Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlogGenel / / 0 Yorum

Honor 9 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL – Kadıköy Huawei servisi

Honor 9 Lite ekran değişimi fiyatı ve özelikleri konusunda birtakım bilgiler vereceğimiz bu yazımızda sizler de hızlı ve güvenilir ekran değişimi hizmetleri konusunda detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Akıllı telefon teknolojisi her geçen gün değişirken ekranlar da yerinde durmuyor. Hal böyle olunca telefon ekranları da kullanıcılar için ayrı bir önem kazanıyor. Ancak zaman zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak ekranlarda da problem yaşanabiliyor. Telefon servisimiz ise sizlere ekran değişimlerinde her zaman kaliteli çözümler sunmaya çalışıyor. Komple ekran değişimi ile hizmet veren firmamız, sizlere sadece honor 9 lite dokunmatik ekran değişimi değil, ekrana dair tüm parçaların değişimi ile hizmet sunar.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

Honor 9 Lite ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli bir işçilik ortaya koyan telefon servisimiz, aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Aldığınız hizmet sonrasında 6 ay boyunca garanti hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında honor 9 lite ekran değişim fiyatı olarak da en uygun fiyat aralıklarını bizimle bulabilirsiniz. Dilerseniz telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve kısa sürede yapılan ekran değişimi sonrasında tekrar kargo ile telefonlarınızın size geri gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ekran değişimi konusunda bizimle iletişime geçmek ve ardından telefonlarınızı kargo ile bize göndermektedir.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi Hizmetleri Nelerdir?

Özellikle son yıllarda akıllı telefon ekranları pek çok kullanıcı için oldukça önemli bir hale gelmiştir. Gelişen teknoloji ekranları daha büyük ve işlevsel yapmıştır. Ancak telefonlarda her donanım gibi ekranlar da zaman zaman birtakım aksilikler ile karşılaşabilmekte ve bu nedenle istenmedik sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Kırılma, çatlama ya da çeşitli nedenlere bağlı olarak dokunmatik panelde oluşan arızaların çözümü genel olarak ekran değişimi olmaktadır. Telefon servisimiz siz müşterileri için her zaman kaliteli ve profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Bize güvenebilir ve ekran sorunlarınızı bizimle kolayca giderebilirsiniz. Ayrıca ekran değişimlerinde sunduğumuz hizmetler genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Firmamız Honor 9 Lite telefonların ekran değişimlerini 45 dakika içerisinde yapar ve teslim eder. Bazı durumlarda servislerde aşırı yoğunluk olabilir ve bu anlarda değişim süresi 2 saate çıkabilir.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında uzman ve deneyimli ekip görev alır.
  • Telefon servisimizde 6 ay süre ile parça ve işçilik garantili hizmetler ile ekran değişimi yapılır.
  • Gerek ekran değişimi öncesinde gerekse de ekran değişimi yapıldığı sırada telefonlar sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler silinmez.
  • Honor 9 Lite modellerinde ekran değişimi gerçekleştikten sonra yeni ekran üzerinde birtakım testler yapılır ve bu testler ile ekranın çalıştığından emin olduktan sonra müşteriye teslim edilir.
  • Firmamız tüm ekran değişimi hizmetlerine orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verir.
  • Diğer yandan ekran değişimine dair tüm işlemler müşterilerin anında yapılır ve yapılan işlemler müşteri tarafından da izlenebilir.
  • Telefon servisimizde ekran değişimi hizmetleri uzakta olan müşterilerimiz için kargı gönderimi ile de yapılmaktadır. Yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde sona eren sürecin ardından ekranı değişen telefon müşteriye ulaştırılmaktadır.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi Videosu

Honor 9 Lite Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Gereklidir?

Ekran değişimlerine neden olan etkenler arasında ilk olarak karşımıza çıkan telefonun suya düşmesi ya da sıvı ile etmesidir. Ayrıca darbe alan ya da düşen telefonların ekranlarında da aynı şekilde istenmedik sorunlar meydana gelebilir. Ekran arızaları genelde telefon kullanımında ciddi sorunların oluşmasına neden olur. Bu yüzden ekranı daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için değiştirmekte fayda vardır.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin

Telefon ekranlarında yaşan tüm arızaları hızlı ve profesyonel çalışmalar ile çözüme ulaştırıldığı servisiz ile siz de istenen sonuçlara kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve alanında uzman teknisyenlerimiz ile ekran değişimi hizmetleri almaktır. Telefon servisimizde 6 ay süre ile parça ve işçilik garantisi sunulur. Bunun yanında değişim sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler müşterinin yanında ve gözü önünde yapılır. Uygun fiyat aralıklarının yer aldığı telefon servisimizde, aynı zamanda kaliteli ve profesyonel bir işçilik ön plana çıkar. Eğer siz de Honor telefonlarınızın ekranlarında istenmedik sorunlar yaşıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve izlere en kısa sürede yardımcı olalım.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments