iPhone Ekranın Kasadan Ayrılması

iPhone ekranın kasadan ayrılması kimi zaman ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Bu tür bir sorunda ekran genelde yerinden oynar ve üzerine baskı uygulandığında kasanın içine girip çıkar. Telefonda istenmeyen görüntüler meydana geldiği gibi ekranın kasadan tamamen ayrılması gibi durumlar da ortaya çıkaran bu sorun, zaman kaybetmeden çözülmeli ve telefon normal haline getirilmelidir. Aksi taktirde telefonlarda farklı sorunların da ortaya çıkması her zaman için muhtemeldir. iPhone modellerinde ekranın kasadan ayrılması ekran değişimi gibi konuları gündeme getirebilir. Çünkü ekran tamir edilemeyecek bir durumda ise iphone ekran değişimi hizmeti ile yaşanan soruna kalıcı çözümler bulmak mümkün olur. Ancak ekran değişimine gerek duyulmadığı durumlarda özel yapıştırma işlemi uygulanabilir.

iPhone ekranın kasadan ayrılması için tamir ve onarım hizmetlerinde ilk olarak akla gelen özel yapıştırma işlemi ile ekranı yerine oturtmak olmaktadır. Eğer kasadan ayrılan ekran yapıştırma tekniği ile çözüme ulaştırılamazsa ekran değişimi yapılması da gerekebilir. iPhone modelleri arasında 5 ve 6 versiyonlarında çok fazla görülen ekran sorunları, kimi zaman kullanıcılar için içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Sorun yaşayan pek çok kullanıcının iphone 5 ekran yerinden çıktı şeklinde şikayetlerde bulunduğunu ve içinde bulundukları soruna çözüm aradıklarını söylemek yanlış olmaz. Telefonların sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için bir an önce ekran problemini gidermek ve bunun yanında ortaya çıkan soruna kalıcı bir çözüm bulmak önemlidir. Peki, iPhone modellerinde ekranın kasadan ayrılmasının nedenleri neler olabilir? Daha yakından inceleyelim.

iPhone Ekranın Kasadan Ayrılması Neden Olur?

iPhone telefonlarda ekran problemleri oldukça sık yaşanan problemlerden biridir. Bunun yanında ekran sorunlarında genelde ekran değişimleri ön plana çıkar. Ancak ekran değişimi yapılmadan da birtakım çözüm yöntemleri geliştirilebilir. Ekranın kasadan ayrılması da aynı şekilde ekran değişimini gündeme getirir. Ama iphone ekran oynuyor sorununu özel yapıştırma gibi yöntemlerle de çözmek mümkündür. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan ekranın kasadan ayrılması konusunda istenen çözümlere ulaşmak için sorunun kaynağına da inmek önemlidir. Şimdi, iPhone telefonlarda ekran kasadan nelere bağlı olarak kasadan ayrılır? Buna bakalım.

 • iPhone telefonlarda batarya şişmesi ve bu nedenle ekranın havaya kalkması ilk nedenler arasında yer alır. Pil şişerek ekranı havaya kaldırır ve bunun ardından kasadan ayrılma gibi durumlar ortaya çıkar.
 • Ayrıca telefonun herhangi bir şekilde düşmesi ya da darbe alması da yine ekranın yerinden oynamasına neden olur.
 • Telefonun pantolon cebinde ya da çanta içerisinde muhafaza edildiği durumlarda da kasa yamulabilir ve ekran havaya kalkabilir.
 • iPhone’ların sıcak ve soğuk ortamlarda ani değişiklik yaşadığı anlar da yine ekran sorunlarına neden olmaktadır. Telefonun sıcak bir yerden soğuk bir yere hızlı geçişi ekranın yerinden oynaması gibi sorunlar meydana getirir.
 • Ayrıca telefonların tozlu ve kirli ortamlarda bulunması yine ekran sorunlarına neden olur. Ekran kalkması ya da oynaması gibi durumlar yaşamamak için telefonun temiz ortamlarda tutulması önemlidir.

iPhone Ekranın Kasadan Ayrılması Garantiye Girer Mi?

Telefonlarda ekran sorunlarının garanti kapsamında sayılması için öncelikle kullanıcı hatası olmaması gerekir. Çünkü kullanıcı kaynaklı ortaya çıkan sorunlar, genelde garanti kapsamına alınmaz ve ücretli bir şekilde tamir edilir. Bu nedenle garanti hizmetinden faydalanmak için öncelikle kullanıcı hatası nedeniyle bir arıza yaşanmamış olması önemlidir. Ancak kullanıcı hatası olması durumunda hizmet garanti kapsamı dışında cüretli bir şekilde verilir.

iPhone Ekran Sorunlarınız İçin Kaliteli Çözümler

iPhone ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için siz de hemen bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel çözümlere ortak olabilirsiniz. Firmamız, sizlere parça ve işçilik garantili hizmetleri ile yardımcı olur. Bunun yanında firmamız alanında uzman personel kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile hizmet verir. Ayrıca iPhone telefonlarınızda siz de çeşitli ekran sorunları yaşadığınızda hemen bize gelebilir ve en kısa sürede istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Tamir işlemleri sırasında hızlı ve güvenilir çözümler istiyorsanız, yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek kadar kolaydır. Firmamız, iPhone ekran sorunlarında profesyonel çözümleri ile öne çıkar. Sizlere kaliteli ve hızlı çözümleri uygun fiyat aralıkları ile sunar. Eğer siz de ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, hemen firmamıza gelin ve etkili çözümlerimizi daha yakından görün.

General Mobile Şarj Olmuyor

General mobile şarj olmuyor ve bu konuda neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, sizlere bu konuda birtakım bilgiler vermek isteriz. Öncelikle General Mobile telefon modellerinde yaşanan şarj sorunun hem donanım hem de yazılım kaynaklı olması muhtemeldir. Bu yüzden sorunun hangi nedenlere bağlı olduğunu tespit etmek için öncelikle bazı araştırmalarda bulunmak önemlidir. Bu şekilde çözüme daha hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün olabilir. Kullanıcıların ise bu telefonlarda gm 8 şarj olmuyor şeklinde şikayet başlıkları ile sosyal platformlarda ve forumlarda çözüm aradıklarını söylemek mümkündür. Bir an da şarj olmayan telefonları için ne yapmaları gerektiğini bilmeyen kullanıcılar, neredeyse çoğu zaman çözümsüz kalarak istenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalır.

General mobile şarj olmuyor sorunu ise genel olarak çözülebilecek sorunlar arasında yer alır. Ancak öncelikle şarj sorunu için hem donanım hem de yazılım üzerinde bazı değerlendirmelerin yapılması gerekir. Çünkü general mobile gm 8 şarj sorunu gerek yazılım gerekse de donanım kaynaklı olabilir. Bu yüzden her iki ihtimal de değerlendirilmeli ve buna göre çözüm yoluna gidilmelidir. Sorunun kaynağının tespit edilmesi halinde çözüme ulaşmak her zaman için daha kolay olacaktır. Peki, General Mobile telefonlarda ortaya çıkan şarj problemleri içim çözüm yolları neler olabilir? Daha yakından göz atalım.

General Mobile Şarj Olmuyor Sorunu İçin Çözümler

Birçok kullanıcının başına gelen sorunlardan biri olan General Mobile şarj problemleri, aynı zamanda günlük kullanımda istenmedik sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle telefon şarj olmuyor gibi sorunların ortadan kaldırılması için yapılması gereken bazı uygulamalar vardır. Bunların başında ise sorunu hem donanım kaynaklı hem de yazılım kaynaklı değerlendirmek gelir. Şimdi, General Mobile telefon modellerinde şarj sorunu meydana gelmesi durumunda çözüm yolları nelerdir? bunları aha yakından inceleyelim.

 • Öncelikle ilk olarak telefonu kapatıp yeniden açın. Bu şekilde basit ama etkili çözümler elde edebilirsiniz.
 • Orijinal şarj aleti kullanmıyorsanız, hemen bir tane bulun ve telefonunuzu bununla şarj etmeyi deneyin.
 • General Mobile telefonunuz için güncel yazılımı edinin. Eğer telefondaki işletim sisteminiz güncel değilse hemen güncelleyin.
 • Telefonunuza reset atmayı deneyin.
 • Şarj soketi içerisindeki toz ve tüy gibi kalıntıları temizleyin ve tekrar telefonu şarja takarak deneyin. Çünkü şarj soketi içerisinde biriken tozlar telefonun şarj olmasını engelleyebilir.
 • Sorunun bunlara rağmen çözülememesi donanım kaynaklı bir sorun olmasını gündeme getirir. Böyle bir durumda ise genelde parça değişimi yapılması ise zorunlu hale gelir. Donanım kaynaklı sorunlarda her zaman uzman teknisyenlerden yardım almakta fayda vardır.

General Mobile Şarj Olmuyor Sorunu Garantiye Girer Mi?

Şarj sorunlarının garanti kapsamına girip girmediği konusunda pek çok kullanıcı merak içerisindedir. Bu konuya bir açıklık gerekirse öncelikle dikkat edilecek husus kullanıcı hatası olmaktadır. Eğer şarj sorununun oluşmasında bir kullanıcı hatası varsa bu durum garanti kapsamından çıkar ve temiz hizmeti ücretli olarak verilir. Ancak kullanıcı hatası yoksa ve telefonda kendiliğinden bir sorun oluştuysa bu durumda alınacak hizmet garanti kapsamında olur. Yani General Mobile şarj sorunlarında ücretsiz ve garanti kapsamında bir hizmet almak için kesinlikle kullanıcı hatası olmaması gerekir. Bunun dışında diğer durumlarda garantili hizmet almak pek de mümkün olmaz.

General Mobile Şarj Olmuyor ise Çözüm İçin Bizi Tercih Edin

Sektörün önde gelen telefon servislerinden biri olan ve sizlere her anlamda kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız, General Mobile şarj sorunlarında da etkili çözümler sunar. Telefon servisi olarak her zaman konusunda uzman ve deneyimli teknisyenler ile sizlere hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bunun yanında şarj sorunlarınız giderilme sırasında telefonlarınızın diğer donanımlara hiçbir şekilde zarar gelmez. Tamamen titiz ve hassas bir işçilik gerçekleştirilir. Ayrıca firmamız işçilik ve parça garantili hizmetleri ile öne çıkar. Bu hizmet ile benzer sorunlar yaşamanız halinde firmamızda ücretsiz destek alabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlarda tamir ve onarım hizmetleri arıyorsanız ve aynı zamanda kaliteli bir hizmet tercih ediyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız ile profesyonel hizmetlerin kapsını aralayacak ve bunun yanında hızlı ve güvenilir hizmetlere ortak olacaksınız.

iPhone home tuşu ekrana nasıl getirilir? Siz de merak ediyorsanız, istediğiniz cevaplara yazımızda ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların iPhone telefonlarında yaşadığı sorunların başında gelen Home tuşu arızaları, telefonun saplıklı bir şekilde kullanılmasını engeller. Bu nedenle iPhone telefonlarda ekrana yerleştirilebilen Home tuşu kullanılır. Cihaz üzerindeki Home tuşu ile aynı işlevi göre bu özellik ile iphone home tuşu çalışmıyor gibi sorunlar tarihe karışır. Çünkü cihaz üzerinde yer alan Home tuşu ile yapılabilen her şey, ekrana getirilen Home tuşu ile de kolayca yapılabilir. Ekrana Home tuşunu getirmek için yapılması gereken birkaç yöntem vardır. Bunların neler olduklarına yakından bakalım.

iPhone home tuşu ekrana nasıl getirilir? Sorusunun cevabı AssistiveTouch özelliğinde saklıdır. Yani iPhone telefonlarda AssistiveTouch menüsüne giriş yaparak ekrana Home tuşunu getirmek mümkündür. Tabi böyle bir durumda ise merak edilen iphone home tuşu nasıl açılır? Sorusu olmaktadır. iPhone telefonlarda AssistiveTouch özelliğini aktif hale getirmek için birkaç farklı yöntem bulunur. Bu yöntemler ile Home tuşunu ekrana getirmek ve ardından kullanmaya başlamak mümkündür. Ayrıca AssistiveTouch menüsünü farklı özelliklerin de kullanılmasını sağlar ve bu şekilde kullanıcılara farklı ayrıcalıklar sunar.

iPhone Home Tuşu Ekrana Getirme

iPhone telefon kullanıcıları tarafından çok fazla merak edilen iphone assistive touch özelliği birtakım kolaylıklar sağlayan uygulamaların başında gelir. Zaman zaman iPhone telefonlarda fiziksel Home tuşu bozulabilir ya da herhangi bir nedenle arıza yapabilir. Bir durumda ise AssistiveTouch özelliği kullanıcıların imdadına yetişir. Çünkü bu özellikle ile ekrana gelen ikon sayesinde fiziksel Home tuşu ile yapılabilecek tüm işlemler yapılabilir. Yaşanan Home tuşu sorunu karşısında yapılması gereken sadece özelliği aktif hale getirmek kadar basittir. Şimdi, AssistiveTouch özelliği nasıl ve hangi yöntemlerle açılabilir? Bunlara bakalım.

 • Home tuşunu ekrana getirmek için Ayarlar – > Genel – > Erişilebilirlik – > AssistiveTouch yolunu takip edin ve daha sonra açılan ekranda AssistiveTouch’ı özelliğini aktif hale getirin.
 • Siri’ye yalnızca “AssistiveTouch özelliğini aç” komutunu vermeniz Home tuşunu ekrana getirmenize yardımcı olur.
 • Bunların yanında Ayarlar – > Genel – > Erişilebilirlik – > Erişilebilirlik Kestirmesi menüsüne gitmeniz ve buradan da AssistiveTouch sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

iPhone telefonlarda fiziksel Home tuşu yerine AssistiveTouch özelliğini kullanmak ve dijital bir Home tulu oluşturmak mümkündür. Bu özelliği aktif hale getirmek içinse yukarıda 3 farklı yöntemden birini tercih edebilir ve istediğiniz şekilde etkin hale getirebilirsiniz.

AssistiveTouch ile Hareket Özelliği Nasıl Kullanılır?

iPhone X ve sonrası modellerde telefonda oldukça hızlı bir şekilde gezinmek mümkündür. Ayrıca bu özellikler sayesinde çok görevler de gerçekleştirilebilmektedir. Bu açıdan önemli bir özellik olduğunu söylemek yanlış olmaz. iPhone telefonlarda en son kullanılan öğelere yine bu özellik ile ulaşmak ve bazı ayarları değiştirmek mümkün olmaktadır. Bunların yanı sıra birden fazla parmak ile sürükleme ve kaydırma gibi uygulamalar da yine AssistiveTouch özelliği ile etkin hale getirilmektedir. Şimdi, birden fazla parmak ile kaydırma ya da sürükleme gibi işlemlerde bulunmak için neler yapılması gerekir? Bunlara bakalım.

 • Hareketleri aktif hale getirmek istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken AssistiveTouch menüsüne giriş yapmak ve bunun ardından ise Aygıt – > Daha Fazla – > Hareketler seçeneğine tıklamaktır.
 • Bunun ardından yapılmak istenen hareket belirlenir ve daha sonra da o hareket için parmak seçimi yapılır.
 • Parmak seçimi sonrasında ekranda daireler dönmeye başlar ve parmaklar bu dairelerin dönüş yönüne göre sürüklenir ve kaydırılır.
 • Gerekli işlemlerin yapılmasının ardından ise menü düğmesine basılır.

iPhone Home Tuşu Arızalarında Kalıcı Çözümler

iPhone telefonunuzda Home tuşu ile ilgili bazı sıkıntılar yaşıyorsanız ve çözüm bulamıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin. Profesyonel hizmetlerin en doğru adresi olan firmamız ile siz de yaşadığınız tüm telefon arızalarında hızlı ve güvenilir bir tamir ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca firmamız konusunda uzman personelleri ve son sistem ekipmanları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında uygun fiyat aralıkları ile kaliteyi ayaklarına kadar getirir. Yapmanız gereke sadece firmamıza kadar gelmek ve ardından sizlere sunduğumuz kaliteli çözümleri daha yakından görmek kadar kolaydır.

 Telefon Açıkken Şarj Olmuyor

Telefon açıkken şarj olmuyor ve bu sorun konusunda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, sizlere bu konuda yardımcı olmak isteriz. Öncelikle telefonun açıkken şarj olmaması ve kapatılması gerekmesi önemli bir sorundur. Ortaya çıkan şarj problemi yazılımdan kaynaklanabileceği gibi donanımsal bir sorun da olabilir. Yani telefon şarj olmuyor ve şarj olması için kapatılması gerekiyor ise bu durumun donanım ve yazlım olmak üzere iki farklı nedeni olabilir. Özellikle bazı telefon modellerinde yaşana bu problemin işletim sistemi güncellemesinden sonra kaynaklandığı düşünülmektedir. Bazen de şarj soketinden şüphe edilse de telefonun kapalı halde şarj alması bu ihtimali geri planda bırakmaktadır.

Telefon açıkken şarj olmuyor sorunu için ilk olarak dikkat edilmesi gerekenler arasında işletim sisteminin güncel tutulması yer almaktadır. Çünkü işletim sistemleri genelde güncelleme ile yaşanan şarj problemlerini çözebilmektedir. Bunun dışında şarj soketini kontrol etmek ve temizlemek de yine yapılması gerekenler arasında karşımıza çıkar. Telefonun açıkken şarj olmaması ve kapatılması gerektiği durumların yanı sıra telefon şarj oluyor ama dolmuyor gibi sorunların da çok sık görüldüğünü söylemekte fayda vardır. Böyle bir sorun da yine şarj problemleri arasında karşımıza çıkar ve yaşanan sorunun nedeni yazılım ya da donanım kaynaklı olabilir. Bu yüzden çözüm konusunda her iki kategoride de değerlendirme yapılması gerekir.

Telefon Açıkken Şarj Olmuyor Sorunu İçin Çözüm Yöntemleri

Telefon kullanıcıları arasında her ne kadar farklı bir sorun gibi gözükse de telefonların açıkken şarj olmaması için çeşitli çözüm yöntemleri vardır. Bazı uygulamalar ile yaşanan bu soruna kısa sürede çözüm bulmak ve telefonu normal haline getirmek mümkündür. Eğer siz de telefon açıkken şarj olmuyor kapalıyken oluyor diyorsanız, hemen sizlere sunacağımız yöntemleri uygulayın ve sonuçlarını daha yakından görün.

 • Öncelikle telefonu yeniden başlatarak sorunu çözmeye çalışın.
 • Daha sonra hem şarj adaptörünü hem de kablosunu kontrol edin.
 • İşletim sisteminin en son sürümüne güncelleyin.
 • Şarj soketinin içerisini yumuşak bir fırça kullanarak temizleyin.
 • Telefonu şarja taktığınız prizin tam olarak çalıştığından emin olun.
 • Sistem kaynaklı bir sorun olma ihtimalini de göz önünde bulundurun ve telefona reset atın.
 • Eğer hala sorun düzelmediyse telefonun farklı bir aksamında donanım kaynaklı bir sorun olması mümkündür. Böyle bir durumda ise kesinlikle uzman kişilerden profesyonel bir destek alın.

Genel olarak şarj problemlerinde uzman ve profesyonel kişilerden yardım almakta fayda vardır. Ancak özellikle donanım kaynaklı problemler için profesyonel destek alınması tavsiye edilir. Aksi halde telefonda farklı donanımların zarar görmesi ve daha ciddi sorunların oluşması mümkündür. Bu nedenle eğer telefonunuzda yaşadığınız sorun herhangi bir donanım nedeni ile ortaya çıkmış ise çözüm konusunda işini bilen kişilerden yardım almakta fayda vardır.

Telefon Açıkken Şarj Olmuyor Sorunu Garantiye Girer Mi?

Garanti hizmetleri sağladığı avantajlar ile her kullanıcı tarafından önemsenen uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkar. Telefonun açıkken şarj olmadığı durumlarda garanti kapsamına girmesi içinse öncelikle kullanıcı hatası olup olmadığına bakılır. Eğer bir kullanıcı hatası varsa tamir ve onarım hizmetleri ücretli bir şekilde yapılır. Kullanıcıdan kaynaklı bir durum olmaması halinde ise tamir garanti kapsamında gerçekleştirilir ve ücret talep edilmez. Telefonlarda yaşanan sorunların garanti kapsamında hizmete girmesinde en fazla dikkat edilen kullanıcı hatalarıdır. Çünkü firmalar kullanıcı hatalarını çoğu zaman garanti kapsamına almaz ve ücretli bir şekilde destek sunar.

Telefon Açıkken Şarj Olmuyor Sorununa Profesyonel Çözümler

Sektörün öne çıkan telefon servisleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için hızlı ve güvenilir hizmetlerin en doğru adresidir. Firmamız, sektörde uygun fiyatlı ve kaliteli çalışmaları ile önemli bir konumda yer alır. Uzman ve deneyimli teknisyenlerinin yanı sıra son teknoloji ekipmanları ile telefonlarınızda istenmedik sorunlar yaşamanıza izin vermez. Ayrıca tüm çalışmalarında parça ve işçilik garantisi sunar ve bu şekilde aldığınız hizmet sonrasında sizlere güvence verir. Diğer yandan firmamız, şarj problemleri başta olmak üzere telefonlarınızda yaşadığınız tüm sorunlarda sizlere yardımcı olur. Siz de bu konuda profesyonel çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa süre içerisinde yardımcı olalım.

Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogGenelHaberler - Blog / / 0 Yorum

Telefonun Bataryası Dolmuyor

Telefonun bataryası dolmuyor ve şarja takılı olduğu halde telefonunuzun şarj göstergesinde herhangi bir ilerleme olmuyor ise pek çok telefonda görülen kronik sorunlardan biri ile karşı karşıya olabilirsiniz. Telefonunuzun şarj soketinde ya da farklı bir aksamında meydana gelen sorun nedeniyle şarj problemleri yaşamanız her zaman için muhtemeldir. Kullanıcılar genelde telefon şarj olmuyor ya da şarj oluyor simgesi ekranda olduğu halde bataryanın dolmadığından şikayet eder. Bu tür durumlarda birtakım nedenlerden şüphelenmek ve çeşitli kontroller yapmak gerekir. Bunların başında ise şarj adaptörü ve kablosu yer alır. Şarj aletinde ya da kablosunda herhangi bir sorun olması telefonun şarj olmasını engelleyebilir.

Telefonun bataryası dolmuyor gibi bir sorun genelde telefonun şarja takılı olduğu ve bataryanın dolmadığı anlarda ön plana çıkar. Yani telefon şarja takılıdır ve ekranda şarj oluyor simgesi de çıkar. Ancak batarya yüzdesi bir türlü yükselmez ve bunun sonucunda telefon şarj olmadığı görülür. Bu duruma batarya şarj olmuyor tanımlamasını yapmak da mümkündür. Şarj problemlerinin öne çıkmasındaki en belirgin nedenler arasında ise şark soketinin arızalanması yer alır. Soketin işlevini tam olarak yerine getirememesi telefonun şarjda olmasına rağmen bataryanın dolmamasına neden olur. Donanım kaynaklı bir sorun olan bu arıza, ancak soketin değiştirilmesi ile çözüme kavuşur. Telefonda soket kaynaklı güç iletimlerinin sık sık kesilmesi telefona farklı hasarlar verebilir. Bu yüzden soketin en kısa sürede değiştirilmesi gerekir.

Telefonun Bataryası Dolmuyor Sorununa Etkili Çözümler

Son zamanlarda telefon bataryalarında sıkça yaşanan sorunların başında gelen telefon şarj oluyor ama dolmuyor gibi sorunlar, kullanıcıların ciddi problemler yaşamasına neden olmaktadır. Birtakım nedenlere bağlı olarak bataryalarda öne çıkan şarj problemi, günlük kullanımda da çeşitli aksaklıklar yaşatmaktadır. Peki, telefonu şarja taktığınız halde batarya dolmuyor ise yapılması gerekenler nelerdir? daha yakından bakalım.

 • Telefonun şarj aletinin hem adaptörünü hem de kablosunu kontrol edin.
 • Şarj sorunu devam ediyorsa bir de telefonu yeniden başlatın.
 • Şarj aletinin takılı olduğu prizin çalıştığından emin olun.
 • iOS ya da Android işletim sisteminizi güncelleyin.
 • Bataryada bir sorun olması halinde batarya değişimi yapmayı göz ardı etmeyin.
 • Şarj soketinin içerisinde toz ya da tüy gibi istenmedik birikmeler meydana gelmiş olabilir. Bu nedenle yumuşak bir fırça ile şarj soketinin içini temizleyin.
 • Şarj soketinde donanım kaynaklı bir sorun olması halinde soketi değiştirin ve telefonu bir de bu şekilde şarj etmeyi deneyin.

Telefonlarda Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmalı?

Telefonlarda şarj problemi arızalı bir şarj soketi nedeniyle meydana geliyor ise ilk olarak yapılması gereken soketin değişimidir. Çünkü bu tür sorunlarda soket değişimi yapılmadan kalıcı ve etkili sonuçlar elde etmek mümkün olmaz. Bu nedenle sizlere şarj soketi değişimi konusunda bazı püf noktalardan bahsedecek ve bunun yanında değişimin nasıl yapılması gerektiğini aktarmaya çalışacağız. Bu şekilde sizler de soket değişimi konusunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

 • Telefonun şarj girişini değiştirilirken orijinal parça kullanılmasına dikkat edilmelidir.
 • Soket değişiminde her zaman alanında uzman ve tecrübeli personeller görev almalıdır.
 • Telefondaki bilgiler her zaman güvenli bir şekilde saklanmalı ve bilgilere zarar gelmemelidir.
 • Şarj soketinin değişimi parça ve işçilik garantili hizmetler kapsamında yapılmalıdır.

Telefonun Bataryası Dolmuyor Sorunu İçin Bizi Tercih Edin

Telefon arızalarının tamir ve bakımında sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Siz de bizimle batarya değişimi ya da buna benzer pek çok konuda karşılaştığınız sorunlara çözüm bulabilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sektörde telefon arızaları konusunda en doğru adreslerden biri olan telefon servisimiz, sizlere hızlı ve aynı zamanda profesyonel çözümler sunar. Telefonlarınızda oluşan sorunlar uzman teknisyenler yardımı ile çözüme ulaştırılır. Tabi bunu yanında son sistem ekipmanlar ile çalışılarak telefonlara hiçbir şekilde zarar verilmeden sonuç elde edilir. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren firmamız, kısa zaman içerisinde telefonlarda karşılaştığınız problemleri çözer ve telefonlarınızı size teslim eder. Diğer yandan uygun fiyat aralıkları ile kalitenin bir arada yer aldığı firmamızda sizler de batarya sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilir ve bizimle etkili çözümlere ulaşabilirsiniz.

 • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

Telefonla konuşurken başkasının aradığını görmek tüm kullanıcıların telefonlarında almak istedikleri hizmetlerden biri olarak karşımıza çıkar. Çünkü bir çok kullanıcı telefonda konuştuğu sırada farklı bir arama alması halinde bunu öğrenmek ve konuşması bittikten sonra kendisini arayan diğer kişiye dönüş yapmak ister. Hatta bu durum kullanıcıların önemli bir telefon beklediği anda ise oldukça işe yarar. Telefonla konuşurken arkadan arayanı görmek iphone kullanıcıları için olduğu gibi Android kullanıcıları için de aynı önemi taşır. Ancak her iki model telefonlarda bu hizmeti almak için yapılması gereken ayarlar farklıdır. Telefonda konuşulduğu anda başka bir çağrıyı görmek ya da gelen bu çağrıya cevap vermek için aktif edilmesi gereken özelliğin adı çağrı bekletmedir. Çağrı bekletme özelliği ile hem arayan kişinin kim  olduğu görülebilir hem de istenirse gelen bu çağrıya cevap verilebilir.

Telefonla konuşurken başkasının aradığını görmek için çağrı bekletme özelliğinin aktif edilmesi şarttır. Bunun yanında telefonla konuşurken başkasının aradığını görmek Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi tüm operatörlerde ücretsizdir. Bu nedenle çağrı bekletme hizmetini aktif hale getirmenin de ücretsiz olduğunu ve herhangi bir bedel ödemeden kullanılabileceğini söylemek mümkündür. Bu yazımızda sizler için hem iPhone telefonlarda hem de Android telefonlarda çağrı bekletme özelliğinin nasıl aktif edildiği konusunda bilgiler verecek ve bu şekilde telefonda konuştuğunuzda anda sizi arayan başka birinin kim olduğunu öğrenmenize yardımcı olacağız. Üstelik çağrı bekletme özelliğini hem telefon ayarlarından hem de kısa yollar ile aktif etmeyi nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağız.

Biriyle Konuşurken Başkasının Aradığını Görme iPhone Telefonlar İçin

iPhone telefonlar arama bekletme özelliğini aktif hale getirmek için “Ayarlar” sekmesi kullanılır. Buradan ise birkaç ekran değişimi ile özelliği aktif etmek ve kullanmaya başlamak mümkündür. Özelliğin aktif edilmesi ile konuşma sırasında gelen başka bir çağrı sinyal sesi ile kullanıcıları uyarak ve bunun yanında kimin arandığı da telefon ekranında gözükecektir. Şimdi, iPhone telefonlarda adım adım çağrı bekletme özelliği nasıl aktif edilir? Buna bakalım.

 • iPhone telefonunuzda ilk olarak yapmanız gereken “Ayarlar” bölümüne girmektir.
 • Daha sonra ise açılan ekranda “Telefon” sekmesine tıklanması gerekir.
 • Buradan da “Arama Bekletme” yazan yere tıklamak yeterli olacaktır.
 • Ayrıca *43# tuşlaması yapılarak da arama bekletme özelliği açılabilir.

Telefonla Konuşurken Başkasının Aradığını Görmek Android Telefonlar İçin

iOS cihazlarda olduğu gibi Android cihazlarda da çağrı bekletme özelliğini aktif hale getirmek mümkündür. Android cihazlar için izlenecek yol ise biraz farklıdır. Telefonla konuşurken başkasının aradığını görmek samsung j7, Huawei ya da General Mobile gibi markaların modellerini kullananlar tarafından da oldukça merak edilmektedir. Bunların her biri Android cihazlar olduğu düşünüldüğünde ise çağrı bekletme özelliğinin nasıl açıldığını sizler için açıklamak ve aynı zamanda sizlere bu konuda yardımcı olmak isteriz.

 • Öncelikle telefonunuzda Rehber bölümüne giriş yapın.
 • Daha sonra Rehber bölümünün hemen sağ üst köşesinde yer alan “Daha Fazla” seçeneğini tıklayın.
 • Burada açılan menü içerisinde “Ayarlar” sekmesine giriş yapın.
 • Daha sonra ise “Arama Ayarları” sekmesinde bulunan “Diğer Ayarlar” seçeneğini seçin.
 • Açılan sayfadan “Arama Bekletme” seçeneğini tıklayarak özelliği aktif hale getirin.
 • Diğer yandan arama bekletme özelliği kısa yolları kullanarak da aktifleştirebilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken *43# tuşlarını aramak kadar kolaydır.

Çağrı Bekletme Özelliğini Aktif Etmek İçin En Doğru Adres

Firmamız, telefonlarınızda yaşadığınız tüm arızaların çözümünde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Aynı zamanda konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile siz müşterilerine hizmet veren firmamız, yazılım ve donanım kaynaklı tüm telefon arızalarının giderilmesinde öncü konumda yer alır. Siz de telefonlarınızda yaşadığınız sorunların kısa sürede çözüme ulaşması için her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Bunun yanında çağrı bekletme özelliğinin aktif ya da pasif hale getirilmesinde de her zaman firmamıza gelebilir ve sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunmamızı sağlayabilirsiniz. Firmamız siz müşterileri için profesyonel çözümlerin en hızlı adreslerinden biri olarak hizmet verir. Bu nedenle siz de telefonlarınızda ortaya çıkan sorunları bizimle gidermek istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelin ve kaliteli çözümlere bizimle dahil olun.

Anahtar Kelime: Telefonla konuşurken başkasının aradığını görmek

Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogHaberler - Blog / / 0 Yorum

iPhone Ahizeden Ses Gelmiyor

iPhone ahizeden ses gelmiyor ve çözüm konusunda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, sizlere bu konuda birtakım çözüm önerileri sunmak istiyoruz. Öncelikle iPhone telefonlarda yaşanan bu sorunun son dönemlerde pek çok kullanıcı tarafından olumsuz durumlar ortaya koyduğunu belirtmek isteriz. Kullanıcıların iletişim konusunda sıkıntı yaşamasına neden olan ahizeden ses gelmemesi, iPhone 5s, 7, 8 ve 8 Plus modellerinde çok fazla görülmektedir. Bu yüzden iPhone kullanan kişilerin iPhone 7 ya da iphone 8 plus ahize sesi az gibi başlıklar açarak sosyal mecralarda ve forum sitelerinde karşılaştıkları bu soruna çözüm aradıklarını söylemek yanlış olmaz.

iPhone ahizeden ses gelmiyor sorunu konusunda çözüme ulaşmak için ilk olarak bazı kontrollerin yapılması ve sorunun nedenlerinin araştırılması gerekir. Çünkü iPhone modellerinde ahizeden az ses gelmesi ya da tamamen gelmemesi hem yazılım hem de donanım kaynaklı bir nedene bağlı olarak ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ise iphone 5s ahizeden ses gelmiyor şeklinde sorunlar için kullanıcılar kendi imkanları doğrultusunda birtakım çözüm yöntemleri deneyebilir. Telefonlarda iletişim kurulmasını tamamen engelleyen bu sorun çözülmediği durumlarda ise iPhone telefonları sağlıklı bir şekilde kullanmak oldukça zorlaşmaktadır. Bu yüzden bir an önce çözüm yoluna gidilmeli ve sorun ortadan kaldırılmalıdır.

iPhone Ahizeden Ses Gelmiyor Sorunu İçin Neler Yapılabilir?

iPhone telefonunuzda ahizeden ses az geliyorsa ya da hiç gelmiyorsa bunun çeşitli nedenleri olabilir. Hatta bu nedenleri yazılım ve donanım kaynaklı olmak üzere iki farklı kategoride değerlendirmek mümkündür. Çözüme daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için sorunun tam olarak neden kaynaklandığını bilmek önemlidir. Peki, iphone ses az çıkıyor ya da ses hiç gelmiyor gibi durumlarda yapılması gerekenler nelerdir? adım adım bunlara daha yakından bakalım.

 • Ahizeden ses az geliyorsa ya da hiç gelmiyorsa ilk olarak telefonu yeniden başlatın.
 • Bunun ardından eğer işletim sisteminiz güncel değil ise hemen güncelleyin. iOS işletim sisteminin güncel olmaması ahizeden ses gelmemesi gibi durumlara neden olabilir.
 • iPhone telefonunuzun üzerinde bulunan ses tuşlarından sesin açık olup olmadığını kontrol edin.
 • Eğer telefonunuzun kulaklık girişinde toz birikmesi ya da tüy, kıl gibi dış etkenler bulunuyorsa bunları temizleyin. Ayrıca yumuşak bir fırça kullanarak detaylı temizlik yapın.
 • iPhone’larda kullanılan ekran koruyucu ya da kılıflar ses problemlerine neden olabilir. Bu nedenle koruyucu ve kılıf çıkarılarak sesin kontrol edilmesinde fayda vardır.
 • Yeni alınmış bir iPhone telefonda se sorunu yaşanıyorsa ön ve arkada yer alan plastik filmleri çıkarın.
 • Telefonunuzun ahize girişinde biriken ya da var olan tozları ve kiri temizleyin.
 • Bunların dışında iPhone Ayarlar > Bluetooth sekmesinde bulunan ekrana geçiş yapın ve bir de Bluetooth’u kapatarak sesi kontrol edin.
 • Eğer ses sorunu hala varsa donanım kaynaklı bir problem olabilir ve böyle bir durumda uzman teknisyenlerden yardım alınması gerekir.

iPhone Ahizeden Ses Gelmiyor Garanti Kapsamında Mıdır?

iPhone telefonlarda ahizeden ses gelmediği durumlarda garantili hizmet almak için bazı koşullar bulunur. Bunların en başında ise meydana gelen sorunun bir kullanıcı hatası olmamasıdır. Genel olarak garanti hizmetlerinde kullanıcı hatalarına bağlı sorunlar garantili hizmetlere dahil edilmez. Yani tamir ve onarım ücretli bir şekilde verilir. Ancak kullanıcı hatası yoksa tamir ve onarım için ücret alınmaz ve garanti kapsamında hizmet verilir.

iPhone Ahizeden Ses Gelmiyor Sorunu İçin Bizi Tercih Edin

iPhone modellerinde sık sık ortaya çıkan ahize sorunları için siz de kaliteli çözümler arıyorsanız, artık doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Siz müşterilerine son sistem ekipman ve donanımları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda konusunda uzman teknisyenleri ile çalışmalarını sürdürür. Bunun yanında uygun fiyatların ön plana çıktığı firmamızda her zaman sektöre göre daha düşük maliyetlerde tamir ve onarım hizmeti sunulduğunu söylemek mümkündür.

Diğer yandan firmamız, her zaman alanında uzman personel kadrosuna sahiptir ve sizlere her zaman profesyonel hizmetler vermeye çalışır. Eğer siz de iPhone telefonlarınızda meydana gelen ahize sorunları için hızlı ve kaliteli çözümler istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa sürede profesyonel hizmetlerimiz ile yardımcı olalım.

 • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

Akıllı telefon dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır? sorusu için cevap arayacağımız bu yazımızda sizler de ekran değişimi konusunda detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Akıllı telefon ekranlarında çoğu zaman düşme ve darbe almaya karşı birtakım sorunlar yaşanır. Ekran kırılması ve çatlaması başta olmak üzere dokunmatik panel sorunları en çok yaşanan ekran arızaları arsanda yer alır. Dokunmatik ekranlarda oluşan arızalar genel olarak tamir edilmesi mümkün olan bir problem değildir. Bazı kullanıcılar iğneyle dokunmatik ekran tamiri yapıyor olsa da bu durumun kalıcı çözümler sunmadığını söylemek yanlış olmaz. Çünkü iğneli ekran tamiri bir süre sonra benzer sorunların ortaya çıkmasını sağlar ve böyle bir durumda kalıcı ve etkili bir çözümden bahsetmek mümkün değildir.

Akıllı telefon dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır? aslında bu konuda her kullanıcının merak ettiği kalıcı bir çözüm yöntemi olmaktadır. Halk arasında çok fazla yaygın olan ve etkili bir çözüm olmayan iğne ile dokunmatik ekran tamiri uygulanan bir yöntem olsa da tekrar sorun çıkarması nedeniyle istenen sonuçlar ortaya koymaz. Bu nedenle dokunmatik ekran sorunlarında yapılması gereken kalıcı çözüm yöntemi ekranın değiştirilmesi olmaktadır. Dokunmatik paneli arızalanan akıllı telefonlarda genelde pek fazla geri dönüş olmaz ve bu nedenle en doğru hamle dokunmatik ekranı değiştirmektir. Dokunmatik ekran değişimi ise oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanır ve gerekli kontrollerin yapılmasının ardından telefon kullanıcıya teslim edilir.

Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonlarda son dönemlerde çok sık görülen problemlerin başında dokunmatik ekran arızaları meydana gelmektedir. Bunun yanında dokunmatik ekranlarda yaşanan sorunlar, telefonların kullanılmaz hale gelmesine neden olur ve bu yüzden bir an önce çözüm üretilmesi gerekir. Peki, dokunmatiği bozuk telefon nasıl düzeltilir? detaylı bir şekilde göz atalım.

 • Akıllı telefonlarda dokunmatik ekran değişimleri genelde maksimum 20 dakika içerisinde tamamlanır. Ancak yoğunluk olması gibi durumlarda bu süre 2 saate kadar uzayabilir.
 • Ekranı değişecek olan telefonlar için orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri kullanılır ve isteyen kullanıcılar kendilerine uygun maliyetli bir ekran seçiminde bulunabilir.
 • Ekran değişimlerinde hiçbir zaman telefonlara format atılmaz ve bunun yanında telefonlar sıfırlanmaz. Bu nedenle telefonların içerisinde yer alan bilgiler konusunda endişe edecek bir durum söz konusu değildir.
 • Her firma kendi bünyesinde uzman ve tecrübeli personeller ile ekran değişimi yapar ve bu şekilde değişim yaparken diğer donanımlara zarar verilmesinin önüne geçilmiş olur.
 • Ayrıca dokunmatik ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonda bazı testler ve kontroller yapılır. Bu testler yeni dokunmatik ekranın çalışmasında bir sorun olup olmadığını saptamak içindir.
 • Genelde ekran değişimleri hem müşterilerin kendi adreslerinde hem de kargo gönderimi ile de yapılabilmektedir. Telefon servisine gitmek için zamanı olmayan kullanıcılara sunulan bu hizmet, ekran değişimlerinde sunulan avantajlı bir uygulama olarak karşımıza çıkar.

Dokunmatik Ekran Tamiri Garanti Kapsamında Mı Yapılır?

Ekran değişimlerinde ücretsiz hizmet almanın yolu yaşanan sorunu garanti kapsamı içerisinde çözmektir. Garantili hizmetler almak için genelde kullanıcı kaynaklı bir hata olup olmadığına bakılır ve buna göre karar verilir. Dokunmatik ekranda oluşan arıza kullanıcı kaynaklı olduğu durumlarda garantili değişim yapılması pek de mümkün olmaz ve yapılan işlem sonucunda ücret alınır. Ancak kullanıcıdan kaynaklı bir arıza söz konusu değil ise böyle bir durumda garanti kapsamında dokunmatik ekran değişimi yapılır ve ücret alınmaz.

Akıllı Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri İçin Bizi Tercih Edin

Ekran değişimlerinde önemli bir konumda yer alan firmamız, aynı zaman dokunmatik panel arızalarının tamirinde de oldukça önemli bir konumda yer alır. Sizlere alanında uzman personel kadrosu ve son sistem ekipmanları ile hizmet veren firmamız, orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri sunar. Bunun yanında isteğe bağlı olarak müşteri adresinde dahi dokunmatik ekran değişimi yapan firmamız ile siz de servise gelme imkanınız olmadığı durumlarda bizden yardım alabilirsiniz. Bunların yanında parça ve işçilik garantisi de yine firmamızın siz müşterileri için sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden biri olmaktadır. Ekran sorunlarınızda bizi tercih edin ve profesyonel hizmetlerimize ortak olun.

Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogGenelHaberler - Blog / / 0 Yorum

Sıvı almış sıvı temaslı telefon tamiri konusunda sizlere birtakım bilgiler vereceğimiz yazımız sayesinde siz de telefonunuz suya düştüğünde ya da sıvı teması ile karşı karşıya kaldığında ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Telefonlar zaman zaman sıvıya maruz kalmakta ve bunun ardından birtakım sorunlar yaşamaktadır. Özellikle anakarta sıvı teması telefon üzerinden görülen en ciddi sorunların başında gelir. Çünkü bir telefon için anakart temel yapı taşı olarak görülür ve telefonlarda anakartın zarar görmesi ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bununla birlikte sıvıya maruz kalmış olan bir anakart içinse yanlış uygulamalar neticesinde geri dönüşü olmayan sorunlar yaşanabilir.

Sıvı almış sıvı temaslı telefon tamiri öncesinde kullanıcıların da yapması gereken bazı hususlar bulunur. Çünkü telefonların uzman tamircilere ulaştırılmasına kadar geçen süre içerisinde telefona yanlış müdahaleler yapmamak gerekir. Aksi taktirde telefon tamamen kullanım dışı kalabilir ve tüm çabalara rağmen tekrar kendine gelemeyebilir. Suya düşen ya da farklı şekilde sıvı teması olan telefonlara yapılan uygulamalara dikkat edilmesi gerekir. Genel olarak bakıldığında kullanıcıların bu konuda çok fazla bilgili olmadığını söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle telefonda sıvı teması nasıl anlaşılır? Sorusunun cevabını öğrenmek ve yaşanan bu tür sorunların ardından telefon için en uygun müdahaleyi yapmak gerekir. Ancak yeteri kadar bilgi sahibi olunmadığı durumlarda profesyonel bir destek alınması şarttır.

Sıvı Teması Sonrasında Ne Yapmalıyım?

Eğer telefonunuzun herhangi bir şekilde sıvı temasına maruz kaldığınız anlarsanız ya da telefonunuz suya düşerse öncelikle yapmanız gerekenleri bilmenizde fayda vardır. Çünkü telefonların sıvı ile temas etmesi oldukça hassas bir durumdur. Bu yüzden kullanıcıların yanlış uygulamalar ile telefonda daha ciddi problemler meydana gelmemesi açısından dikkat etmesi gerekir. Çünkü basit bir hata daha önemli problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir ve bunun ardından ise telefon kullanılmaz bir hale gelebilir. Şimdi, telefonlarda sıvı teması olması halinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Bunlara bakalım.

 • Öncelikle telefonu hiçbir şekilde açmayı denemeyin.
 • Telefonu fön makinesiyle kurutmaya çalışmayın.
 • Pirinç ya da benzeri uygulamalar yaparak telefonu kurutmayın.
 • Kendi imkanlarını ile telefonu parçalarına ayırmayın.
 • Bataryalı bir telefon kullanıyorsanız, hemen bataryasını çıkarın.
 • Telefonu en yakın teknik servise götürün.

Sıvı Almış Sıvı Temaslı Telefon Tamiri Nasıl Yapılır?

Sıvı alan ya da herhangi bir şekilde sıvı temas etmiş olan telefonun başta anakartı olmak üzere diğer bileşenleri üzerinde çeşitli voltaj testleri yapılır. Cihazın içi dikkatli bir şekilde açılır ve bunun yanında ayrıntılı bir şekilde temizlenir. Gerekli parça kontrolleri de yapılarak her parça üzerinde voltaj testleri gerçekleştirilir. Ayrıca oksitlenme gibi durumlar baştan sona temizlenir ve daha ciddi sorunlar meydana gelmeden telefon kurtarılır.

Suya Düşen Telefon Tamir Fiyatı Nedir?

Son zamanlarda akıllı telefon kullanıcılarının merak ettiği durumlardan biri de suya düşen telefon tamir fiyatı olarak karşımıza çıkar. Sıvı teması olan telefonlarda belirli donanımlar zarar görebilir. Bazen bir parça bazen de birden fazla parça su ile temas ederek çeşitli problemler ortaya çıkarır. Böyle bir durumda fiyat konusunda daha net bilgiler edinmek için öncelikle hangi parçaların zarar gördüğünün tespit edilmesi gerekir. Bunun ardından ise tamir fiyatı aşağı yukarı hesaplanmış olur. Ancak zarar gören parçaların tam olarak tespit edilmemesi fiyat konusunda net bilgilerin öğrenilmesinin önüne geçer.

Sıvı Teması Olan Telefon Tamiri Hizmetleri

Telefonlarda oluşan tüm arızaların giderilmesinde sektörün önemli isimlerinden biri olan firmamız, hızlı ve güvenilir hizmetleri ile öne çıkar. Sıvı teması ve buna benzer sorunların ortadan kaldırılmasında oldukça önemli bir konumda yer alan firmamız ile siz de kısa sürede yaşadığınız sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Deneyimli ve tecrübeli elemanları ile sizlerin yanında olan firmamız, aynı zamanda son sistem ekipmanlar ile siz müşterilerine yardımcı olur. Diğer yandan firmamız siz müşterileri için güvenceli hizmetler sunar. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile öne çıkan firmamızda uygun fiyat aralıklarının da olduğunu belirtmek mümkündür. Eğer siz de telefonlarınızda meydana gelen arızaları kısa zaman içerisinde çözmek ve sorunsuz bir şekilde telefonlarınızı kullanmaya başlamak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogHaberler - Blog / / 0 Yorum

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Merak ediyorsanız, sizlere bu konuda birtakım bilgiler vermek isteriz. Öncelikle ekran değişimleri telefon ekranlarında yaşanan kırılma, çatlama ve dokunmatik panel arızaları sonucunda gündeme gelir. Çünkü telefon ekranlarında yaşanan bu arızalar, nerdeyse telefonun kullanılmaz hale gelmesine neden olur. Bu nedenle kalıcı ve etkili bir çözüm yolu ekran değişimi olarak görülür. Böyle bir durumun akabinde ise ortaya çıkan sorulardan biri ekranı kırılan telefon kaç günde yapılır? olmaktadır. Kullanıcılar genelde ekranlarında yaşadıkları sorun karşısında yaptırmak istedikleri ekran değişimi için çok fazla beklemeyi tercih etmemekte ve bu nedenle işlemlerin daha kısa süre içerisinde tamamlanarak telefonlarını kullanmaya başlamak istemektedir.

Cep Telefonu Ekranı Değişimi Ne Kadar Zaman Alır ?

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Sorusu için ilk olarak şu cevabı vermek yanlış olmaz. Eğer ekran değişimi yapacak firmanın elinde yine değişimi yapılacak olan telefon modeline ait ekran varsa işlemler oldukça kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılır. Ancak firmanın elinde yeni ekran yoksa ve bu ekranın tedarik edilmesi gerekiyor ise ekran değişimi birkaç güne yayılır. Normalde ekran değişimleri ortalama 20 dakika ile 2 saat arasında süren bir işlem süreci gerektirir. Eğer değişim yapan firmada yoğunluk yoksa ekran değişimi sadece 20 dakika kadar sürer. Gerekli testlerin ve kontrollerin yapılmasının ardından ise telefon müşteriye teslim edilir. Ekran değişiminin hızlı bir şekilde yapılması çoğu zaman ekranın tedarik durumuna bağlı olarak değişir.

Telefon Ekran Değişimi Yapılırken Verilen Hizmetler

Telefon ekranlarında değişim yapılması birçok soruyu da gündeme getirir. Bunlardan bazıları değişim süresi ve fiyat olarak karşımıza çıkar. Merak edilen soruların başında gelen kırık ekran tamiri fiyatı ile değişim süresi son zamanlarda pek çok kullanıcının öğrenmek istediği süreçler arasında yer alır. Bunların yanında ekran değişimlerinde verilen hizmetler de aynı şekilde merak edilmekte ve bire ekran değişimini nasıl yapıldığı öğrenilmeye çalışılmaktadır. Bu nedenle sizler için ekran değişimi nasıl yapılır? bilgi vermek ve süreci öğrenmenizde sizlere yardımcı olmak istedik. Şimdi ekran değişiminde sunulan hizmetlere daha yakından bakalım.

 • Akıllı telefonlarda ekran değişimleri yaklaşık olarak 20 dakika sürer ve bir yoğunluk olması halinde ise en geç 2 saat içerisinde yapılarak müşteriye teslim edilir.
 • Ekran değişimi için firmalar çoğu zaman hem orijinal hem orijinale yakın ekran alternatifleri ile hizmet verir.
 • Ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetler veren firmalar, belirli bir süre kadar müşterilerine güvence sunar.
 • Her firma ekran değişimleri için konusunda uzman ve tecrübeli elemanlar bulundurur ve değişim sırasında telefonların zarar görmesini engeller.
 • Ekran değişimi hizmetlerinde süre oldukça önemlidir ve bu neden her firma en hızlı çözümü sunmaya çalışır.
 • İsteğe bağlı olarak müşteri adresinde ve bunun yanında kargo gönderimi ile de ekran değişimi yapmak mümkündür. Genelde servise gelemeyen müşterileri yaşadıkları ekran sorununu bu şekilde gidermeyi tercih etmektedir.
 • Firmalar ekran değişimi öncesinde ve sonrasında telefonların içinde yer alan bilgilerin korunması için tüm önlemleri alır. Telefonlar asla sıfırlanmaz ve hiçbir şekilde format atılmaz.
 • Ekran değişimi yapıldıktan sonra ise bazı testler ve kontroller ile ekranın düzgün çalışıp çalışmadığına bakılır ve bunun ardından telefon müşteriye teslim edilir.
 • Genelde birçok firma değişim yapmasının ardından kırılmaz cam koruyucu desteği sunar ve bu şekilde aynı sorunlara karşı koruma hizmeti verir.

Telefon Ekran Değişimi Konusunda Kaliteli ve Hızlı Onarım

Ekran değişiminde hızlı ve güvenilir çözümler mi arıyorsunuz? O halde hiç zaman kaybetmeden hemen firmamız ile iletişime geçin ve sizler de alanında uzman ekibimiz tarafından sunulan hizmetlere daha yakından tanık olun. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak siz müşterilerimize her zaman kaliteli ve hızlı çözümler sunduğumuzu söyle ek isteriz. Ayrıca müşteri adresinde ekran değişimi yapan firmamız, sizlere servise gelmeden hizmet alma imkanı sunar. Bunun yanında parça ve işçilik garantisi altında hizmet verdiğimizi ve yaşadığınız benzer sorunlara karşı sizleri koruma altına aldığımızı da belirtmek isteriz. Uygun fiyatlarda ekran değişimi hizmetleri için siz de bizi tercih edin ve firmamız ile kaliteli bir işçilik nasıl yapılır daha yakından görün.