İphone xs Max Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone xs Max arka cam değişimi Kadıköy bölgesinde görev alan, ekran değişimi ve telefonların arka camlarının değişiminde kaliteli adımlar atan bir firmayız. Telefon bakım onarım aşamalarında %100 garantici bir işleyiş izleriz. Bu da ortaya her zaman güvenilir sonuçları getirecek bir telefon kalitesi çıkarmaktadır.

Dokunmatik değiştirme işlemlerinde öncelikli olarak firmamız belirtmiş olduğunuz noktaya kısa süre içerisinde geliş yapar. Ancak dilediğiniz takdirde servis bölgemize de gelebilirsiniz. Bunun dışında telefonunuzun neye ihtiyaç duyduğunu uzman personeller bir çırpıda tespit edecektir. Sertifikalı ve alanında hızlı sonuçlandırmalara ulaşan personel kadromuz sayesinde de ekran kırılmalarındaki telafileri kısa süre içerisinde gerçekleştirmiş oluruz.

Kadıköy Ekran Tamirinde En Etkin Firmayız

İphone xs max arka cam değişimi Kadıköy bölgesinde 20 senedir faal olan bir firmayız. Bu sebepten onarım aşamalarımız baştan savma gerçekleşmez. Bütün testlerden tek tek geçirilir. Bu esnada da bilgilerinize kesinlikle dokunmayız. Mahremiyet konusunda detaycı ve titiz bir tutum takınan sertifikalı teknisyenlerimiz, olabildiğince sonuç odaklı bir bakım onarım düzeni ile adımların atılmasına özen göstermektedir. Bu da gerçekten de içerisine dahil olduğunuz an itibariyle sorunsuz ilerleyeceğiniz türden bir telefon bakım mekanizmasına kavuşmanızı sağlamış olacak.  Arka camı ya da ekranı kırılmış olan telefonlarınıza uygulayacağımız işlemler sayesinde cihazınızın ilk günkü kadar kaliteli ve kullanışlı bir konuma ulaşacağını görmüş olacaksınız.

İphone xs Max Ekran Açılmıyor

Tüm bu  ekran değiştirme işlemlerimiz ile birlikte firma olarak her türlü sorunun telafisini de 6 aylık işçilik ve teknik parça garanti hizmetlerimiz kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda her zaman bize iletişim kurup ilgili destekleri alabilirsiniz.

  • Senelerin getirdiği tecrübe doğrultusunda müşterilerimize aktarmakta olduğumuz ayrıcalıkları ise şu şekilde sıralayabiliriz;
  • İstanbul’da her ilçeye kendi aracımızla giderek müşterilerimizin gözü önünde hizmet sunuyoruz
  • En fazla 15 dakika içerisinde telefon bakım onarım hizmeti gerçekleştirmekteyiz
  • Biraz önce de belirttiğimiz gibi 6 aylık işçilik ve bakım onarım hizmeti sunulmaktadır.
  • Emekli ve öğrenciler için %10’luk indirim kampanyalarımız mevcut

Türkiye’nin her şehrinden kargo ile telefon gönderimi yapabilirsiniz. Telefonunuzun bakım onarım işlemlerini görüntülü sohbet esnasında gerçekleştirebiliriz.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments