Beşiktaş Huawei ekran değişimi

İphone 7 Ekran Değişimi Fiyatı ve İphone 7 Batarya Değişimi Fiyatı

Eğer bir iphone 7 kullanıyorsanız en çok can sıkan olaylardan olan bir taneside ekran kırılması Kırık iphone 7 ekran değişimi ile beraber bataryadan yeterli veya hiç verim alamama telefon konusunda en çok can sıkan olayların başında geldiğini bilmekteyiz.

İphone 7 Ekran ve batarya değişimi

Yüksek meblağlara satın alınan akıllı cep telefonunun ekranın kırılması kullanıcısını derinden üzmektedir. Tüm bu sorunların ve iphone 7 ekran değişimi fiyatı , iphone 7 batarya değişimi ne kadar gibi sorulara cevap verip aklınızdaki soru işaretlerine cevap arayacağız.

İphone 7 Ekran Değişimi ve Fiyatı

Öncellik ile ekran değişimi hakkında bilgi verip ardından ise hangi durumlarda yapılmalı ve fiyatı ne kadar olduğuna değinmek istiyoruz. Kırık İphone 7 ekran değişimi teknik servisimizde maksimum 20 dakika da göz önünde , şeffaf bir çalışma ortamında bilgilerim kopyalandı mı, bilgilerim okundu mu, cihazımdan başka parça aldılar mı acaba gibi sorularınız olmada gönül rahatlığı ile her şeyi görerek izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Kargo ile gönderim sağlayan müşterilerimizde isterlerse görüntülü arama ile kargoyu açıp tekrar kargolayana kadar herşeyi izleyebilme şansına sahiptir. Göz önünde ekran değişimi , 20 dakika gibi kısa sürede teslim ve ekran koruyucu hediyemiz ile birlikte 6 aylık dokunmatik garantisi sayesinde bir çok avantaja sahip olduğunuzu söylemek mümkün.

Akıllı telefon ekran değişimi hangi durumlarda yapılmalı gibi bir soruda aklınızda bulunabilir. Bundan dolayı ekranda görüntü kaybı , ekranda çatlama , ekranda kırılma , dokunmatik çalışmaması gibi sorunlarda Akıllı telefonu ekran değişimi Kadıköy Cep Dünyasını arıyarak bize ulaşabilirsiniz. Kırık İphone 7 ekran değişimi fiyatı 199 TL’dir Fiyatınında uygun olması fırsatlarınıza fırsat eklemektedir.

İphone 7 Batarya Değişimi ve Fiyatı

Bir Sonraki konumuz İphone 7 Batarya Değişimi. Batarya Değişimindeki en büyük etkenlerden biri apple firmasının açıkladığı ve skandal olarak gündeme düşen telefon yavaşlatması başta gelmektedir. Tek etkenin bu olduğunu savunmak ise yanlış olmaktadır.

Batarya değişimine sebep olan bazı etkenler bunlardır ; telefonu şarjda iken kullanmak , aşırı uygulamaya sahip olmak, bataryanın ömrünü tamamlaması gibi etkenlerden dolayı yeterli verim alınamayabilmektedir. Teknik servisimizde maksimum 15 dakikada göz önünde iphone 7 batarya değişimi yapmaktadır.

Ekran Değişiminde bahsettiğimiz gibi 6 aylık garanti iphone 7 batarya içinde geçerlidir. İphone 7 Batarya Değişimi ücreti 180 TL Kadıköy Cep Dünyasında Yapılır

Konum Bilgisi Almak İçin Tıklayınız

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments