Satış

iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi

199,00  179,00 

Açıklama

Açıklama

iPhone 6s Plus şarj soketi değişimi, telefonun şarj olmama ya da çok yavaş olma gibi sebeplerinden gerçekleşmektedir. Bu sebeplerin çoğu kullanıcı hatasından kaynaklıdır. Sıklıkla bilinçsiz kullanımlar sonucu şarj soketinde problemlerle karşılaşılmaktadır. Bu gibi problemlerde servisimiz sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde gidermekte.

Garantili Şarj Soketi Değişimi

Sizlere bu sorunun çözümünün ardından 6 aylık garanti imkânı sunmaktadır. Böylece uzun bir süre şarj sorunu yaşamayacağınızı gösteriyoruz. Kadromuzda bulunan tecrübeli ekip üyeleri ve kaliteli ekipmanlarla iPhone 6s Plus telefonunuz içi açılarak temizlenmeye başlanır. Temizliğin ardından şarj soketi değişimi gerçekleştirilir. Kısa bir sürede cihaz müşteriye tekrardan teslim edilir. Aynı zamanda servisimiz isteyen müşterilerimiz için ücretsiz eve teslimini de yapmaktadır.

Titizlikle Yapılan Şarj Soketi Değişimi

iPhone markalı telefonlarınızda bulunan problemler servisimizdeki uzman teknisyenler tarafından giderilmektedir. Titizlikle yapılan işlemler sonucu telefonunuz eskisi gibi olur ve şarj sıkıntısı çekmezsiniz. Ayrıca birçok müşterinin aklına takılan sorulardan biri de şarj soketi değişimi sırasında bilgilerin silinip silinemeyeceğidir. Tüm cihazların şarj soketlerinin değişiminde herhangi bir bilgi kaybı söz konusu değildir. Bu işlemden sonra telefonunuzu şarj olur bir şekilde, eski bilgilerinizle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bozuk şarj soketinin değişiminin ardından yerine yenisi koyulur. Cihazın aküsü tekrardan şarj almaya ve hızlı bir şekilde de şarjı dolmaya başlar. iPhone 6s Plus cihazınız şarj olmuyorsa, şarj oluyor simgesi gözüktüğü halde saatlerce doldurmanın ardından şarj artmıyorsa ya da çok az bir şekilde artış gösteriyorsa şarj soketi değişimi zorunlu bir hale gelmiş denebilir. Bu gibi durumlarda şarj soketinin bozulmasına birçok şey sebebiyet vermiş olabilir. Orijinal olmayan şarj cihazlarıyla şarj etme, şarj soketinin içeriye göçmesi veya şarj soketinin tozlanması bile bu problemi yaratabilmektedir.

iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone 6s plus şarj Soketi değişimi ücreti 179 TL’dir. Iphone cihazlarınızı servisimize getirerek tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimini sizlere sağlamaktayız. Telefonunuzu sizlere teslim ederken aynı zamanda 6 aylık bir garanti kartı ile beraber vermekteyiz.

 

Derecelendirme yok
İncelemeler(0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Yerinde Servis
Kadıköy Cep Dünyası olarak tüm işlemlerde kargo gönderimi iki taraflı olarak ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ptt kargo ile sorunlu olan cihazınızı servisimize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Cihazın bize ulaştığı anda sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri izletebiliriz yada isterseniz video kaydını gönderebiliriz. İşlemlerimiz ardından cihazın tekrar telefon sahibine ulaşması maksimum 3-4 (üç - dört) iş günüdür. Kargoya tekrar verilmeden önce tüm testleri gerçekleştirilip kargolanmaktadır. Yerinde hizmet servisimiz de mevcuttur. Yerinde hizmetimiz için ister evinde ister kafede ister iş yerinde olun. Bize konum bilgilerinizi aktardıktan sonra hemen yola çıkıp yerinde hizmet vermekteyiz. Ek ücret ödemeden sadece yol masrafı ile tüm tamirat işlemleri göz önünde yapılıp teslim edilmektedir.
Yorumlar

Yorum Bırak