Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 2 Yorum

Huawei Kapandı Açılmıyor Sorunu Kesin Çözüm

Huawei telefon modelleri birçok akıllı telefonda olduğu gibi bazen huawei kendi kendine kapanma sorunu sorunları ile karşı karşıya kalır. Bunun nedeni çoğu zaman batarya kaynaklı olarak gösterilir ve çözüm yolları da bu şekilde aranır. Hatta bu konuda en popüler modeller arasında P9 Lite, P9 ya da G7 modellerini göstermek mümkündür. Çeşitli forumlarda ve sosyal platformlarda Huawei P9 açılmıyor ya da g7 açılmıyor gibi sorunlarla çok sık karşılaşıldığını da söylemeden geçmeyelim.

Huawei Kendi kendinr kapanma sorunu

Huawei kapandı açılmıyor sorunu ile baş başak kalan her kullanıcı çeşitli çözüm yolları ile mevcut sorunu gidermeye çalışır. Ancak nasıl gidereceğini bilmeyen kullanıcılar sorunu çözme konusunda zorlanır. Bu nedenle sizlere Huawei p20 lite açılmıyor ya da P9 açılmıyor gibi araştırma yaptığınız sorunlar için çeşitli çözüm önerileri hazırladık. Siz de bu çözüm önerileri ile kapanan telefonlarınızı açabilir ya da en azından bu konuda birtakım bilgiler edinebilirsiniz.

Huawei Kapandı Açılmıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Akıllı telefonlarda sıkça karşılaştığımız huawei kendi kendine kapanma sorunu , Huawei telefonlarda da karşımıza çıkar. Çoğu zaman batarya kaynaklı olan bu sorun, çeşitli yöntemler ile kolayca çözüme kavuşturulabilir. Ancak ciddi bir sorun olması dahilinde profesyonel bir yardım alınması önemlidir. Şimdi Huawei kapanma sorunu gibi durumlarda neler yapılabilir? Daha yakından bakalım.

Huawei kendi kendine kapanma sorunu

  • İlk olarak orijinal şarj aletinizi kullanarak telefonu şarja takın. Bu şekilde telefonunuzu açmayı deneyin. Eğer açılmaz ise uzun bir süre şarjda bırakın ve telefonun kendine gelmesini bekleyin. Tamamen kendisini boşaltmış olan bir bataryanın telefonu açmak için yeterli güce sahip olması zaman alabilir.
  • Telefonunuzu şarj ederken yan sanayi şarj aleti kullanmayın.
  • Sesi yükselt tuşu + power tuşuna basın ve recovery moda giriş yapın. Burada telefona reset atmayı deneyin.
  • Telefonu USB kablo ile Huawei ara yazılımının olduğu bir bilgisayara bağlayın ve bu şekilde açmayı deneyin.

Eğer yukarıda yer alan çözüm yollarından biri işe yaramaz ise telefonunuzda farklı bir sorun olabilir. Bu nedenle böyle bir durum karşısında firmamıza gelebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz telefonunuzu açma konusunda en kısa sürede size yardımcı olacaktır.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

3.9 13 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mert
mert
7 ay önce

orjinal şarzım yok napıcam bilmiyorum

merve
merve
1 ay önce

piyasada orijinal şarj aleti bulamıyorum hangi markayı ve kaç amper önerirsiniz en yakın olarak telefonumda sorunlar oluşmaya başladı model huaweı p30 lite