Ekrandeğişimi iphone x akıllı ekran
Haberler - Blog

Cep Telefonu Alınca Nelere Dikkat Etmeliyiz – En İyi Cep Telefonu Tamir Servisi

Son teknoloji modelleri olan akıllı telefon markaları her modele farklı özelikler ekleyerek piyasa sürer. Bu modellerin satışı için farklı mecralara reklam vererek daha çok kişiye nasıl ulaşıp ve en çok nasıl satarım  politikasını izleyip eklediği özelikleri anlatıp piyasada gündem yaratmak ister. Tabi bu her markanın kendi satış stratejisi farklıdır. İşte Kadıköy cep dünyası olarak cep telefonu almak istediğinizde hangi özeliklere bakmalısınız .Bunu sizin araştırdık. Buyrun okuyun 

Telefon aldığımızda en çok nelere dikkat edip hangi özelliklere bakmalıyız

Diyelim ki yeni telefon alacağız. Bazılarımız için telefonun ekran boyutu özelliklerinden daha önemli olsa da aldığımız telefonun ilk önce istediklerimizi karşılayıp karşılaşmayacağımıza bakmak daha mantıklıdır. İşte bunun için dikkat etmemiz geren çok şey var aslında. 
Ekrandeğişimi iphone x akıllı ekran

Yeni cep telefonumuzun işletim sistemi ne olmalı

Cep telefonu almak istediğimizde ilk önce işletim sistemini seçmeliyiz. Sürekli ve rahat kullanabileceğimizi düşündüğümüz işletim sistemi hangisi ise onu seçmeliyiz. Çünkü bu seçtiğimiz işletim sistemi alacağımızla telefonun bir nevi özeliklerini belirleyecektir.
Andorid Google’nin Google player mağazından yararlandırdğı markalar Samsung, LG, Pixsel, Sony Htc,Lenovo,Huawei,Casper,Zte modellerine destek veriyor.
ios göre uygulamalarda daha rahat özelleştirilebilme imkanı sağlayan Andorid oldukça basit ve işlevliği daha rahattır.
AppleİOS :Sadece Apple markasına ait olan ios işlemci Apple’nin diğer modellere göre daha fazla tutulması için çıkardığı iphone modelli iphone 2g ,iphone 3g,iphone 4g, iphone 5g,iphone 6g ,iphone 7g,iphone 8g ve en son çıkardığı iphone x te kullanmakta olup diğer markalara göre daha çok tutulmasın sebebi olarak kulandığı ios işelmci gösteriliyor.

Apple ve İOS Adorid göre farkları 

İOS’un tutarlı basit ve sezgizel olarak işlemleri sunması android göre daha cok tercih edilmesi yanı sıra bir dizi kuluacı isteğini yorumlayabilen ve geçekleştirebilen sesle kontrol edilen yardımcısı Siri’yi içerir.Ayrıca ,İOS tarafından desteklenen çok sayıda uygulama,ve oyun seçeneği ve içerik barındırmaktadır.  
KADIKY CEP DNYASI LOGO

Cep telefonunda Kameranın önemi

Bir çok insan için cep telefonları Çoğu insan eskiden sıkça kullandığı  ekstra taşıması gereken kamera ihtiyacını cep telefonlardan sonra tarihe gömdü diyebiliriz. Cep telefonlardaki kamera özelliği ne kadar iyiyse sizinde sosyal ortamdaki fotoğrafların beğenme ihtimalini artırıyor demektir.
Bir cep telefonundaki kamerası en az 12 megapiksele sahip olması lazım. Tabi daha çok kamera fotoğraf çekmek için daha fazla ölçün var. Google ‘nin pixsel telfonlardaki geniş diyarfram acıklığı iç mekanlarda ki düşük ışık koşullarında bile mükemel fotoğraflar çekmenizi sağlar. Telefonun,2X optik zoom ve gerçek porte modlarına izin veren iphone’lar gibi çift ön ve arka kameraları varsa diğer modellere göre bir adım önde gibi duruyor.Ama bir telefonda video izlemeyi veya çekmeyi planlıyorsanız,kesinlikle 4k çözürnülüğe sahip olan modelleri tecih edebilirsiniz

Bir Cep telefonunda bataryanın önemi

Türkiye’deki bir çok cep telefonu kullanıcısının neredeyse tüm gün telefonlarda oldğu göz önüne alındığında bataryanın önemini bir kat daha artıyor .Telefonun işlemim sistemi işlemci ve ekran boyutu gibi faktörler , bataryanın ne kadar süreyle şarj olduğunda belirler.Bir cep telefonunda  en az 3,000 m Ah olması gerektiği düşüncesindeyiz.

Cep telefonu tamiri,cep telefonu ekran değişimi servisi

işte bu saydığımız özeliklere sahip bir telefon kullanıyorsanız ve olası bir kaza sonucu bu cep telefonunda oluşabilecek bir arıza ve ekran değişimi sorunu ile karşı karşıya kaldığınız takdirde Kadıköy cep dünyası‘nın uzman teknisyenleri tarafından  cep telefonu ekran değişimi ve cep telefonu tamiri için size en iyi ekran değişimi hizmeti sağlamak için hazır bulunmaktayız.
kadiky cep dnyas ana ekran

Cep Telefonu tamiri‘inde Hizmet verdiğimiz modeller 

IPhone ekran değişimi ,samsung ekran değişimi,huawei ekran değişimi,lg ekran değişimi,casper ekran değişimi,lenovo ekran değişimi,ve bu modellerin cep telefonunki arızalarınıda tamir edidiyoruz. Telefonuzdaki hiç bir bilgi silinmeden size teslim ediyoruz.
Derecelendirme yok

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir