facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum
xiaomi ekrandeğişimi kadıköy cep dünyası

Xioami Ekran Değişimi ve Tamiri Nasıl Yapılır-Xiaomi Ekran Değişimi

Neden xiaomi cep telefonu modellini tercih etmeliyim ?

Xiaomi cep telefonu modelleri teknoloji dünyasına yeni bir vizyon getirdiği görülüyor.Uzak doğu çinin marka sahibi olduğu Xiaomi markası insanlar arasında Mi, Redmi ve Xiaomi redmi modelleriyle cep telefonu sektöründe daha şimdiden yerini sağlamlaştırdığı gözüküyor.

 

Xiaomi ekran kalitesi nedir ? 

Xiaomi cep telefonu modelleri en büyük ve en dikkat edici özelliği ekran kalitesi diğer modellere göre çok daha iyi olması huawei  gibi marklar göre daha çok tercih edilmektedir.

Xiaomi Mi ekran 4, 1920×1080’lik Full HD ekran yüksek çözünürlüğüne sahip. Kulanılan Ekran paneli diğer Modellerede kullanılan xiaomi ekran larda kullanılan arka aydınlatmalı IPS LCD ekran paneli teknolojisi kullanılması xiaomi ekranı tercih etme sebebi olabilir.

xiaomi ekrandeğişimi kadıköy cep dünyası

Xiaomi ekran değişimi ve tamiri nasıl yapılır ?

Hasar genellikle telefonunuzu düşürdüğünüzde, bükdüğünüzde, suya düştüğünüzde ya da xiaomi ekranı deneyimsiz ve profesyonel araçlarla değiştirmeyi denediğinizde olur. Arızalı parçayı değiştiririz ve xiaomi telefonu tamiri edebiliriz.
 

Xiaomi Ön cam değişimi ve Xiaomi ekran değişimi için fiyat neden aynı?

Xiaomi Mi  ekranı, sadece ön camın yerini almayı neredeyse imkansız kılan yüksek hassasiyetli bir teknolojiyle üretildi (üretim sürecini tersine çevirerek, ancak çoğunlukla Çin’de bulunan ve toplu siparişleri kabul eden bazı büyük şirketler var). Bunları ayırmaya çalışmak ekranı çok kolay kırıyor.
Ekranın herhangi bir parçasına zarar verdiğinizde, tüm ön parçaların değiştirilmesi (ön cam, dokunmatik ekran, ekran) değiştirilmesi gerektiğinden, herhangi bir parçasının değiştirilmesi yapılmamıştır.
 
İşte bu yüzden Kadıköy cep dünyası firmamızda kesinlikle xiaomi ön cam değişimi yapılmamaktadır
 
kadıköy cep dünyası Xiaomi Ekran Değişimi
 

Xiaomi ekran değişimi ve tamiri kadıköy cep dünyası

Eğer Xiaomi Mi ekranınızda çatlak varsa, ön camda kırılma veya ekran sorunları, ekrandaki dikey çizgiler, dokunma işlevselliği sorunu varsa, hepsi tek parça bir parça olarak gelir. Servis parça ve işçilik içerir.
Xiaomi Mi Ekran  bugün tüm yüksek kaliteli cep telefonlarında olduğu gibi AMOLED ekran ile birlikte lamine olarak tek parça halinde kullanılır.
Müşteri Memnuniyetini garantilemek için, kendi profesyonel ekibimizle birlikte son model makinalar  kullanarak telefonunuzu Mağazamızda gözünüzün önünde Xiaomi ekran değişimi ve xiaomi cep telefonu tamiri yapıyoruz. Onarım işlemi, Xiaomi’nin onarım merkezlerinde yaptığı ile aynıdır.
Kullandığımız parçalar Xiaomi orijinalle en yakın olan parçalar kulanılarak , piyasadaki en yüksek kalite. Uydurma yapıştırıcı bile telefonlarını monte ederken kullandıklarıyla aynı!
 
Kadıköy cep dünyası
 
 

 

0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir