iPhone xs max ekrandeğişimi kadıköycepdünyası
Yazan:admin / Haberler - Blog / 0 Yorum

iPhone xs max Ekran Değişimi ve Tamiri-Kadıköy iPhone Xs Max Ekran değişimi

Bugun iphone xs max ekran değişimi kadıköy ve İphonler ilk olarak çıkardğı kasa olan iphone 2g ve sonrasında iphone 3g modelinden sonra 3g ye göre daha şık bir tasarıma sahip olarak çıkardığı iphone.

İphone xs max ekran değişimi nasıl yapılır

4g ve peşi sıra ve en çok tutulan modellerin başında gelen iphone 5 ve iphone 5s iphone 6 ya göre daha küçük dörde göre ise daha ince bir gövdeye sahipti en çok satılan tasarımı ise iphone 6, iphone 6s, iphone 6  plus ve yine 6s plus modelinde kullandığı dizaynı iphone 7 ve iphone 8 kullandı

İphone x ekran ve dizayn tasarımı

Applenin yeni tasarımı home buton tuşu yapılmadan olarak tasardığı ve tam boyut ekran özelliğiyle şimdiye kadar farklı bir çizgide satışa sunulan iphone x kullanıcıları tarafından bayağı rağbet gördü ve hiç olmadığı kadar Applenin en pahalı telefonu olarak ta piyasada yerini aldı
iPhone xs max ekrandeğişimi kadıköycepdünyası

İphone xs ve iphone xs max ekran fiyatı

İphone x modelinde istediğini alan Apple iPhone xs ve iphone xs max modelleriylede yeni tasarımana bir genişlik getirdi.

iPhone xs max ekran değişimi nasıl yapılır

Tükiyede 24 eylülde satışa sunulacak olan ürün şimdiden ön siparişleri almaya başladı. İşte yeni ürünlerin ekran değişimi ve tamiri için uzman olan Kadıköy cep dünyası teknisyenleri iphone xs ekran değişimi ve iphone xs max ekran değişimi işlemlerinde özel olarak yetiştirilmiş olarak sizi bekliyor .

iPhone xs max ekran kırılması garantiye girer mi?

iPhone xs max ekran değişimi olası bir kırılma durumunda ekran  değişimi garantiye girmez ekran kırılması kullanıcı hatası kapsamına gırer. İphone xs max ekran kırılması darbe sonucu kırılan bir işlem olduğu için kesinlikle garantiye girmez.

iPhone xs max ekran değişimi fiyatı ne kadar dır?

kadıköy iphone xs max ekran değişimi fiyatını sayfamıza girip kontrol edebilirsiniz.

Değiştirdiği iphone x ekran larıyla müşterilerinden gecer not alan çalışanlarımız iphone xs max ekran değişimi ilede siz müşterilerden de tam not alacağından şüpheniz olmasın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir