Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 0 Yorum

Oppo A5S Ekran Değişimi

Oppo A5S ekran değişimi hizmetlerimiz, düşen ya da darbe alan telefonlarınızın hasar gören ekranları için oldukça önemli bir hizmettir. Değişen ekran parçasının ve işçiliğin kaliteli olması, aynı zamanda garantili hizmet olması müşteri memnuniyeti için son derece önemlidir. Ekran değişimi hizmeti veren teknik servis firmamız, Oppo marka telefonlarınızın ekran değişimlerini orijinaline en yakın parçası ile, parça ve işçilik garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Şeffaf hizmet anlayışını benimseyen teknik servisimiz, müşterilerimizin tereddütlerini gidermek amacıyla göz önünde tamir ve onarım hizmeti vererek müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Teknik servisimiz kapsamında ekranı değiştirilen telefonunuzun tüm onarım ve tamir işleri göz önünde şeffaf hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

Oppo A5S ekran değişimi yapılırken telefonunuzun içindeki tüm belgeler saklanır ve gizlilik esası kapsamında korunur. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için en önemli ilkedir. Bu ilke doğrultusunda ekran değişimi yapılacak olan telefonunuzun içindeki fotoğraf, video, belgeler ve rehber bilgileri gibi tüm özel belgeler itina ile muhafaza edilir ve üçüncü şahıslar ile kötü niyetli kişilerin eline geçmesi engellenir. Teknolojik sorunlarınıza en kaliteli ve hızlı çözümler sunan güvenilir bir adres olarak memnuniyetiniz ve güvenliğiniz bizim için değerlidir. Hasarlı ekranınızın değişimini güvenli ve garantili şekilde yapan firmamız, aynı zamanda uzak müşterilerimize ücretsiz kargo imkanı da sunmaktadır. Bizden güvenli ve kaliteli ekran değişimi hizmet almak isteyen müşterilerimize alanında uzman ve tecrübeli olan personel ekiplerimiz ile sıfır hatasız ve garantili işçilik ile hizmet sunuyoruz.

Oppo A5S Güvenli Ortamda Ekran Değişimi

Cep telefonlarının ekran değişimi yapılırken ortamın etkisi büyüktür. Elektrik yüklü, kirli ve tozlu bir ortamda cihaz tamiri ve onarımı yapıldığında cihazınız zarar görebilir ve başka bir yerden arıza verebilir. Kurumsal bir teknik servis firması olarak şeffaf teknik servis odalarımız statik elektrikten arındırılmış ve kir, toz gibi çevresel etkenlerden sterilize edilmiş odalardır. Bu sayede cep telefonunuzun ekran değişimi temiz ve güvenli ortamda yapılırken cihaz sağlığınız ön planda tutulur. Kir, toz ve statik elektrik gibi olumsuz çevre koşullarından etkilenmesi önlenir.

Oppo A5S Güvenli Kargo İle Ekran Değişimi

Teknik servisimiz yakındaki müşterilerimiz için olduğu gibi bize uzak olan müşterilerimize de aynı kalite ve hızda ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Oppo A5S marka cep telefonunuzun ekranında herhangi bir nedenden dolayı hasar meydana gelmiş ise teknik servisimiz bünyesinde nerede olursanız olun ekran değişiminiz yapılmaktadır. Bize yakın müşterilerimiz bizzat firmamıza gelebilir. Ancak firmamıza uzak olan müşterilerimiz bizden güvenli ekran değişimi almak istediği takdirde kargo ile hizmet vermekteyiz. Cihazınızı kargo ile firmamıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Tarafımıza cihazınız ulaştığında kısa sürede ekran değişimi ve ekran testleri tamamlandıktan sonra cihazınız tarafınıza tekrar kargo ile gönderilecektir. İki taraflı kargo gönderimi sırasında siz değerli müşterilerimizden firmamız tarafından ücret talep edilmemektedir.

Oppo A5S Ekran Değişimi Bilgileri Siler mi?

Sorunsuz ve güvenilir ekran değişimi hizmeti sunan teknik servisimiz, telefon tamiri ve onarım hizmetleri kapsamında sizlere kalite ve güvenden ödün vermeden ekran değişimi hizmeti de sunmaktadır. Güvenli ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında telefonunuz içerisindeki fotoğraf ve video gibi size özel olan belgeleriniz kesinlikle silinmez. Teknik servis personellerimiz tarafından ekran değişimi, telefonunuza format atmadan sadece hasarlı ekranı orijinaline en yakın parça ile değiştirerek gerçekleştirir. Bu sayede ekran değişimi tamamlandığında size özel olan tüm belgeleriniz cep telefonunuzda saklı kalır. Aynı zamanda gizlilik esası doğrultusunda size özel olan belgeleriniz kötü niyetli ve 3. Şahısların eline geçmemesi amacıyla korunur.

Oppo A5S Ekran Değişimi Fiyatları

Piyasada Oppo A5S marka cep telefonu ekran değişimi yapan firmalar ile karşılaştırıldığımızda firmamız, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışından ödün vermeden en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Hasarlı olan ekranınızın hasar durumuna göre fiyatlarda değişiklik olmaz. Ekran değişimi fiyat seçenekleri firmamızın ekonomik ilkesi kapsamında oldukça uygundur.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments