İphone X Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamiri

Kadıköy Şu anda APPLE şirketinin en pahalı ve en prestijli modeli olan İphone X ekran kırılması sonrasında ne kadar ödeneceği hep merak konusu olmuştur iphone x ekran değişimi tamiri . İphone x modeli Oled bir ekrana sahip olduğu içinde diğer modellere nazaran iphone x ekran değişimi fiyatı biraz daha pahalı olmaktadır…

İphone X Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamiri

iPhone x cep telefonu model olarak apple markasının en çok önem verdiği modellerin başında geliyor. Kadıköy cep dünyası firması bünyesinde orjinale en yakın olan aa kalite ekran kulanılır. Uzman teknisyenler tarafından bütün testleri yapılıp ekranın sağlam ve dokunmatiğinin her tarafının bastığından emin olduktan sonra ekran değişimi müşterinin gözü önünde montajı yapılıp size teslim edilir.

iphoneX

İphone X Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamiri

İphone modellerinden ekran çözünürlüğü olarak rahatlıkla ayrılan İphone X ekran değişimi de bu kalite doğrultusunda biraz daha pahalı olmaktadır.

Kadıköy Cep Dünyası olarak İphone üst segment modelleri içerisinde en üst konumda yer alan İphone X telefonun ekran değişimini de uygun fiyat avantajları ile yapmaktayız.

Tamamen APPLE teknisyenleri tarafından İphone x ekran değişimi yapılmaktadır. Aynı şekilde son teknoloji ekipmanlarla donatılan odalarda onarımları yapılmaktadır.

iPHONE X EKRAN DEĞİŞİMİ VİDEOMUZU İZLEMEK VE KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İphone x ön ve arka kısmı tamamen kaplayan ekran yapısı ile özellikle 4K video izlemek isteyenlerin favori telefonu olmuştur. Ücretsiz kargo fırsatı ile Kadıköy Cep Dünyasına gönderecek olduğunuz telefonlarınız sizin de anlık izleyebileceğiniz kameralar eşliğinde sadece 45 dakika içerisinde onarılmaktadır.

İphone X Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

iphoneX1

Yağ tutmayan ve parmak izi bırakmayan özelliği ile İphone x ekranı günümüzün en kaliteli Oled ekranı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kaliteli telefon modelinin ekran değişimi de aynı doğrultuda biraz daha pahalı olmaktadır…

İphone x ekran değişimi fiyatı sadece 1150 TL’dir. İphone x ekran değişimi ve onarımı sonrasında cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir, beğenmediğiniz noktalarda revize talebinde bulunabilirsiniz.

apple ekran değişimi fiyatı sağlamış olduğu performans göz önüne alındığında oldukça uygundur. Firmamız tarafından yapılacak olan İphone x cep telefonu tamiri sonrasında ya da iphone x ekran değişimi ilk gün ki performansı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

apple ekranı değişimi Kadıköy ve çevresinde olduğu bu deneyim ve tecrübe ile rakipsiz olduğunu yapmış olduğu göstermektedir.

İphone x ekran değişimi

iphoneX3

İphone x ekran değişimi sonrasında asla cihazınızdaki kişisel bilgileriniz silinmez. Dokunmatik yüzeyden ilk günkü performansı alabilir ve cihazınızın video kalitesinin yani çözünürlüğünün de ilk günkü gibi olacağının garantisini verebiliriz.

iphone x ekran değişimi fiyatı bilgi almak için Kadıköy’deki firmamıza gelebilir ya da müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz…

iPhone x ekran değşimi hakkında daha fazla bilgi alın: İPhone x ekran değişimi 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments