Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

KADIKÖY CEP DÜNYASINDAN BÜYÜK KAMPANYA!!!

KADIKÖY CEP DÜNYASININ 20. YILA ÖZEL KAMPANYALARI BAŞLIYOR

21. yüzyılda günlük hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Haliyle normal tuşlu telefonlar insanoğluna yetmedi ve her zaman ki gibi daha fazlasını istedik. Böylece o tuşlu telefonlar dokunmatik telefona dönüştü. Her yıl farklı farklı akıllı telefonlar çıkıyordu. Hatta hâlâ daha çıkmaya devam ediyor. Haliyle sürekli telefon değiştiremiyoruz. Çözümü arızalanan telefonlarımızı tamirciye götürüp yaptırmakta buluyoruz. Ne de olsa önü cam, her an kırılabilir. İşte bu kırılmaya çözüm olarak Kadıköy Cep Dünyası var. 
İşte Kadıköy Cep Dünyasının 20. Yıla Özel İlk Kampanyası :

KADIKÖY CEP DÜNYASINDA 7 VE 8 OCAK 2020 TARİHLERİNDE SAAT 09:00 İLE 19:00 ARASINDA DARBE ÖNLEYİCİ EKRAN KORUYUCU HEDİYE!!!

KADIKÖY CEP DÜNYASIN 20. YIL ÖZEL KAMPANYALARI DEVAM EDECEKTİR TAKİPTE KALIN!!!

Nasıl Gelirim?

  • Metrobüs ile;

Söğütlüçeşme Durağı’nda inin. Kadıköy Altıyol (Boğa) yönüne doğru yürüyün. Rıhtıma doğru inerken, sağ tarafta ING BANK’ın yanındayız.

  • Metro ile;

Kadıköy durağında inin. Haldun Taner Tiyatrosu’nu arkanıza alın. Altıyol (Boğa) yönüne doğru yürüyün. Garanti BBVA’yı geçtikten sonra, Altıyol’a (Boğa) varmadan, ING BANK’ın hemen yanındayız.

  • Vapur ile;

Haldun Taner Tiyatrosu’nu arkanıza alın. Altıyol (Boğa) yönüne doğru yürüyün. Garanti BBVA’yı geçtikten sonra, Altıyol’a (Boğa) varmadan, ING BANK’ın hemen yanındayız.

  • Marmaray ile;

Söğütlüçeşme Durağı’nda inin. Kadıköy Altıyol (Boğa) yönüne doğru yürüyün. Rıhtıma doğru inerken, sağ tarafta ING BANK’ın yanındayız.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments