Samsung Galaxy A8 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 429 TL !

429,00 

Samsung Galaxy A8 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız

Açıklama

Samsung Galaxy A8 ekran değişimi Kadıköy içerisinde her daim etkin bir telefon tamir işlevselliği sunmaktayız. Firmamız bugüne dek sunmuş olduğu kaliteli hizmetler doğrultusunda neredeyse 20 seneyi geride bırakmış durumda. Bu kapsamda da en nitelikli ekran değişimi aşamalarını anbean aktarmakla birlikte, detaycılığı sonuna dek sürdürebileceğiniz bir yapı durumunu da güçlü tutabilmekteyiz.

SAMSUNG A8 EKRAN DEĞİŞİMİ SIRASINDA TELEFONUMA BAŞKA BİR ŞEY OLURMU

Tamamen şeffaflık içerisinde ve güven veren bir çalışmayı ilke haline getiren firmamızın teknik servis bölümünde gizli bir bölme ya da kapalı bir alan yoktur. Böylelikle telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit olabiliyorsunuz.
Şehir dışında yaşıyorsanız yahut firmamıza gelme imkânı bulamıyorsanız, telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere yollayabilirsiniz.

Samsung a8 ön cam değişimi yapınca telefonuma zarar veririmi?

Sadece dokunmatik ekran değişimi gerçekleştirerek de sürdürmekte olduğumuz bu işlevsel düzenlemelerimiz dahilinde de, kesintisiz ve belli bir sisteme odaklanılacak türden bir yapı ile ilerlemeyi de başarmaktayız. Bu işleyişleri müşteri memnuniyeti odağında şekillendirdiğimiz için de olabildiğince detaycı bir bakım onarım düzeni de elinizin altında yer edinebilir.

SAMSUNG GALAXY A8 EKRAN DEĞİŞİMİ SIRASINDA BİLGİLERİM SİLİNİRMİ ?

Samsun Galaxy A8 cep ekran değişimi gerçekleştiğinde Telefonunuzda yer alan resim, video, müzik gibi özel hiçbir bilginiz silinmeden ekran değişimi firmamızca gerçekleştirilir. Kargonuz bize ulaştığı gün telefonunuz tamir edilerek aynı gün içerisinde sizlere gönderilir.

NEDEN HIZLI SAMSUNG A8 EKRAN DEĞİŞİMİ ? 

Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızda bulunduğu sürece bizim garantimiz altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz.
Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Kadıköy’de En Güvenilir Telefon Servisi Ekran Değişimi Kadıköy

Samsung Galaxy A8 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde güvenilir bir sunum üzerinden ekran değiştirme işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu aşamalarda dilediğiniz takdirde adresinize araç göndererek ayağınıza kadar gelip en fazla 15 dakika içerisine ekran değişim işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz. Bununla birlikte kargo yoluyla da bu aşamaları mümkün kılabiliriz. Ekran değiştirme işlemlerinde orijinal ya da yedek parça takviyelerinde her daim müşterilerimize danışarak şekillendirilen bir yapı kurmanın yanı sıra etkin ve çok yönlü bir düzeni de her zaman aktarmayı başarmaktayız.

Bunun yanı sıra firmamızdaki müşterilerin memnuniyetine odaklanan ayrıcalıklı hizmetlerimiz de şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Güçlü bir teknik kadroyla hizmet sunulması
  • Adrese gelerek ekran değişimi
  • Öğrenci ve emeklilere %10’luk indirimler
  • En uygun fiyatlandırma politikaları

Tüm bu aşamaların tamamı ile şekillendirilen ekran değişimi işlevsellikleri sayesinde de detaycılığı ve çok yöntemli hareket etmeyi aktarabilir, bu sayede de yüksek bir konuma ulaşarak faal kalmaya odaklanabiliriz.

Samsung Galaxy A8 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirilen dokunmatik ekran değişimi işlemleri sonrasında olası sorunlar için de her daim bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sebepten dolayı da güvenilir bir sistemde şekil alan bütün aşamaları ve çok yönlü işlevsellikleri anı anına değerlendirebilir, sağlam ve gerçekten de sıkı bir düzene erişimi de bu sayede oluşturabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme CaddesiNal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:
0216 338 37 72
0552 356 72 72
0532 414 82 90

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy A8 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 429 TL !” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.