Yazan:admin / Haberler - Blog / 0 Yorum

LG G4 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

LG Sertifikasına sahip uzman teknisyenlerimiz tarafından gözünüzün önünde sadece 20 dakika içerisinde yapılan Lg G4 ekran değişimi fiyatı 199 TL’dir. 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan LG ekran değişimi hizmetleri iç ekran, ön cam ve dokunmatik panel komple değiştirilerek yapılır.

Göz Önünde LG G4 Ekran Değişimi Fiyatı 199 TL!

LG G3 ekran değişimi İstanbul teknik servisi olarak yaklaşık olarak 20 yıldır hizmet veren Kadıköy Cep Dünyasında LG G4 Ekran Değişimi Fiyatı sadece 199 TL’dir. Ticari kaygıdan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı yapılan ekran değişimleri gözünüzün önünde yapılmaktadır.

Tamamen LG sertifikalı teknisyenler ile yapılan LG ekran değişimi hizmetleri komple bir şekilde yapılır. İç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilerek cihazınızı ilk günkü hissiyat ile kullanabilme olanağına erişmiş olursunuz.

Kadıköy Cep Dünyasında ön cam değişimi kesinlikle yapılmamaktadır. Bunun nedeni de cam değişimi sırasında cihazın ön camına yüksek ısı uygulanması bunun sonucunda da ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantıların zarar görmesi gelmektedir. Zarar gören bu parçalar sonrasında kısa bir süre kullanım sonucunda ekranda mürekkeplenme ve dokunmatik hassasiyetinde zayıflama sorunları meydana gelmektedir.

LG Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

LG sertifikalı teknisyenlerimiz cihazınızda ki verilerin ekran değişimi sırasında kaybolmaması amacı ile asla format işlemi uygulamamaktadır. Gerekli durumlarda da özel yedeklemeler yaparak iş ve sosyal yaşantınız için önemli olan fotoğraf, video ve belgelerinizde bir kayıp yaşamazsınız.

Kullandığınız Yedek Parçalar Orijinal Mi?

LG G4 ekran değişimi İstanbul teknik servis firması olarak orijinale en yakın parçalar ile yani AA plus kalitesindeki parçalar ile ekran değişimi hizmetlerini sunuyoruz. LG firması hiçbir firmaya orijinal parça satışı yapmadığı için kimse orijinal parça ile ekran değişimi hizmetleri sunamaz. Orijinal parçalar ile LG ekran değişimi yapıyoruz diyen firmalara itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz Kargo Var Mı?

Ticari kaygıları bir kenara bırakıp müşteri memnuniyetine odaklanan firmamızda çift taraflı ücretsiz kargo fırsatı ile LG ekran değişimi yapılmaktadır. Üstelik cihazınız aynı gün tamir edilip sizlere gönderilir. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınızda olup biten tüm teknik işlemleri izlemeniz için sizler görüntülü aranırsınız. Bu sayede tıpkı mağazada olduğu gibi gözünüzün önünde ekran değişimi hizmeti almış olursunuz.

Sizde özel LG G4 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası personellerinden almak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hakkımızda yapılan +1250 Google Maps Yorumu için TIKLAYIN

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir