iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

199,00 

Kategoriler:

Açıklama

iPhone 7 Plus cihazlarınızda gerçekleşen şarj problemi genellikle şarj soketinden kaynaklanmaktadır. iPhone 7 plus şarj soketlerinde yapılan değişimlerle de bu sorun giderilebilir. Bu problemin nedeni çoğunlukla kullanıcı hatalarıdır. Kullanıcıların orijinal şarj cihazlarını kullanmaması, şarj girişlerine sert davranmaları, en önemlisi de şarj esnasında telefonlarını kullanmaları şarj soketinde değişimi zorunlu kılmaktadır. Bu problemin olduğunu fark etmeniz kolay olacaktır. Telefonunuz şarj sırasında temassızlık yapıyorsa ya da şarj olmuyorsa şarj soketinde değişime gidilmesi gerekebilir. Servisimiz cihazınızdaki hatanın kolayca bulunmasını ve hızlı, güvenilir bir şekilde giderilmesini sağlamaktadır.

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi fiyatı

iPhone 7 plus şarj soketi değişim fiyatı 199 TL’dir. Siz de servisimize gelerek iPhone 7 plus cihazınızın veya diğer Iphone cihazlarınızın şarj soketlerindeki sıkıntısının giderilmesi için iletişime geçebilirsiniz. iPhone 7 plus cihazlarda bulunan şarj soketi kimi zaman kullanıcıdan kimi zaman da tozlanmadan, oksitlenmeden zarar görerek bozulabilmektedir. Bu bozulmanın ardından telefonunuz şarj sıkıntısı çekeceği aşikârdır.

Telefonunuz şarj oluyor gibi gözükse de saatlerce şarj almıyor olabilir, şarj simgesi çıkmıyor olabilir ya da telefonda temassızlık bulunuyor olabilir. Çoğu kullanıcı temassızlık problemi ile de karşılaştığında bunun orijinal olmayan bir şarj aletinden olduğunu düşünerekten yeni şarj aletleri almaktadır. Aslında bu hatanın en büyük nedeni orijinal olmayan, kalitesiz şarj aletleriyle cihazınızın şarj olmasıdır. Bu yüzden şarj soketi bozulmaya uğramış olabilir. Bu yüzden de kullandığımız şarj aletine önem göstermeli, elimizden geldiğince telefonumuza orijinal olmayan şarj aletlerinden kaçınmalıyız. Çoğu kullanıcının bilmediği bir diğer nokta ise telefonların şarj esnasında kullanılıyor olmasıdır.

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişiminde Bilgilerim Silinir mi?

iPhone 7 plus cihazlarınızda bulunan bilgileriniz şarj soketi değişimi sırasında telefondaki bilgilerin silinmesi veya benzeri bir konu mevcut değildir. Şarj soketi değişiminde telefon zarar görmeden, eskisi gibi şarj olur hale getirilir ve müşteriye telefon teslim edilir. Teslim esnasında müşteri telefonu kendisi de alabilir, ücretsiz kargo hizmetimizle telefonunu biz teslim edebiliriz. Bu şekilde de servisimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.