Oppo Batarya Değişimi
Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / 0 Yorum

Oppo Batarya Değişimi

Oppo kalitesi, var olan özellikleri ve kamera kullanımı gibi birçok özellik ile ön plana çıkar. Tercih edenlerin kullanımlarına ve ne oranda hayatlarında var olduğuna göre bataryanın performansı da önemli hale gelir. Bataryanın uzun süreli değiştirilmemesi zaman içinde cihazın çalışmasında bile sıkıntı olmasına neden olur. Oppo batarya değişimi işlemlerinde geç kalmamak ve daha çok masrafla karşılaşmamak için servisimizle görüşmelisiniz. Güvenilir, aklınızda soru işareti oluşmasını engelleyecek bir servis aradığınızda Google haritalar üzerinden en çok olumlu müşteri yorumu alan servis olarak firmamızla karşılaşırsınız. Uzun zamana yayılan tecrübelerimiz ve çalışanlarımızın alanında uzman olması müşteri memnuniyeti kazanmamızda en etkili olan unsurlardır. Eğitimli, bu alanda çalışmış ve yeterli donanımı olduğunu bildiğimiz çalışanlarımız profesyonel şekilde hizmet veriyor.

Oppo Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Değişim zamanının geldiğini düşündüğünüzde batarya değişimi için servisimizden yardım alabilirsiniz. Servis olarak en çok önem verdiğimiz konu değişim işlemlerinin tamamını cihaz sahibinin yanında yapmamızdır. Bilgilerin kaybolmaması için özellikle hassas davranıyoruz. Kopyalanmadıklarını da görerek emin olabilirsiniz. Parçaların değiştirilmesinden çekinenler için de yanlarında değişim işlemi yapıyor olmamız güven kazanmamızı sağlıyor. Farklı bir odada işlem yapılması yoluna gitmiyoruz. Bunun yanında servisimizdeki tüm işlemler 7/24 kamera ile güvenceye alınır. Şeffaf ve güven veren bir şekilde değişim işlemlerini tamamlıyoruz. Çalışanlarımızın profesyonel ve alanında özveriyle çalışan kişiler olmasının yanında kullanılan yedek malzemelerin de orijinal olmasına dikkat ediyoruz. Bu durum verilen hizmetin en az 6 ay süreyle garantili olması anlamına geliyor.

Oppo Batarya Değişimi
Oppo Batarya Değişimi

Batarya Değişiminin Önemi?

Batarya değişim işlemlerimizin garantili şekilde yapılıyor olması firmamızın en büyük farklılıklarından bir tanesidir. Değişim zamanı geldiğinde bataryaların neden değiştirilmesi gerektiğini de açıkça anlatıyoruz. Bataryalar cihazınızın işletim sistemini bile çalıştıran ve düzgün şekilde hizmet vermesini sağlayan en önemli gücü oluşturur. Yeterli güç olmaması cihazın sürekli şarj aletinde takılı olmasını, işletim sistemi hatalarının oluşmasını, şarjı olmasına rağmen açılıp kapanmasına, birçok özelliğin kullanılmaz hale gelmesini ve şarj soketinde bile hasar oluşmasını etkileyebilir. Oldukça önemli olan bataryanın değişim işlemlerinde de servisimizi ve garantili değişim işlemlerini tercih etmelisiniz. Aksi durumda orijinal ürün kullanılmayan ve yeterince gücü olmayan bir bataryayı yeni olarak kullanmak durumunda kalabilirsiniz.

Oppo Pil Ne Zaman Biter ?

Cihazınızın bazı işaretler ile bataryasında sorun olduğunu anlayabilirsiniz. Şarj gücünün eskisi kadar olmaması, cihazın açıp kapanma sorunu yaşatması gibi durumlar Oppo cihazınızın batarya değişim zamanı geldiğini anlatır. Servisimize uğradığınızda ne oranda batarya gücü olduğu konusunda bilgi alabilirsiniz. Çalışanlarımızın tecrübeli olması nedeniyle pilin verdiği performans oranı birkaç dakika için ortaya çıkar. Telefonunuzun ayarlar menüsünden ilerleyerek ortalama %80 olması gereken oranın daha aşağıda olup olmadığına bakabilirsiniz. Servisimiz birçok yoldan gerekli değerlendirmeleri yaparak neden değişim yapılması gerektiği konusunda bilgi verir. Açıklayıcı ve ilgili bir yaklaşım görmenize de özen gösteriyoruz.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Değişim için geç kalmak daha yüksek maliyetlerin doğmasına ön ayak olur. Değişim yapmak isteyenlerin akıllarında ne kadar maliyet çıkacağı ile alakalı sorular olabilir. Batarya değişim fiyatı için net bir rakam vermek oldukça zordur. Servisimizin en yüksek olumlu puan alan firma olması, garantili değişim yapması ve tecrübeli elemanlar ile çalışması nedeniyle yüksek rakamlar düşünülmemelidir.

Bunların aksine en ekonomik rakamlarla servis hizmeti sunmak adına çabalıyoruz. Net şekilde rakam verilememesinin nedeni cihazın modeline veya kullanılacak olan malzemeye göre değişim göstermesinin kaçınılmaz olmasıdır. Servisimize gelerek cihazınızın incelenmesini istemeniz durumunda toplam bedel ortaya çıkacaktır. Bunun dışında ek ödeme alınması da söz konusu olmaz. Güven ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliklerimiz arasında yer alır.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Pilin değişim işlemlerini mümkün olan en iyi şekilde yapıyor olmamıza rağmen sağlıklı kalması için müşterilerimize bazı önerilerde bulunuyoruz. Bluetooth gibi özellikleri kullanım dışında kapalı tutulması bunların başında gelir. Aynı zamanda hareketli duvar kağıtlarından da uzak durmak gereklidir.

Batarya Kullanımı Hakkında

Bataryanızın uzun süre dayanması için farkında olmadığınız özellikleri devre dışı hale getirmenizi istiyoruz. Yıllardır yaptığımız gözlemlere dayanarak batarya değişimlerinde kaliteli malzeme kullanımının doğrudan etkilediğini söylemek en doğrusudur.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments