Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Neden Kadıköy Cep Dünyası ?

Vizyonumuz

 
Gelişen  çağımızın teknoloji dünyasında Kalitede Süreklilik, hızlı Çözümler, pratik Fikirler, Karşılıklı samimiyet ve güven, Dürüstlük, üzerine kurulan  Müşteri İlişkileri ve Sıfır hata Hizmet vizyonumuzu oluşturan temel prensiplerimiz vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

                                                                                                                                                                                          KADIKÖY CEP DÜNYASI 

 

Kadıköy cep dünyası olarak bu sektörde 15. yılımızı geride bırakmaktayız. Bu sürede gerek ikinci el alım satım  gerekse de teknik servis ve ekran değişiminde sizlere her zaman hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunarak  müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız.

Telefonunuzun ekranını sitemizdeki orjinal ekran bölümündeki seçeniğini tıklıyarak fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz ayrıntılı bilgi için 0552 356 72 72 nolu telefonu ister arayıp isterde whatsaptan yazıp bize ulaşabilirsiniz.

Ekran değişimi orijinal ve garantili olarak değiştiriyoruz .Kadıköy Cep Dünyası olarak size deneyimli ekibimizle beraber İPhone serisinin tüm ekranlarını değişimlerini %100 orijinal ile hiç bir bilginiz silinmeden gözünüzün önünde  en uygun fiyata değiştiriyoruz. Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilinde olup herhangi bir olumsuzlukta siz memnun etmek için sorunu gideriyoruz. Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak 15 yıldır hizmetin en iyisi ve en kalitelisini size sunmak için siz değerli müşterilerimizin şikayet ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün daha büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkürü siz değerli müşterilerimize bir borç biliriz.

 

KADIKÖY CEP DÜNYASINA NASIL GELİRİM NEREDE ?

GÖRÜNTÜLÜ VİDEO TARİFİ


 

 

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments