facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum
Ekrandeğişimi iphone x akıllı ekran

Cep Telefonu Alınca Nelere Dikkat Etmeliyiz-En İyi Cep Telefonu Tamir Servisi

Cep Telefonu Satın Alma Rehberiniz

 
Son teknoloji modelleri olan akıllı telefon markaları her modele farklı özelikler ekliyerek piyasa sürer ve bu modellerin satışı için farklı mecralara reklam vererek daha çok kişiye nasıl ulaşıp ve en cok nasıl satarım  politikasını izleyip eklediği özelikleri anlatıp piyasada gündem yaratamak ister .Tabbi bu her markanın kendi satış stratejisi farklıdır. işte Kadıköy cep dünyası olarak cep telefonu almak istediğinizde hangi özeliklere bakmalısınız .Bunu sizin araştırdık. buyrun okuyun 
 

Telefon Aldığınızda en çok nelere dikkat edip hangi özeliklere bakmalıyız.

 
Diyelim ki yeni telefon alaçaz bazılarımız için telefonun ekran boyutu özelliklerinden daha önemli olsada aldğımız telefonun ilk önce istediklerimizi karşılayıp karşılayamıcagına bakmak daha mantıklıdır.işte bunun için dikkat etmemiz geren çok şey var aslında. 
 
Ekrandeğişimi iphone x akıllı ekran
 

Yeni Cep Telefonumuzun İşletim Sistemi Ne Olmalı ?

 
Cep telefonu almak istediğimizde ilk önce işletim sistemini secmeleyiz .sürekli ve rahat kulanabilcemizi düşündüğümüz işletim sistemi hangisi ise onu secmeliyiz.çünkü bu seçtiğimiz işletim sistemi alacağimiz telefonun bir nevi özeliklerini belirliyecektir.
Andorid Googlenin google player mağazından yararlandırdğı markallar Samsung,LG,Pixsel,Sony Htc,Lenovo,Huawei,Casper,Zte modellerine destek veriyor.
 
ios göre uygulamlarda daha rahat özelleştiribilme imkanı sağlıyan andorid oldukça basit ve işsevliği daha rahattır.
 
AppleİOS :Sadece Apple markasına ait olan ios işlemci applenin diğer modellere göre daha fazla tutulması için çıkardığı iphone modelli iphone 2g ,iphone 3g,iphone 4g, iphone 5g,iphone 6g ,iphone 7g,iphone 8g ve en son çıkardığı iphone x te kulanmakta olup diğer markalara göre daha çok tutulmasın sebebi olarak kulandığı ios işelmci gösteriliyor.
 

Apple ve İOS Adorid göre farkları 

 
İOS’un tutarlı basit ve sezgizel olarak işlemleri sunması android göre daha cok tercih edilmesi yanı sıra bir dizi kuluacı isteğini yorumlayabilen ve geçekleştirebilen sesle kontrol edilen yardımcısı Siri’yi içerir.Ayrıca ,İOS tarafından desteklenen çok sayıda uygulama,ve oyun seçeneği ve içerik barındırmaktadır.  
 
KADIKY CEP DNYASI LOGO
 

Cep telefonunda Kamera’nın önemi

 
Bir çok insan için cep telefonları Çoğu insan eskiden sıkca kulandığı  ekstra taşıması gereken kamera ihtiyacını cep telefonlardan sonra tarihe gömdü diyebilriz.cep telefonlardaki kamera özelliği ne kadar iyise sizinde sosyal oratamdaki fotoğrafların beğenme ihtimalini artirıyor demektir.
 
Bir cep telefonundaki kamerasın en az 12 megapiksele sahip olması lazım.tabi daha çok kamera fotoğraf çekmek için daha fazla ölçün var.Google ‘nin pixsel telfonlardaki geniş diyarfram acıklığı iç mekanlarda ki düşük ışık koşullarında bile mükemel fotoğraflar çekmenizi sağlar.Telefonun,2X optik zoom ve gerçek porte modlarına izin veren iphone’lar gibi çift ön ve arka kameraları varsa diğer modellere göre bir adım önde gibi duruyor.Ama bir telefonda video izlemeyi veya çekmeyi planlıyorsanız,kesinlikle 4k çözürnülüğe sahip olan modelleri tecih edebilirsiniz
 

Bir Cep telefonunda bataryanın önemi

 
Türkiyedeki bir çok cep telefonu kulanıcısının nerdeyse tüm gün telefonlarda oldğu göz önüne alındığında bataryanın önemini bir kat daha artıyor .Telefonun işlemtim sistemi işelmci ve ekran boyutu gibi faktörler , bataryanın ne kadar süreyle şarj olduğunda belirler.Bir cep telefonunda  en az 3,000 mAh olması gerektiği düşüncesindeyiz.

Cep telefonu tamiri,cep telefonu ekran değişimi servisi

 
işte bu saydığımız özeliklere sahip bir telefon kulanıyorsanız ve olası bir kaza sonucu bu cep telefonunda oluşabilcek bir arıza ve ekran değişimi sorunu ile karşı karşıya kadığınız takdirde Kadıköy cep dünyası‘nın uzman teknisyenleri tarfından  cep telefonu ekran değişimi ve cep telefonu tamiri için size en iyi ekran değişimi hizmeti sağlamak için hazır bulunmaktayız.
 
kadiky cep dnyas ana ekran
 

Cep Telefonu tamiri‘inde Hizmet verdiğimiz modeller 

 
IPhone ekran değişimi ,samsung ekran değişimi,huawei ekran değişimi,lg ekran değişimi,casper ekran değişimi,lenovo ekran değişimi,ve bu modellerin cep telefonunki arızalarınıda tamir edip telefonuzdaki hiç bir bilgi silinmeden size teslim ediyoruz.
 
0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir