Akıllı telefonum çalışmıyor
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Akıllı Telefonumu Düşürdüm Açılmıyor

Akıllı telefonunuz düşme sonucu açılmıyor ve Akıllı Telefonumu Düşürdüm Açılmıyor sorusuna cevap arıyor iseniz büyük ihtimalle iç ekranınız kırılmıştır. Tam emin olmak için telefonunuzu görmemiz gerekir, servisimize gelirseniz ücretsiz arıza tespiti yaparız. Şehir dışında veya uzakta iseniz telefonunuzun dıştan resimleri çekip bize eposta, sitemizin iletişim bölümündeki forum aracılığı ile veya en hızlı pratik olan WhatsApp ( 0552 356 72 72 ) ile gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Akıllı telefonumun ekranı kırıldı

Akıllı Telefonumu Düşürdüm Açılmıyor ise yapmanız gereken sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmamıza veya size en yakın olana gidip Kadıköy cep dünyasına göndermeniz olacaktır. Kargonuz elimize ulaştığı andan itibaren 1 saat içerisinde sizi arayıp bilgilendirme yaptıktan sonra olumlu olumsuz cihazınız aynı gün kargoya verilerek size geri gönderilir.Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilindedir.Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak hizmetin en iyisi ve en kalitelisini size sunmak için siz değerli müşterilerimizin şikayet ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün daha büyüyoruz

Akıllı telefonum açılmıyor

Akıllı telefonun açılmama sebeplerini bir tek sebebe bağlamak kesinlikle yanlıştır. Teknik servisimizde ücretsiz analiz test hizmetinden faydalanmak için kadıköy cep dünyasına gelip bizlere ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki sorunların sizde olmasından dolayı telefonun ekranının açılmaması sebebi olabilir;

  • Ekranım Kırıldı
  • Ekranım Çatladı
  • Çatlaklar var
  • Darbe aldı
  • Sıvı temas aldı
  • Batarya ömrü bitti
  • Ekran filimi koptu

bu sorunlar sizlerde mevcut ise bunlardan dolayı akıllı telefonum açılmıyor sorunuzun cevabı olabilir.

Sizlerde telefonunuzu düşürüp ekranın kırılmasından muzdarip iseniz hemen Kadıköy cep dünyasını arayıp ekranda olan sorunu anlatıp fiyat bilgisi alabilirsiniz uygun fiyata ekran değişimi yapan teknik servisimiz maksimum 20 dakikada canlı bir şekilde yapmaktadır. 

Akıllı Cep Telefonu Ekran Kırılması

Telefon Açılmıyorsa 6 Ay Garantili Ekran değişimi

Yukarıdaki başlığımızda bahsettiğimiz sorunlarınız var ise ve ekrandan kaynaklı bir sorun varsa Kadıköy Cep Dünyası servisimizde ekran değişimi işlemini göz önünde 6 ay garantili bir şekilde yapıp teslim ediyoruz. Açılmayan telefonlarınızı servisimize getirip yada kargo ile gönderim sağlayarak bizlere ulaştırabilirsiniz. göz önünde görülecek şekilde dizayn edilen teknik servisimizde tüm işlemler 7/24 güvenlik kamerası ile kayıt altındadır.

Telefon ekran değişimi fiyatını öğrenmek ve aramak için : Kadıköy Cep Dünyası İletişim

Türkiye’de en çok yorum alan (+1250) ve 4.9 Yıldızla Duran Tek Firmamız hakkındaki yorumlar için : Kadıköy Cep Dünyası

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments