facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum
Kadıköy cep dünyası acil ekran değişimi İphone 5s

iPhone 5 Şarj Soketim Çalışmıyor

 

iPhone 5 telefonum şarj almıyor

iPhone 5 şarj soketini taktığınız, farklı orjinal iphone 5 şarj cihazı ilede denediğiniz halde cihazınız şarj almıyorsa, şarj soketinizin değişmesi gerekmektedir. iphone 5 şarj soketi değişimini 20 dakikada garantili olarak değiştiriyoruz.

İPhone telefonlarının ekran değişimi şarj söketi değişimini mikrofon sorununu pilin kendi kendine bitme sorunu  üst ve home tuşlarının sorunları kasa değişimi gibi konusunda işin ehli olmuş deneyimli elemanlarımızla hizmetinizdeyiz

İPHONE 5 İPHONE 5S EKRAN VE KASA DEĞİŞİMİ

Kadıköy cep dünyası acil ekran değişimi İphone 5s

İPHONE 6 KASA VE EKRAN DEĞİŞİMİ

İphone 6 kasa değişimi teknik servis firmamızda orijinale en yakın olan iphone 6 kasalarla değişimi yapıp telefonunuzu ilk günkü görünümüne kazandırıyoruz. İphone 6 kasa değişimi fiyatı kadıköy cep dünyası irtibat numarasını arıyarak öğrenebilirsiniz.

kadıköy cep dünyası iphone 6 kasa değişimi

İphone 5 Ekran Değişimi fiyatı hakkında kısa bilgi

İphone 5 ekran değişiminde türkiye rekorunu elinde bulunduran ekibimiz en uygun iphone 5 ekran değişimi fiyatını vererek hem kaliteli hizmeti ile hem uygun fiyatları ile bu rekoru devam ettirip ekran değişimi servisi rekorunu hala elinde bulundurmaktadır. İphone 5 ekran değişimi firmamızda fiyatı yalnızca 109 TL.

iphone 5s ekran değişimi

 

0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir