facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum
OnePlus6

OnePlus 6 İncelemesi

OnePlus 6 İncelemesi

OnePlus6

OnePlus 6 nasıl olacak sizin için bir çalışma hazırladık.

Amiral gemi katılı olarak akıllı telefon pazarına giriş yapan OnePlus yeni modeli için gün sayıyor. Yaklaşan tanıtım tarihi ise yepyeni sızıntıları beraberinde getiriyor. İşte yeni sızıntılarla OnePlus 6!

OnePlus 6 kulaklık girişiyle geliyor!

Akıllı telefon pazarında Çinli markaların yükselişi devam ederken ülkemiz de bu markalara ilgi son derece yüksek. Bu markalardan birisi olan OnePlus ise yeni amiral gemi modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2 hafta sonra resmi tanıtımı gerçekleşecek olan OnePlus 6 yepyeni sızıntılarla bizlerin önüne çıktı. Çentikli bir tasarımla geleceği bir süredir bilinen modelin ortaya çıkan son görsellerinde çözünürlük pek iyi olmasa da tasarım genel olarak anlaşılabiliyor.

Ön tarafta artık alıştığımız çentikli tasarıma ek olarak Android tarafındaki rakiplerine göre çok küçük bir alt çerçeve dikkat çekiyor. iPhone X ile de yan yana getirilen OnePlus 6iPhone X‘a kıyasla biraz daha büyük duruyor. Üst tarafta yer alan çentiğin ise daha küçük olduğu göze çarpıyor. OnePlus 5T ile kıyaslandığında ise neredeyse aynı ebatta olduklarını söyleyebiliriz.

OnePlus6a

Snapdragon 845 ile çalışan en uygun fiyatlı model olması beklenen OnePlus 6‘da dikkat çeken bir diğer detay ise telefonun alt tarafında karşımıza çıkıyor. iPhone 7modellerinden sonra yavaş yavaş kullanımdan kalkan 3.5 mm kulaklık girişi, OnePlus 6 modelinde hala yer almaya devam ediyor.

6.3 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek olan model, daha önce de belirttiğimiz gibi Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak. 6 GB ve 8 GB RAM seçeneklerinin sunulacağı modelde 64, 128 ve 256 GB dahili depolama kapasitesi bulunacak. 8 GB RAM ise sadece görmeye pek alışık olmadığımız 256 GB depolama alanı ile sunulacak.

 

iphone Ekran Değişim Fiyatları

iphone 4 Ekran Değişim Fiyatı 99tl
iphone 4 s Ekran Değişim Fiyatı 99tl
iphone 5 Ekran Değişim fiyatı 99tl
iphone 5s Ekran Değişim Fiyatı 99tl


iphone 6 Ekran Değişim Fiyatı 109tl
iphone 6s Ekran Değişim Fiyatı 139tl
iphone 6 Plus Ekran Değişim Fiyatı 139tl
iphone 6s Plus Ekran Değişim Fiyatı 149tl

iphone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 149tl
iphone 7 Plus Ekran Değişim Fiyatı 159tl
iphone 8 Ekran Değişim Fiyatı 169tl
iphone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı 189tl
iphone x Ekran Değişim Fiyatı 880tl

iphone ekran değişimi,iphone ekran tamiri,iphone ekran nerde değiştirebilirim,iphone ekran değişimive tamiri,kadiköy iphone ekran değişimi,iphone ekran değişimi kadıköy,en hızlı iphone ekran değişimi,iphone ekran kırıldı,iphone ekran fiyatı,iphone ekran değişim fiyatı, iphone ekran değişimi ne kadar,Samsung ekran değişimi,Samsung ekran tamiri,Samsung ekran nerde değiştirebilirim,Samsung ekran değişimive tamiri,kadiköy Samsung ekran değişimi,Samsung ekran değişimi kadıköy,en hızlı Samsung ekran değişimi,Samsung ekran kırıldı,Samsung ekran fiyatı,Samsung ekran değişim fiyatı, Samsung ekran değişimi ne kadar LG ekran değişimi,LG ekran tamiri,LG ekran nerde değiştirebilirim,LG ekran değişimive tamiri,kadiköy LG ekran değişimi,LG ekran değişimi kadıköy,en hızlı LG ekran değişimi,LG ekran kırıldı,LG ekran fiyatı,LG ekran değişim fiyatı, LG ekran değişimi ne kadar 

 

0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir