iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi

179,00 

Kategoriler:

Açıklama

iPhone 6s Plus şarj soketi değişimi, telefonun şarz olmama ya da çok yavaş olma gibi sebeplerinden gerçekleşmektedir. Bu sebeplerin çoğu kullanıcı hatasından kaynaklıdır. Sıklıkla bilinçsiz kullanımlar sonucu şarj soketinde problemlerle karşılaşılmaktadır. Bu gibi problemlerde servisimiz sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde gidermekte.

Garantili Şarj Soketi Değişimi

Sizlere bu sorunun çözümünün ardından 6 aylık garanti imkânı sunmaktadır. Böylece uzun bir süre şarj sorunu yaşamayacağınızı gösteriyoruz. Kadromuzda bulunan tecrübeli ekip üyeleri ve kaliteli ekipmanlarla iPhone 6s Plus telefonunuz içi açılarak temizlenmeye başlanır. Temizliğin ardından şarj soketi değişimi gerçekleştirilir. Kısa bir sürede cihaz müşteriye tekrardan teslim edilir. Aynı zamanda servisimiz isteyen müşterilerimiz için ücretsiz eve teslimini de yapmaktadır.

Titizlikle Yapılan Şarj Soketi Değişimi

iPhone markalı telefonlarınızda bulunan problemler servisimizdeki uzman teknisyenler tarafından giderilmektedir. Titizlikle yapılan işlemler sonucu telefonunuz eskisi gibi olur ve şarj sıkıntısı çekmezsiniz. Ayrıca birçok müşterinin aklına takılan sorulardan biri de şarj soketi değişimi sırasında bilgilerin silinip silinemeyeceğidir. Tüm cihazların şarj soketlerinin değişiminde herhangi bir bilgi kaybı söz konusu değildir. Bu işlemden sonra telefonunuzu şarj olur bir şekilde, eski bilgilerinizle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bozuk şarj soketinin değişiminin ardından yerine yenisi koyulur. Cihazın aküsü tekrardan şarj almaya ve hızlı bir şekilde de şarjı dolmaya başlar. iPhone 6s Plus cihazınız şarj olmuyorsa, şarj oluyor simgesi gözüktüğü halde saatlerce doldurmanın ardından şarj artmıyorsa ya da çok az bir şekilde artış gösteriyorsa şarj soketi değişimi zorunlu bir hale gelmiş denebilir. Bu gibi durumlarda şarj soketinin bozulmasına birçok şey sebebiyet vermiş olabilir. Orijinal olmayan şarj cihazlarıyla şarj etme, şarj soketinin içeriye göçmesi veya şarj soketinin tozlanması bile bu problemi yaratabilmektedir.

iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone 6s plus şarj Soketi değişimi ücreti 179 TL’dir. Iphone cihazlarınızı servisimize getirerek tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimini sizlere sağlamaktayız. Telefonunuzu sizlere teslim ederken aynı zamanda 6 aylık bir garanti kartı ile beraber vermekteyiz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.