Samsung j7 prime ekran kadıköy cepdünyası
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Nasıl Yapılır -Kadıköy Samsung Galaxy Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası olarak samsung galaxy j7 prime ekran değişimi Fiyatı sadece 149 TL‘dir. Ekran değişim 25 dakika içerisinde tamamen gözünüzün önünde yapılmaktadır. Üstelik J7 Prime ekran tamiri sonrasında 30 TL değerindeki kırılmaz cam da hediyemiz olmaktadır…

J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

Şeffaf bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Kadıköy Cep Dünyası, gözünüzün önünde sadece 25 dakika içerisinde yapmış olduğu ekran değişimi hizmetleri ile ekran değişimi sektöründe rakipsiz olduğunuz birçok kez kanıtlamayı başarmıştır.

J7 prime ön cam fiyatı vermiyoruz. Çünkü yapılan j7 prime ekran hizmetimiz komple ekran değişimi şeklinde yapılmaktadır. Yani iç ekran, ön cam ve dokunmatik panel aynı anda değiştirilmektedir.

J7 prime ön cam değişimiyapılmamasının temel sebebi teknik işlemler sırasında yüksek ısı uygulanması bunun sonucunda da ekranda sarı lekelerin oluşması ve dokunmatik hassasiyetinin zayıflamasıdır.

Samsung j7 prime ekran kadıköy cepdünyası

Çift Taraflı Ücretsiz Kargo Fırsatı İle J7 Prime Ekran Değişimi

Kadıköy’de hizmet veren mağazamıza gelecek durumda olmayan kişilere özel olarak çift taraflı ücretsiz kargo fırsatını sunmaktayız. Aynı günde kargolama sayesinde herhangi bir zaman kaybı asla yaşamazsınız.

J7 prime ekran tamiri fiyatı sadece 199 TL’dir. Yapılan komple ekran değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü kalitesinde rahatlıkla kullanabileceksiniz. J7 prime cam değişimisonrasında tam 6 ay parça ve işçilik garantisi de vermekteyiz.

%100 orjinal ve seri numaralı olan yedek parçalar ile ekran değişimihizmetleri uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Samsung sertifikalı teknisyenler tarafından yapılan j7 prime ekran fiyatı 199 TL’dir.

IMG 1898

J7 Prime Telefonumdaki Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran kırılması sonrasında en çok korkulan durumların başında kırılan telefonun içindeki verilerin silinmesi korkusudur. Müşteri memnuniyetine fazlası ile önem veren Kadıköy Cep Dünyası bu duruma da el atarak cihaza format atmaz ve veriler güvenli bir şekilde teknisyenler tarafından yedeklenir.

J7 prime telefonunuzu profesyonel bir ekibe teslim edip kafanız rahat bir şekilde gözünüzün önünde ekran değişimi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizlerle tanışın…

İş ve sosyal yaşantınız için verilerinizin kaybolmamasını istiyorsanız ”Kadıköy Cep Dünyası”ilk tercihiniz olmalıdır. j7 Prime ekran fiyatıi le ilgili size özel tekliflerden yararlanmak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz..

ekran değişimi iphone kadıköy

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments