Samsung Batarya Değişimi Fiyatı,Samsung Galaxy Telefon Tamiri

Samsung Galaxy S8 Pil Değişimi 

 
Samsung Galaxy S8 batarya değişimi resmi Galaxy S8’inizi telefon görüşmelerinden çok daha fazla kullanıyor olabilirsiniz, pil sorunu çok zahmetli olabilir. Bazen sorun hasar veya sistem hatasıdır. Bununla birlikte, önemli bir kullanım meselesi olabilir ve bu nedenle batarya hızla boşaltılabilir.
 
Samsung Galaxy S8 Pil değişimi Sorunları? samsung ekran değişimi, samsung galaxy note 8 ekran değişiimi
Senin Eğer Galaxy S8 pil çabuk bitiyorsa , hatta bir ücret tutun olmaz, onun yerini almak gerekebilir. Çılgınca galaksi S8’inizi% 1’lik pil ile takılmak için çıkış arayanlara bakmaktan kaçınmak Kadıköy Cep Telefonu tamiri ndeki profesyonell ekibimizi ziyaret edebilirsiniz.
 

Samsung Galaxy S8 batarya değişimi 

 
Samsung Galaxy S8 tamir için kadıköy cep dünyasına getirmeden önce, pil performansınızı artırmak için deneyebileceğiniz birkaç şey var:
Düşük Güç Modu 
Güç tüketimini azaltmak için, Galaxy S8’inizi Düşük Güç Modu’na getirmek için Ayarlar> Pil’e gidin> Düşük Güç Modu’nu açın.
Uçak modu 
Veri erişimi, çağrı alma veya arama yapmanız gerekmiyorsa, Kontrol Merkezi’nde yukarı kaydırıp uçak logosuna hafifçe vurarak Galaxy S8’i uçak moduna ayarlayabilirsiniz.
 

Samsung Galaxy Ekran değişimi

 
Galaxy S8’in en büyük enerji atıklarından biri ekranınızın parlaklığından kaynaklanmaktadır. Parmağınızı indirmek için Kontrol Merkezi’nde hızlıca kaydırın, sonra parlaklığı azaltmak için fareyi en sola sürüklemek için kaydırıcıyı kullanın.
Bugün Samsung Galaxy S8 Pili Sabitleyin 
 
samsung s8 arka kapak değişimi, samsung s8 plus arka kapak değişimi,samsung arka kapak değişimi kadıköy,
profesyonel ekran değişimi,profesyonel iphone ekran değişimi ,profesyonel samsung ekran değişimi
 
Pil kullanımını korumak için eylemler gerçekleştirdiyseniz ve hala şarjı tutmuyorsa, profesyonel Galaxy S8 pil değişimi veya tamiri ihtiyacınız olabilir .  Ne kadar maliyeti var, sorun? Teknisyenlerimiz Galaxy S8’nize bakabilir ve onarımın maliyetini ve zamanını tahmin edebilir.Samsung batarya değişimini maksimum 20 dakikada gözünüzün önünde değişitirip teslim edilir
Derecelendirme yok
0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir