huawei mate 10 lite ekran değişimi
Yazan:admin / Haberler - Blog / 0 Yorum

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Nasıl yapılır -Kadıköy Ekran Değişimi

Huawei mate 10 lite ekran değişimi ne kadar .En güvenilir ekran değişimi servisi olarak google arama yaptınız zaman Kadıköy cep dünyası firma olarak en üst sırada ve en çok müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak göze çarpıyor.

Huawei mate 10 lite ekran değişimi yapıldıktan sonra sorun yaşarmıyım?

huawei mate 10 lite ekran değişimi

Huawei mate 10 lite ekran değişimi ve tamiri hakkında

Huawei mate seri olarak lite ile farklı bir mate sersinin başlangıc stadını vermiş oldugu gözüküyor. Huawei P smart modeli ile istediği satışa gelemiyen huawei mate lite modeli ile diğer mate serisinden daha uygun bir model piyasaya sürerek yerini daha sağlamlaştırğı gözüküyor.

Huawei mate serisi ekran özelliği ve Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi işlemleri 6 ay garantili olarak maksimum 20 dakikada hiç bilginiz silinmeden maksimum 20 dakikada gözünüzün önünde yapıp teslim ediyoruz.

Huawei ekran değişimi servisi Kadıköy de altıyolda ing bankın yanında yer almakatdır.Ekran değişimi işlemleri sırasında sökülen ve takılan bütün parçaları birebir şahit olup herşeyi gözünüzün önünde yapılıyor.

Huawei mate 10 lite ekran değişimi fiyatı 

Huawei ekran değişimi için en uygun fiyatı ve en iyi hizmeti veren kadıköy cep dünyası sizin için bütün pazar araştırmaları yapılarak en uygun ekran değişimi fiyatını vermek için caba sarf ediyoruz. En ucuz Huawei ekran değişimi fiyatı almak için sayfamızdaki huawei ekran değişim fiyatıları bölümlerine bakabilirsiniz.

Huawei ekran değişimi işlemlerinde nelere dikkat etmeliyiz.

Huawei ekran değişimi işlemleri diğer modellere göre biraz daha zor bir işlem ekran değişimi kesinlikle uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

Ekran değişimi işlemleri piyasada orjinal diye takılan yanlız orjinal en yakın ekran aa kalite ekran kullanılır. huawei ekran değişimi kasa ve ekrandan oluşan iki parçadan oluşmaktadır. Ekranın üstündeki ön cam yani dokunmatik ve ekrandan oluşmaktadır.

Huawei mate 10 lite ekran değişimi ne kadar

Huawei mate 10 lite ekran değişimi ne kadar diye sorduğumuzda en uygun ekran değişimi için sayfamızda bulabiliceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

huawei mate 10 lite ekran değişimi fiyatını 229 tl olarak belirledik bu fiyat en ucuz huawei ekran değişimi olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Müşteri memnuniyeti  yorumlarını okumak için tıklayınız.

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir