Xiaomi Ekran Değişimi Kadıköy

Xiaomi ekran değişimi Kadıköy bölgesinin telefon tamiri onarımı konusunda önüne gelen telefon servislerinden biri olan firmamız, müşterilerine gerçekleştirdiği tüm işlemlerde baştan sona profesyonel çözümler sunar. Profesyonel çözümlerimiz sayesinde telefonlarında yaşadığınız sorunları oldukça kısa süre içerisinde giderebilir ve bunun yanında ekran değişimlerinizi yalnızca 15 dakika içerisinde yapabilirsiniz. Firmamız ekran değişimi hizmetleri konusunda alanında uzman kişiler ile çalışır ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir.

Sadece ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi yapan firmamız, ön cam değişimi neden tavsiye etmez ve bunun yanında müşterilere talep etse bile gerçekleştirmez. Servisimizin ön cam değişimi yapmamasını bir takım nedenleri vardır. Bunlar arasında ilk olarak karşımıza çıkan sadece ön cam değişimi yapılan telefonlarda sarı lekelerin ve piksel patlamalarının meydana gelmesidir. Müşterilerinin bu şekilde sorun yaşamasını istemeyen firmamız, ön cam değişimi yerine ekranları komple değiştirerek hizmet vermektedir.

Xiaomi Ekran Değişiminde Doğru Adres Kadıköy Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi Kadıköy ilçesi ve çevresinde müşterilerinin yaşadığı ikram problemlerini hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda hem müşteri adresi hem de kargo gönderimi ile ekran değişimi hizmetleri verir. Telefonlarınızı kargo ile bize göndererek hızlı ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz telefonlarınızın ekran değişimi sırasında video kaydı alınır ve bu kayıt sizlere gönderilir. Bu şekilde gönderdiğiniz telefonlarınızın hangi şartlar altında ekran değişimi yapıldığını görebilir ve aklınızdaki soru işaretlerini silebilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi yapılan telefonunuz aynı gün tarafınıza geri kargolanır.

  • Deneyimli ve konusunda uzman personel
  • Xiaomi orijinal ya da orijinale yakın ekran seçenekleri
  • Müşteri talebine bağlı olarak İstanbul içindeki adreslerde ekran değişimi
  • Kargo gönderimi ile ekran değişimi
  • 6 ay işçilik ve parça garantisi
  • Ekran değişimi sonrası kırılmaz cam koruyucu desteği
  • Sadece 15 dakika içerisinde ekran değişimi

Bütçe Dostu Ekran Değişimi İçin Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Telefon servisimiz müşterilerine hizmet verdiği tüm telefon arızalarında uygun fiyatlar ile yardımcı olduğu gibi aynı hizmet politikasını ekran değişimlerinde de sunar. Müşterilerine ekran değişimi fiyatları konusunda her zaman bütçe dostu bir yaklaşım gösterir. Bu nedenle siz de ekran değişimi de uygun fiyatlar arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve size en uygun fiyatlarla hizmet verelim.

 

 

vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments