lenovo ekran değişimi
Yazan:admin / Haberler - Blog / 0 Yorum

Lenovo K6 Note Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası

20 dakika içerisinde gözünüzün önünde Lenovo K6 Note Ekran Değişimi hizmeti almak istiyorsanız sizleri Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına bekliyoruz. 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan Lenovo K6 Note Ekran Değişimi Fiyatı sadece 199 TL’dir.

Lenovo K6 Note Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası

Kadıköy ve çevresinde hizmet veren firmalar arasında Google’da en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan Kadıköy Cep Dünyası, Lenovo K6 Note Ekran Değişimihizmetlerini gözünüzün önünde 20 dakika içerisinde 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunmaktadır.

Lenovo K6 Note Ekran Değişimi hizmeti sonrasında 30 TL değerindeki Lenovo ekran koruyucu da hediye ederek tekrardan aynı sıkıntıları yaşamanızın da bir nebze önüne geçmeye çalışmaktayız.

Komple bir şekilde yapılan işlemler sonrasında cihazınızı ilk günkü verimliliğinde kullanabilme olanağına erişmiş olursunuz. Lenovo K6 Note Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyasında AA plus kalitesindeki parçalar ile yapılmaktadır.

lenovo ekran değişimi

Lenovo K6 Note Ekran Değişimi Hizmet Detayları

Lenovo K6 Note Ekran Değişimi İstanbul Teknik Servis firması olan Kadıköy Cep Dünyasından almış olduğunuz Lenovo K6 Note Ekran Değişimihizmet detayları aşağıdaki gibidir…

1- Ekran değişimi sırasında cihazınıza herhangi bir format işlemi uygulanmadığı için iş ve sosyal yaşantınız için önemli olan verilerinizde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

2- Hizmetleri tamamen AA plus kalitesindeki parçalar ile yapılır bu sayede cihazınızı almış olduğunuz ilk günkü verimliliğinde kullanabilirsiniz.

3- Kadıköy Cep Dünyasında komple bir şekilde yapılır yani iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilir.

4- Tüm ekran değişimi hizmetlerimizde ücretsiz kargo fırsatı vardır.

5- Ekran değişimleri 20 dakika içinde gözünüzün önünde yapılmaktadır.

6- Lenovo K6 Note Ekran Değişimi İstanbul

Teknik Servis mağazası olan Kadıköy Cep Dünyasında 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulmaktadır.

7- Almış olduğunuz ekran değişimi hizmeti sonrasında cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir beğenmediğiniz kısımlarda sınırsız revize talebinde bulunabilirsiniz.

8- İşlemlerimizde tamamen Lenova sertifikasına sahip personeller tarafından yapılmaktadır.

9- Hizmetimiz sonrasında 30 TL değerindeki kırılmaz cam hediyemiz olmaktadır.

10- Kadıköy Cep Dünyasında asla sadece ön cam değişimi yapılmamaktadır.

Size özel Kadıköy Cep Dünyası Lenovo sertifikalı uzman teknisyenlerden almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Firmamız hakkında yapılan +1250 Yorumu okumak için : TIKLAYIN

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir