facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum
iphoneX

İphone X Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamiri

İphone X Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamiri

Şuanda APPLE şirketinin en pahalı ve en prestijli modeli olan İphone X ekran kırılması sonrasında ne kadar ödeneceği hep merak konusu olmuştur. İphone x modeli Oled bir ekrana sahip olduğu içinde diğer modellere nazaran iphone x ekran değişimi fiyatı biraz daha pahalı olmaktadır…

iphoneX

İphone X Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamiri

Oled ekranı ile tartışmasız diğer İphone modellerinden ekran çözünürlüğü olarak rahatlıkla ayrılanİphone X ekran değişimi de bu kalite doğrultusunda biraz daha pahalı olmaktadır…

Kadıköy Cep Dünyası olarak İphone üst segment modelleri içerisinde en üst konumda yer alan İphone X telefonun ekran değişimini de uygun fiyat avantajları ile yapmaktayız. Tamamen APPLE teknisyenleri tarafından İphone x ekran değişimi yapılmaktadır. Aynı şekilde son teknoloji ekipmanlarla donatılan odalarda onarımları yapılmaktadır.

İphone x ön ve arka kısmı tamamen kaplayan ekran yapısı ile özellikle 4K video izlemek isteyenlerin favori telefonu olmuştur. Ücretsiz kargo fırsatı ile Kadıköy Cep Dünyasına gönderecek olduğunuz telefonlarınız sizin de anlık izleyebileceğiniz kameralar eşliğinde sadece 45 dakika içerisinde onarılmaktadır.

İphone X Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

iphoneX1

Yağ tutmayan ve parmak izi bırakmayan özelliği ile İphone x ekranı günümüzün en kaliteli Oled ekranı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kaliteli telefon modelinin ekran değişimi de aynı doğrultuda biraz daha pahalı olmaktadır…

İphone x ekran değişimi fiyatı sadece 880 TL’dir. İphone x ekran değişimi ve onarımı sonrasında cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir, beğenmediğiniz noktalarda revize talebinde bulunabilirsiniz.

Tamamen a sınıfı parçalarla yapılan apple ekran değişimi fiyatı sağlamış olduğu performans göz önüne alındığında oldukça uygundur. Firmamız tarafından yapılacak olan İphone x cep telefonu tamiri sonrasında ya da iphone x ekran değişimi sonrasında cihazınızın ilk günkü performansı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Yıllardır apple ekranı değişimi Kadıköy ve çevresinde sunan firmamız yılların vermiş olduğu bu deneyim ve tecrübe ile rakipsiz olduğunu yapmış olduğu iphone ekran değişimleri ile yani hizmetleri ile fazlası ile göstermektedir.

İphone x ekran değişimi

iphoneX3

İphone x ekran değişimi sonrasında asla cihazınızdaki kişisel bilgileriniz silinmez. Dokunmatik yüzeyden ilk günkü performansı alabilir ve cihazınızın video kalitesinin yani çözünürlüğünün de ilk günkü gibi olacağının garantisini verebiliriz.

Hemen iphone x ekran değişimi fiyatı ile ilgili bilgi almak için Kadıköy’de bulunan dükkanımıza gelebilir ya da müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz…

 

iPhone x ekran değşimi hakkında daha fazla bilgi alın: İPhone x ekran değişimi 

0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir