Currency:

İPhone 7 Ekran Değişimi, İPhone 7 Su Teması Arzası

2016 yılının Eylül ayında, Apple iPhone 7'yi piyasaya sundu. Daha uzun pil ömründen ve gelişmiş  bir yeni kamera sisteminden yüzde 25 daha parlak ekrana ve yeni siyah ve jet siyah kaplamalara kadar, iPhone 7 Apple kullanıcılarının bir sonraki seviyeye sevdiği özelliklerin tümünü alıyor .
Apple iPhone 7 Ekran Değişimi
Diyelim ki cok Sevdiğiniz iPhone 7'nin yere düşürüp iphone 7 ekran kırıldı, iPhone 7'ye eklenen yeni ve heyecan verici teknolojilerin bolluğu olan apple mağazasına  panik halinde girebilirsiniz. Ancak endişelenmenize gerek yok! Kadıköy cep dünyasi teknisyenleri, uzman iPhone 7 ekran değişimi ve tamirini yapmak için profesyonel olarak eğitilir. Ekranınızı ve LCD'yi değiştirmek için yalnızca kaliteli parçaları ve özel araçları kullandığımızdan emin olun. Göz önünde Hızlı, kaliteli iPhone 7 ekran değişimini yaşamak için bugün sizi  kadıköyde bulunan Kadıköy cep dünyası bekliyoruz 
Apple iPhone 7 Su Teması  Hasarı
Her ne kadar iPhone 7 suya dayanıklı olduğu düşünülse de kesinlikle suya dayanıklı değildir. Cihaz, kontrollü laboratuar koşulları altında IP67 olarak derecelendirildiğinde, Apple'ın sitesinde bulunan ince baskılar, zamanla aşınmaya bağlı olarak telefonun su direncinin azalabileceğini kabul ediyor. Buna ek olarak, Apple, sıvı hasarın garanti kapsamında olmadığını bildirmektedir.
Suya dayanıklı etikete rağmen, iPhone 7'niz su hasarına uğramış gibi görünüyorsa, cihazı kapatın ve derhal KADIKÖY  CEP DÜNYASI nı ziyaret edin. Teknisyenlerimiz iPhone'unuzu 7 açacak, iç kısımları kurutacak, enkaz cihazını yıkayacak ve kalıcı olarak hasar görmüş parçaları yenileyecektir. IPhone 7 hiç olmadığı kadar yeni olacak! IPhone 7 su hasarı onarımı için ücret bir tahminde bulunmak için bugün mağazamızı ziyaret edin.
facebook
twitter 32
youtube 32
instagram

samsung logoiphone logohtc logolg logosony logoasus logolenovo logohuawei logogm logoxiaomi logocasper logoturkcell logovodafone logo

İletişim

  • Osmanağa Mh. Söğütlüçeşme Cd.

   Nal Sk. No:9

   Kadıköy / İstanbul

   Kordinat:

   E: 40.990830, B: 29.028257

  • 0216 338 37 72

   0552 356 72 72

  • bilgi@acilekrandegisimi.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi - Cuma........9:00 - 22:45
 • Cumartesi........10:00 - 22:45
 • Pazar........10:00 - 22:40