Samsung S9 Ekran Değişimi-Samsung S9 Plus Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung S9 Ekran Değişimi-Samsung S9 Plus Ekran Değişimi Fiyatı
Kadıköy cep dünyası ailesi cep telefonu tamiri ve cep telefonu ekran değişimi ile ilgili bütün haberleri en doğru şekilde size ulaştırmak için var gücümüz le çalışıyoruz.Sizin için samsung yeni gözdesi olan ve merakla beklenilen modlleri s9 ve s9 plus hakında kısaca bilgilendirmek istedik buyrun…….
Teknoloji dünyasının dört gözle beklediği Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus tanıtıldı.samsung s9 ve s9 plus olmak üzere iki model piyasaya sürdü peki bu iki teknoloji harikalarının Özlelikleri ve fiyatı nedir. Göze çarpan özelleği Samsung Galaxy S9 kameraya yoğunlaşan bir akıllı telefon olaması. Teknolojinin Yeni amiral gemisinde 12 Megapiksel çözünürlüğünde olan ve diyafram aralığı f/1.5 ile f/2.4 arasında değişebilen göz kamaştıran bir arka kamera yer alıyor. Peki Samsung Galaxy S9 özellikleri neler? Fiyatı ne kadar?
Samsung Galaxy S9 ve S9+, 25 Şubat 2018 tarihinden itibaren Türkiye’deki kullanıcılar için shop.samsung.com/tr adresinden ön siparişe sunulacak. mart ayı ortası itibarıyla dört farklı renkle satışa sunulan samsung s9 ve s9 plus Gece Siyahı, Titanyum Grisi ve yeni Leylak Moru renk seçenekleriyle tüm yetkili satış noktalarındaki yerini alacak.
4 GB RAM olan samsung s9 ve s9 plus ,Depolama: 64 GB / 128 GB / 256 GB depolama alanı, microSD destekli ekran kalitesinde kulandığı 5.8 inç, 1440 x 2960 piksel, 568 ppi, Super AMOLED, HDR10 ekran desteğiyle rakiplerine önemli bir fark atacak gibi duruyor.
samsung galaxy s9 ekran değişimi,samsung galaxy s9 plus ekran değişimi,samsung galaxy s9 ekran değişim fiyatı,samsung galaxy s9 plus ekran değişimi fiyatı,samsun galaxy s9 kırık ekran değişimi,samsung galxy s9 plus kırık ekran değişimi,kadıköy samsung galaxy s9 ekran değiişimi,kadıköy samsung galxy s9 plus ekran değişimi,kadıköy samsung galxy s9 ekran değişimi fiyatı ,kadıköy samsung galaxy s9 plus ekran değişimi fyatı,kadıöy samsung galaxy s9 kırık ekran değişimi fiyatı ,kadıköy samsung galaxy s9 plus kırık ekran değişimi fiyatı

 

Derecelendirme yok
0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir