Satış

Samsung J320 (2016) Ekran Değişimi 299,00 ₺ Kadıköy

399,00  299,00 

Samsung J320 (2016) Ekran Değişimi 299,00 ₺ Kadıköy

Açıklama

Açıklama

Samsung j320 ekran değişimi Kadıköy bölgesini telefon bakım onarım işlemleri ile güçlü tutan bir ekibiz. Bu alanda profesyoneliz. 20 senedir sektörde etkin bir faaliyet alanı kurmaktayız. Ekran değişimi aşamalarımızda da bu detaycılığı sonuna dek sürdürebilecek bir yapımız var. Bu sebepten dolayı da olabildiğince hızlı ve sistematik bir ilerleyişi benimseyerek adımlarımızı atmaktayız.

Sadece dokunmatik ekran değişimi de gerçekleştiren ekipler, orijinale yakın yan parçalarla ekranın bakım onarımını gerçekleştirmekte. Ki bu aşamaların tamamını adapte olarak şekillendirmeye başladığımız an itibariyle de olabildiğince verim sağlayacak bir telefon servis tamir düzeni kuruyoruz. Burada önemli olan şey de zaten kurmakta olduğumuz düzenin temeline odaklanıp o doğrultuda adımların atılmasını sağlamak.

Kadıköy’de En Güvenilir Ekran Değişim Hizmetleri

Samsung J320 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde her açıdan güven arz eden bir ekibiz. Firmamız her ekran değişim işlemini göz önünde yapmaktadır. Yani müşterilerine danışmadan ya da bilgi vermeden herhangi bir ek müdahalede kesinlikle bulunulmaz. Bunun aksine olabildiğince sistemli adımlar atılıp mümkün mertebe de en iyisine odaklanılmasını sağlamaktayız. Bu sebepten dolayı da Kadıköy’ün ve İstanbul’un pek çok bölgesinin en fazla tercih edilip güvenilen firmaları arasında gösterilmekteyiz. Bu kapsamda bakıldığında da müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda atmış olduğumuz her adımda çok daha nitelikli bir işlevselliği oluşturmaya çaba göstermekteyiz.

 • Firma olarak göstermiş olduğumuz ileri düzey ayrıcalıklardan bir kısmı da şu şekilde;
 • Her daim uygun bir fiyat sunumu olur
 • Dilediğiniz takdirde araçla adrese gelip ekran değişimi yapma
 • Emekli ve öğrencilere %10’luk indirimler
 • Bununla birlikte Tema Vakfı bağışlarımız (%10)
 • Koruyucu ekran takviyesi

Bütün bu işlemlerimiz ile zaten güvenilir bir firma olarak ilerlediğimizi de kanıtlamaktayız.

Samsung J320 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirmiş olduğumuz her işlem de belli bir garanti düzeni söz konusu olmaktadır. Ekran değişimi fiyatı sunumları ile birlikte de en az 6 aylık işçilik ve teknik parça garantisi de sunmakta ve bu sayede de ortaya en iyisini çıkarmaya odaklanmaktayız. Bu konuda her daim bizimle iletişimde kalabilirsiniz.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz?
  “Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

Samsung J320 (2016) Ekran Değişimi 299,00 ₺ Kadıköy
5 (100%) 24 vote[s]
İncelemeler(0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samsung J320 (2016) Ekran Değişimi 299,00 ₺ Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Yerinde Servis
Kadıköy Cep Dünyası olarak tüm işlemlerde kargo gönderimi iki taraflı olarak ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ptt kargo ile sorunlu olan cihazınızı servisimize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Cihazın bize ulaştığı anda sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri izletebiliriz yada isterseniz video kaydını gönderebiliriz. İşlemlerimiz ardından cihazın tekrar telefon sahibine ulaşması maksimum 3-4 (üç - dört) iş günüdür. Kargoya tekrar verilmeden önce tüm testleri gerçekleştirilip kargolanmaktadır. Yerinde hizmet servisimiz de mevcuttur. Yerinde hizmetimiz için ister evinde ister kafede ister iş yerinde olun. Bize konum bilgilerinizi aktardıktan sonra hemen yola çıkıp yerinde hizmet vermekteyiz. Ek ücret ödemeden sadece yol masrafı ile tüm tamirat işlemleri göz önünde yapılıp teslim edilmektedir.
Yorumlar

Yorum Bırak