Samsung Galaxy Ön Cam Değişimi Kadıköy Cep Dünyası
Yazan:admin / Haberler - Blog / 0 Yorum

Samsung Ekran Değişimi 2018 Güncel Fiyat Listesi

Samsung Ekran Değişimi 2018 Güncel Fiyat Listesi servisimizin Samsung Ekranlarının değişim hizmetlerinde uyguladığı fiyat listesidir. Samsung ekran değişimi uzman ekibimiz tarafından gözlerinizin önünde 20 dakika içerisinde garantili bir şekilde yapılır ve kırılmaz ekran koruyucu hediyemiz ile sizlere teslim edilir.

Tamamen şeffaf çalıştığımız için teknik servisimizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz.

Samsung Ekran Değişimi 2018 Güncel Fiyat Listesi

Servisimizde kesinlikle orjinal AA PLUS kalitesinde olan Orjinal Samsung ekran değişimi yapılır.

Ekranlar telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir.Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak Samsung markası bünyesinde yer alan bütün modellerin ekran değişimlerini, Samsung servisin orijinal parçaları kullanılarak değişimi gerçekleşir. Ücretlendirme için sayfa aşağısındaki Samsung Ekran Değişimi 2018 Güncel Fiyat Listemizi inceleyebilirsiniz.

Samsung Ön Cam Değişimi

Kesinlikle Samsung ön cam değişimi yapmıyoruz ekran +cam +çerçeve+ panel olarak komple  değiştiriyoruz. Nedeni ise Samsung kırık ön cam değişimi sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır. Bu yüzden ön cam değişimi için Samsung Ekran Değişimi 2018 Güncel Fiyat Listemizde yer almamaktadır.

Samsung Galaxy Ön Cam Değişimi

Isıya maruz bırakılan Samsung iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sonra sıvı yapıştırıcı hem telefonun hem de ekranın içine akıp telefonunuza  zarar verir.

BİLGİLERİM SİLİNİR Mİ ?

Samsung ekran değişimi ve tamiri aşamasında telefonunuzda yer alan resim, müzik, video ve rehber gibi size özel olan bilgilerinizin hiçbiri silinmez. Gözlerinizin önünde en uygun fiyata değiştiriyoruz. Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz. Samsung Ekran Değişimi 2018 Güncel Fiyat Listemizdeki fiyatlandırmaya tabii ürünler servisimiz tarafından 6 ay garantilidir.

Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Samsung cam Değişimi

Samsung Galaxy Güncel Ekran Değişim Fiyatları

Samsung Galaxy S3 Ekran Değişim Fiyatı 249tl
Samsung Galaxy S4 Ekran Değişim Fiyatı 259tl
Samsung Galaxy S5 Ekran Değişimi Fiyatı 389tl

Samsung Galaxy S6 Ekran Değişim Fiyatı 486tl
Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ekran Değişim Fiyatı
Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişim Fiyatı 689tl

Samsung Galaxy S7 Ekran Değişim Fiyatı 549tl
Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişim Fiyatı 889tl
Samsung Galaxy S8 Ekran Değişim fiyatı 829tl

Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Değiimi Fiyatı 889tl
Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi Fiyatı 1.999tl
Samsung Galaxy S9 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 1.999tl

Samsung Galaxy j1 Ekran Değişim Fiyatı 90tl
Samsung Galaxy j2 Ekran Değişim Fiyatı 289tl
Samsung Galaxy j3 Ekran Değişim Fiyatı 289tl

Samsung Galaxy J5 Ekran Değişim Fiyatı 269tl
Samsung Galaxy J7 Ekran Değişim Fiyatı 239tl

Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir