facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum
iphone 8 plus ekran değişimi kadıköy cep dünyası

IPhone 8 Tamiri Kadikoy-IPhone 8 ekran degisimi fiyati 249 TL

IPhone 8 telefon tamiri-IPhone 8 ekran degisimi 249 TL

 
Geride bıraktığımız yılın dokuzcuncu ayında teknoloji dünyasına  sunalan Apple iphone 8 yep yeni cam tasarım ve mükemmel 12 megapiksel kamera ,Turue Tone teknolojisi ,kablosuz şarj özeliklerinden  cok daha fazlasını müşterilerine sunuyor.

 

Kırık Iphone 8 ekran değişimi

 
Ayrıca a11 bionic çip ile iphone 8 , bugüne kadar Apple’ın işlemcısı en güçlü akıllı cep telefonu arasında sıralamanın en üstünde yer alıyor.
iphone 8 plus ekran değişimi kadıköy cep dünyası
 
 

IPhone 8 ekran tamiri

 
Bu cihazın olası bir kırık ekran değişimi veya sıvı teması ,ses gitmeme sorunu gibi onarılması gereken cep telefonu tamirine ihtiyacı halinde kadıköy cep dünyasının uzman iphone teknisyenleri tarafından iphone 8 ekran değişimi için ayrıcağınız zaman sadece 15 dakikadır ve bu tün işlelemler gözünüzün önünde yapıp size teslim ediyoruz.üstelik randevu almak yok beklmek yok .

IPhone 8 ekran değişimi ve tamiri

 
IPhone  8 in yeni tasarımı cam olması göz alıcı derecede modern ve kırılgan applenin bir modelidir.kırık iphone 8 ekran hiç bir kulanıcıyı mutlu etmez .işte bu böyle bir kırık iphone 8 ekran kulanmak istemiyorsanız hizli ve kaliteli ekran değişimi için istanbulun en elverişli konumu olan kadiköy boğa heykelinin sağındaki ing bankın yanınızdaki magazamizda sizin için en iyi ekran değişimi gerçekleştirmek içinsizi bekliyor olacağız.
 
iphone8 ekrandegisimi acilekrandegisimi

IPhone 8 sıvı temas arızası ve tamiri

 
IPhone 8 bir iphone 6 ve iphone 7 nin toz ve suya daha dayanaklı olmasına rağmen iphone 8 su geçirmez değilidr.
Eğer su telefonunuza deydiyse ve ya sızdıysa telefonuzun anakartına ve diğer bileşenlere zarar vermiş demektir.
 

Kadikoy iphone ekran degisimi servisi

 
Böyle bir durumda acilen kadıköy cep dünyası cep telefonu tamir merkezi‘ne uğarayıp telefonuzun daha fazla zarar görmemsi için sökülüp için deki sudan kurtarıp maksimum zarar ile telefonuzun kurtamak için elimizden geleni yapcağımızdan şüpheniz olmasın. telefonuza yaptığımız ekran değişimi ve tamiri kadıköy cep dünyası güvencesiyle 6ay garantilidir. 
 
 
0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir