Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 0 Yorum

İphone Xr Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone xr arka cam değişimi Kadıköy merkezli bir bakım onarım firması olmaktayız. Firma olarak sunmakta olduğumuz her işlemi olabildiğince hızlı ve sistemli bir konuma taşımayı başarmaktayız. Bu konuda hem profesyonel, hem de detaylı bir bakım onarım aşaması kurduğumuz için her açıdan etkili aşamalar size ulaştırılabilir.

Sadece dokunmatik ekran değişimi de yapan ekiplerimizde arka cam değişimi ise çok önemli bir konum olarak kabul edilir. Çünkü arka camlar doğrudan kasa ve gövde ile alakalı bir konumdadır. Bu sebepten gerçekleştirilen işlemlerde telefonun genel yapısına zarar vermeyecek şekilde adımlar atarak en iyisine ulaşmaya çaba gösteririz.

Kadıköy’de En Güvenilir Bakım Onarım Düzenlemeleri

İphone xr arka cam değişimi Kadıköy bölgesi içerisinde mümkün mertebe en güvenilir bakım onarım işlemlerini gerçekleştirme amacı taşımaktayız. Bu sebepten dolayı telefonlarınızın ekran hassasiyeti de bizim sorumluluğumuz altında. Yani en az hasarı mümkün oldukça ortadan kaldırmak adına çaba gösterdiğimiz işlemler sayesinde, güvenilir ve sonuca odaklanarak ilerleyeceğimiz bir düzenleme ortaya çıkmış olacaktır. Bu da gerçekten de etkin, sistemli ve sıkıntısız bir şekilde ilerleyişi ortaya çıkartır bizim ekiplerimiz tarafından. İşlemlerimizi gerçekleştirirken sorunun temeline odaklandığımız için de, herhangi bir sıkıntıya asla maruz bırakmaz ve kısa süre içerisinde de mevcut işlevselliklerden kurtulmanızı destekleyici bir altyapı kurarız.

İphone XR Arka Cam Değişimi Sonrası Açılmıyor

İphone xr  marka telefonların hassas bir şekilde bakım onarımı gerekir. Zaten İphone markası her zaman üzerine düşülmesi gereken bir marka. Bu sebepten dolayı da her aşamada hızlı ve detaycı adımlar atılması gerektiğine inanan bir firmayız. Arka cam değiştirme fiyat seçeneklerimiz de bu sebepten hep uygundur.

Firma olarak aktarmakta olduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri ise şu şekilde sıralamak isteriz;

  • İstanbul’un her bölgesine servis açarak hizmet sunma imkanı
  • Orijinaline yakın yedek parça takviyelerinde bulunma
  • 15 dakika içerisinde bakım onarım işlemlerini gerçekleştirme
  • Öğrenci ve Emekliler için sunulan %10’luk indirimler
  • Türkiye’nin her bölgesinden kargo ile telefon alma ve bakım onarım yapma
  • 6 aylık işçilik ile teknik parça garantisi sunma

 

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments