Konya Ekran Değişimi

 

Konya ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve telefon ekranlarınızda oluşan sorunları alanında uzman ve deneyimli çalışanlar ile ortadan kaldırın. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Servisimizde ekran değişimleri siz değerli müşterilerimiz için;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Konya ekran değişimi ile sizler de kargo yoluyla cep telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Servisimize ulaşan telefonların ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve ardından kargo ile adresinize kadar gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Servisimizde ekran değişimleri her zaman garantili olarak sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları Konya garantili ekran değişimi sayesinde çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Konya

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile ekran sorunlarınızdan kurtulun. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Konya garantili ekran değişimi ile kısa sürede istenen sonuçlara ulaşabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Konya

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile kaliteden ödün vermeden sizlere yardımcı olan uzman ekibimiz, tüm ekran değişimlerinde steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarını kullanır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi ekran sorunları oluşmaz. Ayrıca ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında gerçekleştirilir. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Konya

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde sizler de garantili çözümler arıyorsanız, hemen servisimize gelebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara garantili ekran değişimi Konya ile en kısa süre içerisinde kalıcı ve etkili çözümler bulabilirsiniz.

Servisimizde gerçekleştirilen ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Sizler için oldukça önemli bir konumda yer alan kişisel verilerinizin hiçbir şekilde zarar görmesini istemiyorsanız, sizler de ekran değişimlerinde bizi tercih edebilirsiniz. Ekran değişimlerinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, değişim sonrasında yeni ekranlarınızda gerekli kontrolleri yapar ve bunun ardından telefonlarınızı teslim eder.

Huawei Ekran Değişimi Konya

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile kaliteli ve bunun yanı sıra uygun fiyatlı çözümler elde etmeniz mümkündür. Tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın Huawei ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda sektörün en ucuz ekran değişimi yapan telefon servisleri arasında yer alır. Ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve telefon rehberi gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz cep telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında ekranlarınızda bir dizi test ve kontroller yapılır ve sizler de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir. 

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments