iphone 7 ekran değişimi

İPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 199 TL ,iphone 7 Ekran ve iphone 7 plus sorun ve çözümleri

İphone 7 Ekran ve Batarya Değişimi Fiyatı 

Apple firmasının son gözdesi olan iphone 7 ve iphone 7 plus modelleri göz kamaştırdığı kadar fiyatıda bir o kadar cep yakıyor.Peki bu iphone 7 serisi bu verilen paranın karşılıgını veriyor mu ? Kadıköy cep dünyası olarak sizin için bir araştırma yapıp sizinle paylaşma gereği duyduk.

İPhone 7 serisin verdiği ilk arıza telefon uçak moduna alındaktan sonra moddan cıkarılsa dahı internete bağalnmıyor bunun için telefon tamamen kapatıp acmanız lazım bu sorunu geçici olarak çözüyor.

Bir diğer sorun ise iphone 7 nin kulalıklığı kulalık telefona bağlıyken ses akışı devam ediyor yanlız ses kontrol mekanızması çalışmıyor ve bu sorun kulanıcıların canını sıkıyor ve geldik en büyük soruna iphone 7 ekran  ve iphone 7 plus ekran sorunu kulancıların idda etiklerine göre telefon hiç bir darbe olmadan görüntünün gelmemesi ve yetkili servise gitiklerinde aldıkları cevap ise ekran sorunu eğer isterseniz  hatırı sayılır bellirli bir miktar para vermeleri karşılığında cihaz değişiklerine gidebileceklerini kulanıcıya soyleyip işin içinden sıyrılıyor.

Peki bu idda doğrumu ? Bu bize gelen iki farklı müşterinin dile getirdikleriydi yaznın altında gördüğünüz ekran resimleri iphone 7 ekran değişimini yaptığımız iphone 7 orjinal ekranları resimde sizinde gördüğünüz gibi ekranlarda hiç bir darbe ve kırık  çatlak olmamasına rağmen görüntü iphone 7 nin ekranına gelmiyor bizde bunun üzerine elimizde apple nin yetki verdiği lydia.kvk.genpa servislerin kulandığı ekranın aynısını ile bu müşterilerin sorunlarını çözdük ve mutlu bir şekilde iş yerimizden ayrılıp sayfamıza memnunniyetlerini dile getirdikleri içinde ayrıyeten tşklerimizi sunuyorum.

İphone 7 Plus Ekranı Kırıldı

Kadıköy cep dünyası ve acilekrandeğişimi.com ailesi olarak iphone 7 ekran değişimi fiyatı 199 tl sizin yanınızda maksimum 20 dakika içinde hiç bir bilgniz silenmeden değiştirip teslim ediyoruz aynı şekilde iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı 249 tl değiştirip teslim ediyoruz.Karar sizin ……. öneri şikayet ve dileklerinizi yorumlarınız bölümünden yapıp hatalarımızı görüp size daha iyi hizmet vermek için var güçümüzle çalışaçaz.

 

 

iphone 7 ekran değişimi       

Derecelendirme yok
0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir