Kadıköy Cep Dünyası
Haberler - Blog

Samsung S5 Telefonumun Ekranı Çatladı

Samsung S5 Telefonumun Ekranı Çatladı diyorsanız ekranın değişmesi gerekmektedir. Kadıköy cep dünyayı Samsung ekran değişimi 25 dakikada eskisi gibi yapmaktadır.

Kadıköy cep dünyası olarak bu sektörde 16. yılımızı geride bırakmaktayız. Bu sürede gerek ikinci el alım satım  gerekse de teknik servis ve ekran değişiminde sizlere her zaman hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunarak  müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız.

Samsung S5 Ekran Değişimi Tamir Süreci

Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla

telefonlarınız son teknoloji makineler ve uzman kadromuzla birlikte mevcut arızaları tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi verilmeden telefonunuza müdahale etmiyoruz.Tamir süresi boyunca sizinle irtibata olup herhangi bir olumsuzlukta size haber veriyoruz.

Kadıköy Cep Dünyası    SAMSUNG S5 EKRAN DEĞİŞİMİ

Samsung S5 Ekran Değişimi

Samsung S5 Telefonumun Ekranı Çatladı diye aratıp bu sorundan yakınıyor iseniz çözümünü Kadıköy cep dünyasında bulabilirsiniz. Samsung S5 Telefonumun Ekranı Çatladı sorunu yaşıyorsanız Kadıköy cep dünyasında Samsung S5 Ekran Değişimi maksimum 25 dakika gibi kısa bir sürede yapılmaktadır.

S5 ekran değişimi işlemi sonrası 6 ay garanti verilip teslim edilmektedir. Ekran değişimi  işlemlerimiz göz önünde yapılmaktadır. Samsung ekranlarının ücretlerinin bu kadar fazla olmasından dolayı üzgün olan müşterilerimize en uygun fiyatı vererek bir nebze olsun mutlu etmeye çalışmaktayız.

 

Samsung S5 görüntü gelmiyor

S5 cep telefonuma görüntü gelmiyor diyor ve şikayetçi iseniz büyük ihtimal ile iç ekranınız kırılmıştır. Teknik servisimizi arayıp SAMSUNG uzmanlarımızdan ÜCRETSİZ bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Görüntü gelmeme sebebi teşhisi için kadıköy cep dünyası servisimizde gelip ücretsiz test yapabilirsiniz. Test ardından en uygun fiyatlı Samsung S5 ekran değişimi fiyatı verilip isterseniz ekran değişimi yapmaktayız. Hızlı ve uygun ekan değişimin adresi kadıköy cep dünyasıdır.

Samsung S5’de ekran değişimine sebep olacak diğer sebepler

  • Samsung S5 Telefonumun Ekranı Gitti
  • Samsung S5 Ekran Gelmiyor
  • Samsung S5 Ekran Çizgili
  • Samsung S5 telefon açılıyor görüntü gelmiyor
  • Samsung S5 telefonumun ekranı birden bire karardı

gibi sorunlarınız mevcut ise bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Bizler hakkında yazılan +1250 yoruma ulaşmak için lütfen TIKLAYIN

Derecelendirme yok

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir