Currency:

En çok tercih edilen ekran değişim servisi

Yıllardır cep telefonu tamiri ve cep telefonu ikinci el alım satımda hizmet verip ve bu sektörde her zaman yeniliklerin öncüsü olan kadıköy cep dünyası son üç yılın en çok tercih edilen yine en çok ekran değişimi en çok cep telefonu tamiri yapan,en güvenilir ekran değişimi, kelimeleriyle google arama motorunda her zaman ilk sayfada cıkan acil ekran degisimi isimli sayfamızla beraber yeni olan acilekrantamiri.com ve hizliekrandegisimi.com sayfalarıylada size daha iyi hizmet vermek için var gücümüzle çalısıyoruz.

Kadıköy cep dünyası ailesi olarak kırık ekran ile yanımıza geldğiniz zaman darbe alan telefonuzun bütün kontrolleri yapılıp sizinle bilgi paylaşımı yapıldıktan sonra ekran değişimi ve telefonuzda çıkacak başka sorunlarıda sizin yanınızda tamiri edip size edilir.

Cep telefonu ekran değişimi veya cep telefonu tamiri ile yaptığımız işlemler işyerimiz tarafında 6 ay garantili olarak yapılır. cep telefonu ekran değişimi sırasında hosunuza gitmeyen en ufak bir sorunda işlemi yarıda kesip telefonunzu yanımıza getirdiğiniz zaman nasıl ise  sorgu sual sormadan aynı şekile getirilip size teslim edilir.

SERVİS VERDİĞİMİZ BÖLGELER VE İLLER

KARADENİZ BÖLGESİ

BARTIN CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,SİNOP EKRAN DEĞİŞİMİ VE CEP TELEFONU TAMİRİ,RİZE CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,GİRESUN CEP TELEFONU TAMİRİ EKRAN DEĞİŞİMİ, ARTVİN EKRAN DEĞİŞİMİ VE CEP TELEFONU TAMİRİ,ZONGULDAK CEP TELEFONU TAMİRİ EKRAN DEĞİŞİMİ

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

facebook
twitter 32
youtube 32
instagram

samsung logoiphone logohtc logolg logosony logoasus logolenovo logohuawei logogm logoxiaomi logocasper logoturkcell logovodafone logo

İletişim

  • Osmanağa Mh. Söğütlüçeşme Cd.

   Nal Sk. No:9

   Kadıköy / İstanbul

   Kordinat:

   E: 40.990830, B: 29.028257

  • 0216 338 37 72

   0552 356 72 72

  • bilgi@acilekrandegisimi.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi - Cuma........9:00 - 22:45
 • Cumartesi........10:00 - 22:45
 • Pazar........10:00 - 22:40