Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi Fiyatı 950 TL- Kadıköy Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi konusunda siz müşterileri için hızlı ve güvenilir hizmetler ile öne çıkan telefon servisimiz, aynı zamanda telefon ekranlarında meydana gelen sorunların giderilmesinde profesyonel çalışmalar yapar. Servisimiz telefon ekranlarında değişim yaparken her zaman uzman teknisyenler ile çalışır. Komple ekran değişimi hizmeti sunan servisimiz, iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere tüm parçaların değişimini yaparak kalıcı sonuçlar ortaya koyar. Bunların yanı sıra mi9t ekran fiyatı olarak da siz müşterilerine oldukça uygun aralıklarda değişim hizmeti sunar.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi Kadıköy

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi Kadıköy konusunda hem kaliteli hem de profesyonel çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda telefonlar içerisinde yer alan veri güvenliğinin sağlanmasında oldukça önemli işler yapar. Ekran değişimi sırasında telefonlar sıfırlanmaz ve telefon içinde yer alan fotoğraflar, videolar, rehber, oyun ve uygulamalar da silinmez. Bunların yanı sıra xiaomi ekran değişimi fiyat oranları servisimiz bünyesinde oldukça makul aralıklardadır. Teknik servisiz kaliteli bir hizmetin yanı sıra sektör genelindeki en uygun fiyatlar ile ekran değişimi yapar.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Xiaomi Mi 9T telefonlarda ekran değişimleri servisimiz tarafından farklı alternatifler ile sizlere ulaştırılır. Çünkü servisimizde isteğe bağlı olarak müşteri adresinde ekran değişimi yapılır. Bunun için öncelikle müşterilerimiz bizlere ulaşır ve ardından bulundukları konumun adresini belirtir. Daha sonra ize uzman arkadaşlarımız hızlı bir şekilde müşteri adresine ulaşarak burada ekran değişimi hizmetini gerçekleştirirler. Hızlı ve pratik çözümlerin en doğru adresi olan telefon servisimiz ile siz de kısa süre içerisinde kendi adresinizde ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanında servisimizde gerçekleştirilen ekran değişimlerinde aşağıdaki gibi bir hizmet süreci karşımıza çıkar;

  • Xiaomi Mi 9T akıllı telefonların ekran değişimleri servisimizde yaklaşık olarak 45 dakika içinde yapılır.
  • Değişim esnasında her zaman alanında deneyimli ve tecrübeli personeller görev alır.
  • Telefon servisimiz 6 aylık parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapar.
  • Ayrıca ekran değişimi öncesi veya değişim sırasında telefonlar sıfırlanmaz ve bunun yanında telefon içinde bulunan silinmez.
  • Xiaomi telefonlar ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni takılan ekran üzerinde öncelikle bazı testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer yeni ekranda herhangi bir şekilde sorun yoksa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra Xiaomi akıllı modellerde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın seçenekleri ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler ise müşterinin yanında ve gözü önünde yapılır. Bu şekilde akılda soru işaretleri kalmaz.
  • Servisimizde kargo gönderimi hizmeti ile de ekran değişimi yapılır. İlk olarak kullanıcılar telefonlarını kargo ile servisimize gönderir. Bunun ardından telefonun elimize ulaştığı gün ekran değişim yapılarak tekrar kargo ile kullanıcılara yollanır. Bu süreç yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde tamamlanır ve ekran değişimi başarıl bir şekilde yapılmış olur.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi Neden Gerekli Olur?

Xiaomi Mi 9T telefonlarda ekran değişimi yapılmasını gerektiren birtakım sorunlar yer alır. Bunlar ekranda çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar en sık rastlanan nedenler arasında ekranın düşme ya da çarpmaya bağlı hasar görmesidir. Ayrıca ekranın sıvı ile temas etmesi ya da suya düşmesi gibi durumlarda da yine ekran değişimi gerekebilir. Dokunmatik panelde meydana gelen mekanik arızalar da aynı şekilde ekran değişiminin yapılmasını gerektiren durumlar arasında yer alır. Ekran değişimi yapılmadığı durumlarda ise ekranı sağlıklı bir şekilde kullanmak oldukça zorlaşır.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi İçin Profesyonel Çözümler

Telefon tamir ve onarımında sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere yardımcı olur. bunun yanında son sistem ekipman ve donanımlar ile hizmet veren firmamız, parça ve işçilik garantili hizmetleri ile sizleri güvence altına alır. Ayrıca firmamızda ekran değişimleri sırasında yapılan tüm işlemler müşterinin gözü önünde yapılır. Ekran değişiminde siz müşterileri için uygun fiyat aralıkları ile hizmet verdiğimizi ve kaliteli bir işçilik ile ekran değişimleri yaptığımızı belirtmek isteriz. Siz de Xiaomi telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için bizi tercih ve profesyonel çalışmalarımızı daha yakından görün.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments