Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 0 Yorum

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S10 Lite ekran değişimi için sizler de hızlı ve güvenilir çözümler arıyorsanız, bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım. Son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapan firmamız, daima kaliteli ve güvenilir çözümler ile ön plana çıkar. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından kayıp yaşamaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.
  • Bunun yanında değişim hizmetleri daima parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada işlemlerin tümü sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S10 Lite ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargoyla servisimize gönderebilir ve servisimize gelme imkanınız olmasa dahi ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize gönderdiğiniz telefonlarınız kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamıza aittir. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunan firmamız ile sizler de dilediğiniz an hızlı ve güvenilir çözümlerimize ortak olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Lite Ucuz Ekran Değişimi

Servisimiz sektör genelinde siz müşterileri için her zaman en uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Bunun yanında değişimler sırasında kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmez ve en uygun fiyatlar ile hizmet sunulmaya çalışılır. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlarda bir ekran değişimi hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım.

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde her zaman uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren firmamız, hızlı çözümlerinin yanı sıra profesyonel hizmetler sunar. Servisimizde ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir ve bunun ardından gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ettikten sonra telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Bilgi güvenliği konusunda titiz ve hassas bir işçilik ortaya koyan firmamız, telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi veriler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de bilgi güvenliği konusunda her zaman için firmamıza güvenebilir ve bizimle kaliteli ve profesyonel çözümlere ulaşabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için konusunda uzman bir ekip ile hizmet veren firmamız, servisimize gelme imkanınız olmasa dahi kargon gönderim hizmeti ile ekran değişimlerinde sizlere yardımcı olur. Sizler de telefonlarınızı kargo ile telefon servisimize gönderebilir ve kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızı tekrar teslim alabilirsiniz. Bunun yanında servisimizde yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretlerinin firmamız tarafından ödendiğini de belirtmek isteriz.

Samsung Galaxy S10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Samsugn garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, değişim sonrasında en az 6 ay parça ve işçilik kapsamında ekranlarınızı garanti altına alır. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları uzman ekibimizin yanı sıra garanti kapsamında sunduğu hizmetler ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, sizlere bu konuda oldukça geniş kapsamlı bir hizmet sunar ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için sizleri güvence altına alır. Bunların yanı sıra garanti kapsamında ekran değişimi sonrasında ekranlarınızda oluşan sorunlar için de servisimizde ücretsiz destek alabilirsiniz.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments