facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum

Cep Telefonun Hayatimizdaki Yeri-Cep Telefonu Ekran Degisimi

CEP TELEFONUN HAYATIMIZDAKİ YERİ VE CEP TELEFONU TAMİR  SERVİSİ

Cep telefonu tamiri ve kulanımı hakkında  

 
Bir çok insan cep telefonu ve tabletsiz bir dünyada yaşanmaz hale geldiğini düşünüyordur. hatta yana yana gelen iki insanın bile doğru dürüst cep telefonunlarından kafalarını kaldırmadan tek bir kelime etmeden birbirilerini dinlemek konuşmak için geldikleri mekanlardan tek bir kelime etmeden yarıldıklarını nerdeyse bimeyen ve farkına varmayan yok .
 
Biraz daha dürüst olmak gerekirse en yakın arakadslarmızdan vazgeçip sosyal ortamda tanıştığımız arkadaşalrın ne giydiklerini nereye gitiklerini ne yediklerini kendimizden daha cok merak eder hale geldik.
 

sevgillilerin en cok ayrılma nedeni cep telefonu

 
Türkiyede ki bağımsız araştırma şirketlerine göre sevgilierin ayrılma nedeni %40 cep telefonunda bulununan şifeler yüzünden olduğu açıklandı işte  Bu yüzden aşk hayatınız akıllı cep telefonunu nedeniyle gerçekten tehlikede mi? Türkiyedeki bu araştırma istatistikleri hiçte göz ardı edlicek birşey olamdığını gösteriyor. 
Modern zamanın cep telefonlarımızı ne kadar çok kulandıgımız  ve nasıl ellimize yapıştığını, sadece arayanlara cvp vermek ve meillere cvp vermek için kulanmadğımızı herkes farkında.
 

KIRIK EKRAN DEĞİŞİMİ LERİN SEBEBİ 

 
 Araştırmlara dahil olan genç bekarların hiç anımsanmaycak olan % 75’inin, ilk buluşma çağrısı ile başlıyan ilişkiler dahan sonra cep telefonların içinde olan soysal ortamdaki arkadsların yüzünden ayrıldıklarını belirtıyorlar.
 
Cep telefonu ekran kırılması sebebi ve ekran değişimi sebebi
kırık cep telefonu  ekranların kırılma sebeblerinden bir taneside ekran bulunan şifelerdir.olası bir şifer istemesi durumunda şifrenin verilmemesi durumundan o telefon ekrannın kırılmama ihtimali nerdeyse yok işte bu gibi nedenlere maruz kalıp olası bir ekran kırılması sonucu ile karşılaşılaşırsanız.
 

UZMAN CEP TELEFONU TAMİRİ VE EKRAN DEĞİŞİMİ

 
Kadıköy cep dünyası cep telefonu ekran değişiminde uzman olan tekniysenler tarfından kırılan ekran larınız 15 dakika gibi kısa bir zaman içinde ekran değişimi için sizi bekliyor olacaz,  

 

 KULANDIĞINIZ  EKRANI KIRIKTELEFONU TAMİR ETMEK Mİ YENİ TELEFON ALMAK MI? 

 
Diyelim ki iki sene önce cok iyi para ödeyerek telefon aldınız.ve bu telefonu olası bir kaza sonucu elinizden düşürüp ekran kırıldı ve ekranı kulanılmaz hale geldi bunun üzerine sizde telefonunuzu servise götürüp sorunu anlatmanıza rağmen cok yüksek bir  fiyata yapabilceklerini söylediler. sizde boyle bir işlem yapcağıma üzerine biraz daha üzerine koyar yeni telefon alırım diye içinizden gecirmiyor değiliz.
 

EKRAN DEĞİŞİMİ DAHA İYİ YENİ TELEFON ALMAK MI ?

 
Elinizde kırık ekran bir telefon la kaldığınızı düşünsenize ve kimin sizi aradığınızı görmüyrsunuz ve kimseye arıyamıyorsunuz ekran değişimi için ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.işte tam bu sırada internete ki en çok tercih edilen ekran değişimi ve cep telefonu tamir servisi olan kadıköy cep dünyası sizin için yetliki servisin verdiği fiyatın nerdeyse yarı fiyatına sizin için tamir edip telefonuzu ilk gün ki gibi kulanmanızı sağlıyoruz.
 

CEP TELEFONU TAMİRİ VE EKRAN DEĞİŞİMİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ İNTERNET SAYFALARI 

 
işte bu fırsatlardan yarlanmak istiyorsanız kadıköy cep dünyasına ait olan www.acilekrandegisimi.com   www.hizliekrandegisimi.com     www.acilekrantamiri.com   ve  www.cepekrandegisimi.com  sayfalarını ziyaret edip fiyat bilgisi alıp hem fiyatlardan hemde kampanyalardan yararlanabilrsiniz.
 
0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir