Samsung J330 Ekran Değişimi 249 TL Kadıköy

249,00 

Samsung J330 Ekran Değişimi

Açıklama

Samsung J330 ekran değişimi Kadıköy bölgesi ve civarlarında her zaman güven veren bir telefon bakım tamir firması olmaktayız. Bu konuda sistemi yerinde takip edip anı anına sağlam bir düzenle adımlarımızı atmaktayız. Profesyonel ve detaycı bir yapımız var. J330 Ekran değişimi işlemlerimizi müşterilerimizin göz önünde gerçekleştirmekle birlikte, telefonlarınızı da ilk günkü kaliteye ulaştırmayı başarmaktayız.

Dokunmatik ekran değişimi işlemlerinde de titiz ilerlemekteyiz. Personel kadromuz sertifika sahibi teknisyenlerden oluşuyor. Bu kapsamda bakıldığında da her işlemimizi titizlikle halletmeye özen gösteriyoruz. Özellikle de parça ekran değişimlerinde telefonunuzun genel yapısına kesinlikle zarar vermiyoruz. Ekranı titiz bir şekilde değiştirip ilk günkü konumuna ulaştırmayı başarmaktayız.

Ekran Değişiminin En Güvenilir Adresi Kadıköy Ekran Değiştirme

Samsung J330 ekran değişimi Kadıköy işlemlerimizde gerçekleştirmiş olacağımız her aşamada bölgede en iyisi olma yolunda da sağlam adımların atılmasını destekleyici türden. Öyle ki müşterilerle birebir bir iletişim ağı kurmaktayız. Emekli ve öğrenciler için yapmış olduğumuz indirimlerin yanı sıra aldığımız ücretin içinden her daim %10’luk bağışlarda bulunmaktayız.

Dilediğiniz takdirde özel bir araç vasıtasıyla da evinize kadar gelip J330 Ekran Değişimi aşamalarını gerçekleştirebilir, en fazla 15 dakika sürecek olan ekran değişim işlemleri neticesinde de çok daha başarılı bir telefon yapısı oluşturabiliriz. Bu konuda firma yönetimimiz en iyisini sunmaya odaklı adımlar atmaktadır.

Bu kapsamda bakıldığında da sunulan genel hizmetlerimizi de şu şekilde sıralamak mümkün olabilir;

 • Gün içerisinde müşterilerle güçlü iletişim
 • Güvenilir ve uzman personel desteği
 • 6 aylık işçilik ve teknik parça garantisi sunma
 • Her zaman revize işlemlerine odaklanabilme
 • İstanbul’un her bölgesine de servis hizmeti sunma.

İşte bu aşamaların tamamı doğrultusunda da her daim verimli bir tempoya odaklanabiliriz.

Samsung J330 İç Ekran Kırılması

İç ekran kırılmalarında da her daim etkin bir düzene sahibiz. Sadece dokunmatik ekran değişimi ya da ekranının bütününe odaklanarak değişimler gerçekleştiren ekibimiz sayesinde, olabildiğince verimli bir konuma erişim de mümkün hale gelecek. İşte bu sebepten dolayı bir an önce bize ulaşım ve sunulan olanaklarımızı da değerlendirme altına almaya başlayın.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. J330 Ekran Değişimi ‘ne Garanti Veriyor Musunuz?
  “Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung J330 Ekran Değişimi 249 TL Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.