir bir sisteme sahip olan ekiplerimiz, her zaman telefonunuzun sorunlarına odaklanıp faaliyetleri şekillendirmeyi başarmaktadır. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Galaxy Note 2 Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz?
  “Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

Samsung S4 Cam Değişimi 99 TL – Kadıköy
5 (100%) 22 vote[s]
İncelemeler(0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samsung S4 Cam Değişimi 99 TL – Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Yerinde Servis
Kadıköy Cep Dünyası olarak tüm işlemlerde kargo gönderimi iki taraflı olarak ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ptt kargo ile sorunlu olan cihazınızı servisimize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Cihazın bize ulaştığı anda sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri izletebiliriz yada isterseniz video kaydını gönderebiliriz. İşlemlerimiz ardından cihazın tekrar telefon sahibine ulaşması maksimum 3-4 (üç - dört) iş günüdür. Kargoya tekrar verilmeden önce tüm testleri gerçekleştirilip kargolanmaktadır. Yerinde hizmet servisimiz de mevcuttur. Yerinde hizmetimiz için ister evinde ister kafede ister iş yerinde olun. Bize konum bilgilerinizi aktardıktan sonra hemen yola çıkıp yerinde hizmet vermekteyiz. Ek ücret ödemeden sadece yol masrafı ile tüm tamirat işlemleri göz önünde yapılıp teslim edilmektedir.
Yorumlar

Yorum Bırak