İndirim!

Samsung J8 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 529 TL !

529,00 

Samsung J8 Ekran Değişimi Fiyatı 499 TL, Kadıköy Samsung J8 Ekran Değişimi Ve Tamiri

Açıklama

Samsung J8 ekran değişimi Kadıköy işlevsellikleri göz önüne alındığında verimli bir akıllı telefon bakım onarım düzeni kurmaktayız. 20 senelik firmasal geçmişimizde her zaman verimli bir telefon bakım düzenini oluşturabiliriz. Ekran değişimi işlemlerinde detaycılıktan kesinlikle vazgeçmeyiz. Orijinale yakın bir yan sanayi ürünü ile gerçekleştirdiğimiz ekran değişim işlemlerinde mümkün mertebe kalıcı sonuçlara odaklanarak ilerlemekteyiz.

Sadece dokunmatik ekran değişimi de gerçekleştirmekte olan faaliyetimizin geneline bakıldığında da verimli ve sistematik bir oluşumu yakaladıkça da detaycılığı son ana dek aktarabilmekteyiz. Bu konuda sorunsuz ilerleyerek sonucu güçlü tutmayı da başarmaktayız. Verimi ve sistemi yakalamak adına da müşterilerimizi her zaman memnun etmeye odaklanarak ilerlemeyi benimsemekteyiz.

Kadıköy’ün En Güvenilir Ekran Değişim Firması

Samsung J8 ekran değişimi Kadıköy işlemleri bakımından firmasal açıdan bizim evinize araç göndererek de ekran değişim işlemleri gerçekleştirdiğimizi bilmenizi isteriz. Kesintisiz bir şekilde yön bulan bu aşamaların tamamında da firma olarak işleyişi güçlü bir düzenlemeyle ilerlemekteyiz.  Yani bir ürünün sonca ulaşabilmesi açısından her türlü detayı aktarmaya özen gösteriyoruz. Bu faaliyetlerin sürdürülmesi ve en uç noktalara ulaştırılması konusunda da etkin oluşumları sorunsuz bir sisteme aktarmaya da özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler öğrenci ve emeklilere de %10’luk indirim düzenlemeleriyle ilerlemeye özen göstermekteyiz.

 • Firma olarak gerçekleştirmekte olduğumuz diğer oluşumları ise şu şekilde sıralamak doğru olacaktır;
 • 15 dakika içerisinde ekran değişimi gerçekleştirmek,
 • 6 aylık işçilik ve yedek parça garantisi sunarak ilerleme
 • Güvenilir ve alanında profesyonel teknik personelle ilerleme
 • %10’luk Tema Vakfı bağışları
 • Sistemli bir sonuç düzeni kurma

Bu tarz aşamaları ve detaycılığı güçlü bir şekilde aktarmayı başaran firmamız sayesinde en etkinini ortaya çıkartacak birçok işleyişi yakalamak ve etkin sonuçları değerlendirmek mümkün hale gelmektedir.

Samsung j8 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirmiş olduğumuz bütün işlemleri her daim detaycı bir şekilde sonuçlandırmayı başaran bir firmayız. Ekran değişimi fiyat politikaları da sonucu güçlü bir düzende şekillendiren bir ekibiz. Bu sebepten dolayı da tek yapmanız gereken şey firma olarak bize ulaşmak ve hizmetlerimizden yararlanmak.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz?
  “Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung J8 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 529 TL !” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.