iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Kadıköy

iPhone 12 Pro ekran değişimi kadıköy ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin her biri performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Ayrıca teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri daima parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler yapılır.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

iPhone 12 Pro ekran değişimi kadıköy için sizler de cep telefonlarınızı teknik servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara kısa sürede çözüm getirebilirsiniz. Teknik servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda sizler de kargo ile telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve ekran değişimi yapılan telefonlarınızı e kısa süre içerisinde yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Bunun yanında servisimiz bünyesinde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretlerinin firmamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz. Diğer yandan servisimizde çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlar için servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli bir kadro ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapmasıdır. Bu sayede bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için teknik servisimize gelme imkanınız yoksa sizler de telefonlarınızı kargo aracılığıyla servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekran sorunlarınızı giderebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır. Bunun hemen ardından ise gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek yine kargo yoluyla telefonlarınız adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak servisimiz tarafından karşılanır.

iPhone 12 Pro Garantili Ekran Değişimi Kadıköy

iPhone garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de garantili ekran değişimi için servisimize gelebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili çözümler bulabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında yeni ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi Kadıköy

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer. Sizler de bütçenize uygun çözümler için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler getirin.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde iPhone telefonların ekran değişimleri her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilir. Bu sayede ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments