iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

İphone 7 Plus ekran değişimi Kadıköy Cep Dünyası Teknik servisi Deneyimli kadrosu  ile onarım yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak  için sürekli kendilerini geliştirmekte ve  hizmet kalitesini arttırmaktadır. Teknik servis hizmeti’nde bir çığır açarak ülkemizde ilk ve tek olan Müşteri gözü önünde Teknik Servis Hizmeti sunmaktadır. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimizden bir de budur.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi ve Tamiri Kadıköy

Tecrübeli Apple Teknisyenlerimiz tarafından yapılan iphone 7 Plus Ekran Değişimi hizmetlerimiz 20 dakika içerisinde göz önünde ve 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile yapılmaktadır.

Göz Önünde iphone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı Sadece 219 TL

Kadıköy Cep Dünyası olarak 20 yıllık bilgi ve birikimimizin vermiş olduğu tecrübeyi en iyi şekilde hizmetlerimize katıştırarak sizlere sunma çabası içerisine girmekteyiz. Yılın 365 günü uygun fiyat avantajları ile sunulan iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı sadece 219 TL’dir…

Göz önünde yapılan ekran değişimi hizmetlerimiz sadece 20 dakika sürmektedir. Bu sayede paranın yanında zamandan da çok ciddi bir şekilde tasarruf elde edebileceksiniz…

Ticari kaygıdan önce müşteri memnuniyetine önem veren bir firmayız. Müşterilerimizden gelen her geri bildirimi fazlası ile ciddiye almaktayız. Vermiş olduğumuz iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı komple ekran değişimi içindir. iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilmektedir.

Kadıköy iphone 7plus ekran değişimi 510x402

AA Plus Kalitesindeki Yedek Parçalar İle Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası olarak orijinal en yakın kalitedeki yedek parçaları kullanmaktayız. Bu sayede ekran değişimi hizmetimiz sonrasında cihazınızı adeta sıfırmış hissiyatı ile kullanabileceksiniz.

AA Plus kalitesindeki parçalar ile yapılan ekran değişimi hizmetimiz sırasında cihazınıza hiçbir format işlemi kesinlikle uygulanmaz. Buna istinaden de herhangi bir veri kaybı yaşamayacağınızın da garantisini rahatlıkla verebiliriz.

Tarafımızdan almış olduğunuz iphone ekran değişimi hizmeti sonrasında cihazınızda dokunmatik hassasiyetinde zayıflama, görüntü kalitesinde düşme ve ekranda asla piksellenmeler göremezsiniz…

Ücretsiz Kargo ve iphone Ekran Koruyucu Hediyesiyle Ekran Değişimi Hizmetleri

Kadıköy ve çevresinde yıllardır hizmet veren iphone teknik servis mağazası olarak yapmış olduğumuz tüm ekran değişimi hizmetleri sonrasına müşterilerimize 30 TL değerindeki iphone kırılmaz camı hediye etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetine fazlası ile önem veren firmamız müşterilerinin tekrardan sıkıntıları yaşamaması ve kaza riskini düşürmek için ekran koruyucuyu hediye etmektedir.

Yine müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, teknik servis mağazasına gelecek durumda olmayan müşterilerini de düşünerek çift taraflı ücretsiz kargo fırsatını sunmaktadır. Kargo ile gelen cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilip yine aynı gün içinde  kargo ile gönderilmesi sayesinde zamandan ve paradan ciddi bir tasarruf sağlayabileceksiniz.

Size özel iphone 7 plus ekran değişimi fiyatıalmak ve Kadıköy Cep Dünyası ürün ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Gelirim?

Metrobüsü kullandığınızda;

İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındaki İNG bankın yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;

İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındaki İNG bankın yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüyün. Sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:

0216 338 37 72 – 0552 356 72 72 – 0532 414 82 90

Görüntülü Adres Tarifi:

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir