Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 0 Yorum

Oppo Reno 3 Ekran Değişimi

Oppo Reno 3 ekran değişimi teknik servis bünyemizde kalite standartları çerçevesinde güvenle yapılır. Teknik servis kadromuz, alanında uzman ve tecrübeli olan teknisyenlerden oluşmaktadır. Bu nedenle de telefonunuzu emanet ettiğiniz eller, işinin ehlidir. Teknik servisimiz, ekran değişimi konusunda oldukça hızlıdır. Cihazınızı ekran değişimi için firmamıza getirdiğinizde yoğunluğumuza ve işlem sırasına bağlı olarak maksimum 60 dakika içerisinde cihazınızın ekranı değiştirilmektedir. Bu konuda teknisyenlerimiz son derece hassas ve itinalı davranmaktadır. Bu doğrultuda teknik servis odalarımız da steril ortamda cihazlarınıza işlem yapılır. Ekran değişimi sırasında cihazınıza format atılmaz bu sayede cihazınızın içindeki video ve fotoğraf gibi kişisel verileriniz kaybolmaz.
Oppo Reno 3 ekran değişimi teknik servisimiz tarafından 6 ay boyunca işçilik ve parça garantilidir. Cihazınızın ekranı değişimini takiben 6 ay içerisinde cihazınızın ekranında herhangi bir sorun yaşadığınızda teknik servisimiz sizi mağdur etmeden ekran sorunlarınıza anında çözüm üretmektedir. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutan firmamız, firmamıza gelerek ekran değişimi alamayan, uzak mesafede olan müşterilerimizi de unutmamaktadır. Uzak müşterilerimiz de kaliteli ve garantili ekran değişimi hizmetlerimizden faydalanabilsin diye kargo ile hizmet seçeneği de sunmaktadır. Firmamızdan uzakta olsanız bile kırık, çizik ve çatlak olan hasarlı ekranınızın değişimini en hızlı ve acil şekilde teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Telefonunuzu güvenli ellere teslim ederek gönül rahatlığıyla hizmet almak için müşteri memnuniyeti garantili ekran değişimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Ekran Değişimiyle Bilgilerim Silinir mi?

Oppo Reno 3 telefonunuzun kırılmış, çatlamış ya da çizilmiş hasarlı olan veya dokunmatiğinde sorun olan ekranı teknik servisimiz bünyesinde hem kaliteli, hem hızlı hem de garantili şekilde güvenle değiştirilir. Ekran değişimi yapılırken cihazınızda bulunan hiçbir bilgi kesinlikle silinmez. Teknik servisimizde formatsız ekran değişimi yapılmaktadır. Hasarlı ya da arızalı olan ekran çıkarılır ve yerine orijinaline en yakın 6 ay garantili ekran parçası takılır. Dolayısıyla da değişim sonrasında cihazınızın içindeki bilgileri kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzdaki tüm bilgiler, gizlilik esası çerçevesinde üçüncü kişilerin eline geçmemesi için büyük bir hassasiyet ile gizli tutulur.

Oppo Reno 3 Bedelsiz Kargo İle Ekran Değişimi

Çözümcü ve hızlı ekran değişimi hizmeti sunan teknik servisimiz, geniş bir hizmet alanına sahiptir. Sadece teknik servisimizde ekran değişimi hizmeti veren firmamız, ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde uzakta olan müşterilerimize de ulaşarak ekran hizmeti vermektedir. Ekranı değişecek olan telefonunuzu bizimle irtibata geçtikten sonra kargo ile bize gönderdiğinizde ekran değişiminiz en hızlı şekilde yapılır ve telefonunuz tüm testlerden geçirilir. Ardından sizin de onayınız alınarak cihazınız kargoya verilerek size gönderilir. Kargo hizmetlerimizde tüm gönderim ücretleri firmamıza aittir.

Oppo Reno 3 En Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Tüm teknolojik sorunların çözümünde profesyonel olan firmamız, fiyat konusunda da oldukça cazip teklifler vererek müşterilerinin cebini düşünen müşteri dostu bir firmadır. Tüm ekran değişimi ücretlerimiz, oldukça uygun fiyatlıdır ve cebinizi zorlamaz. Ekranınızın hasar oranı, arıza durumu fiyat üzerinde bir değişkenliğe neden olmaz. Doğrudan ekran değişimi yapılacağı için teknik servisimizin ekran değişimi fiyat seçenekleri de değişmemektedir. Oppo Reno 3 telefonunuzun ekran değişimini hem güvenli ellerde garantili şekilde hem de en hızlı şekilde değiştirmek istiyorsanız teknik servisimiz, bu süreçte size kalite standartlarının üzerinde hızlı bir ekran değişimi hizmeti vermektedir.

Oppo Reno 3 6 Ay Garantili Ekran Değişimi

Teknik servisimiz, siz değerli müşterilerimize sunduğu tüm teknolojik hizmetlerinin daima arkasındadır. Bu doğrultuda tüm hizmetlerde olduğu gibi ekran değişimi hizmetlerimiz de 6 ay süre ile teknik servisimizin garantisi kapsamında olmaktadır. Orijinale en yakın ekran parçası ile ekranınız değiştirildikten sonra teknik servisimiz cihazınıza 6 ay boyunca işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir. Ekranınız değiştikten sonra ilk 6 ay içerisinde ekran parçasından ya da işçilikten kaynaklanan bir sorun yaşadığınızda teknik servisimiz size ücretsiz onarım hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelikli tuta firmamız, tüm cihaz sorunlarınızda en hızlı ve en doğru çözümleri sunmaktadır.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments