Haberler - Blog

Cep Telefonun Hayatimizdaki Yeri-Cep Telefonu Ekran Degisimi

Bir çok insan cep telefonu ve tabletsiz bir dünyada yaşanmaz hale geldiğini düşünüyordur. Hatta yana yana gelen iki insanın bile doğru dürüst cep telefonunlarından kafalarını kaldırmadan tek bir kelime etmeden bir birilerini dinlemek konuşmak için geldikleri mekanlardan tek bir kelime etmeden yarıldıklarını nerdeyse bimeyen ve farkına varmayan yok 
Biraz daha dürüst olmak gerekirse en yakın arkadaşlarımızdan vazgeçip sosyal ortamda tanıştığımız arkadaşların ne giydiklerini nereye gittiklerini ne yediklerini kendimizden daha çok merak eder hale geldik.

Sevgililerin en çok ayrılma nedeni cep telefonu

Türkiye de ki bağımsız araştırma şirketlerine göre sevgililerin ayrılma nedeni %40 cep telefonunda bulunulan şifreler yüzünden olduğu açıklandı. İşte  Bu yüzden aşk hayatınız akıllı cep telefonunu nedeniyle gerçekten tehlikede mi? Türkiye’deki bu araştırma istatistikleri hiçte göz ardı edilecek bir şey olmadığını gösteriyor. 
Modern zamanın cep telefonlarımızı ne kadar çok kullandığımıza  ve nasıl ellimize yapıştığını, sadece arayanlara cevap vermek ve maillere cevap vermek için kullanmadığımızı herkes farkında.

KIRIK EKRAN DEĞİŞİMLERİN SEBEBİ

 Araştırmalara dahil olan genç bekarların hiç anımsanmayacak olan % 75’inin, ilk buluşma çağrısı ile başlayan ilişkiler dahan sonra cep telefonların içinde olan soysal ortamdaki arkadaşların yüzünden ayrıldıklarını belirtiyorlar.
Cep telefonu ekran kırılması sebebi ve ekran değişimi sebebi
kırık cep telefonu  ekranların kırılma sebeplerinden bir tanesinde ekran bulunan şifrelerdir. Olası bir şifre istemesi durumunda şifrenin verilmemesi durumundan o telefon ekranın kırılmama ihtimali neredeyse yok. İşte bu gibi nedenlere maruz kalıp olası bir ekran kırılması sonucu ile karşılaşırsınız.

UZMAN CEP TELEFONU TAMİRİ VE EKRAN DEĞİŞİMİ

Kadıköy cep dünyası cep telefonu ekran değişiminde uzman olan teknisyenler tarafından kırılan ekranlarınız 15 dakika gibi kısa bir zaman içinde ekran değişimi için sizi bekliyor olacaz,  

 KULLANDIĞINIZ  EKRANI KIRIK TELEFONU TAMİR ETMEK Mİ YENİ TELEFON ALMAK MI? 

Diyelim ki iki sene önce çok iyi para ödeyerek telefon aldınız.ve bu telefonu olası bir kaza sonucu elinizden düşürüp ekran kırıldı ve ekranı kullanılmaz hale geldi bunun üzerine sizde telefonunuzu servise götürüp sorunu anlatmanıza rağmen çok yüksek bir  fiyata yapabileceklerini söylediler. Sizde böyle bir işlem yapacağıma üzerine biraz daha üzerine koyar yeni telefon alırım diye içinizden geçirmiyor değiliz.

EKRAN DEĞİŞİMİ DAHA İYİ YENİ TELEFON ALMAK MI ?

Elinizde kırık ekran bir telefon la kaldığınızı düşünsenize ve kimin sizi aradığınızı görmüyorsunuz. Kimseye arayamıyorsunuz ekran değişimi için ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte tam bu sırada internete ki en çok tercih edilen ekran değişimi ve cep telefonu tamir servisi olan Kadıköy cep dünyası sizin için yetkili servisin verdiği fiyatın neredeyse yarı fiyatına sizin için tamir edip telefonunu ilk gün ki gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

CEP TELEFONU TAMİRİ VE EKRAN DEĞİŞİMİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ İNTERNET SAYFALARI

işte bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Kadıköy cep dünyasına ait olan www.acilekrandegisimi.com   www.hizliekrandegisimi.com     www.acilekrantamiri.com   ve  www.cepekrandegisimi.com  sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Fiyat bilgisi alıp hem fiyatlardan hemde kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Derecelendirme yok

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir